Хатня робітниця

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Юкола, 23 Вересень 2009.

  1. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Давно вже хочу знайти людину. яка б 2 рази на тиждень приходила б на пару разів допомогти мені з домашньою роботою: вікна помити, попрасувати і т.п.:girl_spruce_up:
    Хто має досвід співпраці з помічницями по господарству, поділіться: де шукали, на що треба звернути увагу при виборі людини, скільки зараз коштує це задоволення...
    ************************
    Застереження! Тема не призначена для конкретних замовлень чи пропозицій! Для них є інша тема і ПП.
     
    Останнє редагування модератором: 22 Лютий 2012
    • Подобається Подобається x 4
  2. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    Це абсолютно нормально.
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Хатня робітниця

    моя знайома вже кілька місяців працює прибиральницею у приватній великій квартирі ( суто прибирання- без приготування їжі- для цього є інша людина). Влаштовувалася через агентство. 8 - годинний робочий день тричі на тиждень. Один день праці ( за 8 год)- 130 грн.
     
  4. Samilla

    Samilla New Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    А можна дізнатись через яке агенство? Можна в ПП.Дякую.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Хатня робітниця

     
  6. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    Ой, дівчата. Читаю і балдію - як то, мабуть, класно, коли тобі в хаті прибирають, миють вікна, а ти сидиш собі і кавусю попиваєш на кухні, перелистуючи улюблений журнал чи ще щось...:d23: Невже так буває..? :girl_in_dreams: Я тут подумала собі: іноді няню беру, то плачу їй за день 70 грн., а потім ще й прибираю після неї... :girl_nea: То ж краще вже дитині часу приділити, погуляти з нею, а до тих коштів ще так додати і прийти в чисту хату, ну нє?
    У кого є свіжа інформація стосовно тарифів і, можливо, якісь рекомендації...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    Наша хатня робітниця коштує 20 грн/год
    Користуюсь 1 раз на тиждень іноді 2
    Виходить 120 грн/6 годин - мене повністю влаштовує
    Плюс я даю кошти на купівлю побутової хімії, яку вважаю прийнятною для використання в нашій квартирі і вона сама купує, приносить з чеком і здачею, або купує сама і я відшкодовую постфактум
    Через агенство не шукала ніколи, завжди по знайомству і рекомендації
    Няня через агенство виходила дорожче, а хатню робітницю рекомендували друзі, які самі ж користуються її послугами
    Крім того раз/два на тиждень вона ще приходить у наш магазинчик
     
  8. Aprelia

    Aprelia New Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    мабуть, класно) я в цей час прибираю собі там, де не хочу пускати іншу людину. або прасую - білизну не даю чужим до ладу приводити...

    а у кого помічниця ще по кухні виступає? скільки приготування їжі може коштувати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Хатня робітниця

    у господарів, де моя знайома працює прибиральницею є ще окремо і жіночка, яка їсти готує. У неї теж визначений робочий 8-годинний день тричі на тиждень. Вона теж отримує по 130 грн за день.
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    я не сижу вдома коли уборка. Тому брала в дім людину, яку мені порекомендували хороші знайомі, яким я довіряю, а в них та жіночка вже прибирає пару років. Брати незнайому людину з агенціі не наважилась би
     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    а ви не боїтесь такого, що Ваші смаки і смаки когось в якості поваря - кухаря, можуть не співпадати? бо я особисто не знаю, чи їла б наварене кимось в своїй хаті... Особливо то стосується жирності їжі і власне приготування мясних страв.
    Не знаю, може я перебірлива... от прибирати - так, а варити їсти якось ні-ні - тільки самі:)
     
  12. Zolotynka

    Zolotynka Well-Known Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    Та, власне, чомусь не боюся. :) У кафе й ресторанах же їмо, і смакує, правда? У нас на Галичині дуже багато жінок смачно готують, і знаю, що багатьом такий заробіток був би не зайвим. А я працюю вдома, тому зможу побачити, як усе відбувається.
    Але я теж думала про різницю у смаках, тому й прошу координати перевіреної людини, яка дійсно смачно готує і любить цю справу. :girl_in_dreams:
     
