Хатня робітниця

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Юкола, 23 Вересень 2009.

  1. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Давно вже хочу знайти людину. яка б 2 рази на тиждень приходила б на пару разів допомогти мені з домашньою роботою: вікна помити, попрасувати і т.п.:girl_spruce_up:
    Хто має досвід співпраці з помічницями по господарству, поділіться: де шукали, на що треба звернути увагу при виборі людини, скільки зараз коштує це задоволення...
    ************************
    Застереження! Тема не призначена для конкретних замовлень чи пропозицій! Для них є інша тема і ПП.
     
    Останнє редагування модератором: 22 Лютий 2012
    • Подобається Подобається x 4
  2. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    Ну якщо наступного разу вона не виправиться, то і в мене не буде працювати :)
     
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Хатня робітниця

    Зорієнтуйте мене будь-ласка в цінах і часових рамках на одноразові послуги по прибиранню. 1 раз в тиждень. І чи реально домовитися за прибирання екозасобами?
     
    Останнє редагування модератором: 24 Березень 2014
  4. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    20-30 грн/год (залежить від об'єму/складності/кількості роботи і часу, який людина затратить на перебування у вас)
    у нас все амвей чи содасан вдома, тобто чим скажеш, тим і прибиратимуть
     
  5. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Хатня робітниця

    Дякую. Зорієнтувалася))).
    А може хтось поділитися своєю робітницею на 3-4 години в тиждень? Бажано в районі Південного.
     
    Останнє редагування модератором: 24 Березень 2014
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    спитай у форумлянки Ольга, у неї знайома шукала таку роботу, бо наша хатня робітниця вже зайнята всі дні по товаришках)
     
  7. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Хатня робітниця

    Дякую))). Спитаю.
    Певне файна в тебе робітниця))).
     
    Останнє редагування модератором: 24 Березень 2014
  8. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Хатня робітниця

    Спитала. Вже все зайнято))). Шукаю далі))).
     
    Останнє редагування модератором: 20 Березень 2013
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    Дівчата, а коли у вас прибирає постійна жінка ви вдома в той час чи лишаєте хату на неї???? і якщо вдома то щось робите також з нею?
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    Ото для мене спершу була проблєма, бо поки пані прибирала, я також намагалась шуршати - в шафах складала і т.д. - ну не сяду ж я пити каву, а вона працюватиме. А потім залишала її вдома саму та й йшла куди треба, правда вона просила закрити її вдома, а не залишати ключі, я так і робила і була з нею на звязку, на випадок як швидше закінчить. І жодних проблем не було.
     
  11. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    так, лишаю і йду на роботу. Ключі лишає сусідці.
    Коли я вдома, то свої речі з нею поскладаю ну і там ліжко застелю, а далі можу сидіти перед компом чи з книжкою. Спочатку напрягалась, а потім якось нормально, звиклось.
     
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    скільки часу Ви її перевіряли на чесність, щоб лишити спокійно хату на чужу людину???(бо думки всякі можуть проскакувати)
     
  13. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    вона прибирала і ше працювала сиділкою в сімї моїх родичів. Вони її спокійно в хаті лишали. Тому не перевіряла. Та і без рекомендацій я би і не взяла.
     
  14. injan

    injan миється в бані

    Відповідь: Хатня робітниця

    дівчатка, яка зараз ціна на прибирання? Рахують за день чи погодинно? Скільки може коштувати прибирання квартири 100 квадратних метрів?
    Давно вже хочу знайти помічницю, бо не встигаю :sad: Може хтось порадить надійну жіночку? :)
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Хатня робітниця

    моя,знайома, 40-річна жінка, вже не перший рік працює хатньою робітницею в одній сім ї. Працює тричі на тиждень, повний робочий день з 9 до 18. В обов язки входить лише прибирання ( ніякого готування, цим займається окрема жінка). В господарів квартира у старій частині міста площею біля 100 квадратів і будинок. Прибирає лише квартиру ( в будинку- ні). Оплата- була донедавна 160 грн на день, зараз підняли до 180 грн. Але умови праці там досить строгі.
     
  16. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    скільки буде коштувати прибирання 2-кімнатної квартири раз на тиждень?

    дивлюся тему, 2 роки тому це було 20-30 грн в годину. Яка ціна зараз?
    Суть роботи - прибирати раз в тиждень у старшої людини.
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    А чи реально знайти людину, яка прибере подвір'я? Може хтось вже користується такими послугами? Подвір'я занедбане, є залишки старих вікон-дверей, які треба винести, а ще повирізати галузки бузини та різних диких дерев, які пробиваються щороку. Також треба зібрати старе листя. В Вашому Магазині шукала - ніхто не хоче за таке братися...
     
  18. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    А чи реально знайти людину, яка буде допомагати по господарству час від часу? Тобто позвонити їй за день наприклад?
    Може хтось має таку жіночку, яка має незайняті дні?

    І ще цікавить- яка зараз оплата за годину домробітниці.
    Дякую.
     
  19. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Дівчата, будь ласка, скільки зараз коштує прибирання 2кімнатної квартири ? У 2013 за генеральне платила 200 грн. Які тепер ціни?
    --- дописи об"єднано, 14 Вересень 2015 ---
     
  20. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Зараз за годину хочуть від 30 грн оплати...
     
  21. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Оплата погодинна? То виходить дешевше, ніж домовлятися за обсяг роботи. Мою хату рахом з вікнами, люстрами, кухнею і санвузлом - генерально так, прибирати максимум 7 годин. Але я завжди стою над душею і сачкувати не вийде :) не випущу, поки увесь обсяг роботи не буде зроблено.
    То 210-250грн - нормальна ціна. познаходила в ПП старі пропозиції, буду обдзвонювати.