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    аналогічно
    особливо після дуже багатьох сюжетів на ТБ про крадіжки
    саме тим самим в основному керувались при виборі няні, якось залишити дитину на чужу людину з агенції, рівно ж як і хату, щоб у договорі з агенцією не писало про відповідальність і страшно і некомфортно
    хоч ніби камери вирішують троха проблему, але не на 100%

    ---------- Додано в 14:11 ---------- Попередній допис був написаний в 14:06 ----------

    так
    у кафе і ресторанах ви вибираєте, те що написано
    і гляньте в гілку про кафе і ресторани - скільки критики
    ну і меню-розкладка страви кафе-ресторану, то не те саме, повірте
    воно то так, але "але" в нашому з чоловіком випадку дуже багато.
    Маю знайомих, мають няню-хатню робітницю-куховарку "3 в одному", сімя має трьох дітей, дітям їжа ок, а господарі тої стряпні не їдять, не смачно.
    Як на мене особисто, простіше наприклад знайти людину, яка готує вареники чи пельмені і троха часом затарити морозилку - та сама домашня їда, або замовити часом страви, які самому "просто-на-просто в падло" приготувати (є ж люди, які готують на весілє), фаршировану рибу наприклад чи печінковий торт, спартак не люблю пекти - купую по сусідству... тобто я користуюсь дечим, але дуууууууже вибірково:)
    це тільки моя власна думка
     
  14. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    Задумуюсь над тим, щоб і собі домовитись про прибирання. Хочу уточнити у дівчат: Ви залишаєте ключі, чи самі пускаєте/випускаєте людину в дім?
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    Ми знайшли нову домогосподарку через агенство. Працює вже місяць, поки що задоволені.
     
  16. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    Поділіться, будь-ласка, досвідом: як часто вона буває у вас? що входить в її обов"язки?.. скільки часу займає її присутність у вашому домі і де ви знаходитеся в той час?... Оплата погодинно чи за конкретно виконану роботу?
    Теж роздумую над такою допомогою, але трохи забагато запитань без відповідей в голові...
    Наперед вдячна за відповідь. :girl_flirt:
     
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    Домогосподарка у нас щодня, крім суботи і неділі. З 10ї до 6ї. Платимо 150 гривень за день+оплачуємо відпустку. Робить всю хатах роботу - все що я попрошу. Я або з дітьми гуляю або на роботі в той час, або в хаті. Зараз Михайлик трошки прихворів, то вона з Марком гуляє
     
  18. Ellit

    Ellit New Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    Зараз шукаю хатню робітницю на один день в тиждень, бо з двома дітьми ніяк не встигаю поприбирати нормально. Найшла цю тему, але не можу знайти теми, де можна подати оголошення про пошук такої людини. може, в кого є людина підходяща, скините контакти в ПП?
     
  19. Millenium

    Millenium New Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    працювала хатньою робітницею,влаштувалась через агенство.пропрацювавши 3 тижні потрібно відповідну суму заплатити агенству.догляд за паралізованою повністю людиною +невелике прибирання.ціна 12гр за год.це був такий договір на початках.потім апетити почали зростати:зварити,закупи в неоплачений час,вкрутити лампочку,,змастити завіси,зашити і так дальше.при тому що у людини є кому це зробити.до того безпардонне вивідування про особисте життя-буття.я хатня робітниця,все інше--не має ніякого стосунку.але я для себе зробила відкриття,що якщо в мене до цієї роботи ще були деякі претензії до життя,---то тепер вже ні.я просила в бога простити мені за те що деколи багато хотіла.тепер вчуся жити і радіти тому що маю.і тим маю завдячувати тій жінці у якої працювала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    Вирішила я спробувати, що то таке хатня робітниця. Чоловік допоміг прийняти це рішення (бо з малечею просто не встигаю прибирати, а йому простіше раз на тиждень дати 100 грн. і не прибирати самому).
    Хатню робітницю "позичила" в коліжанки, яка її рекомендувала за хорошу роботу. За 4 години вона мені прибрала всю квартиру (я подумала - ото професіоналізм, може я й сама тих 4 год змогла б виділяти). Буа зайнята дитиною, то під час її перебування не могла перевірити роботу. Але потім ужаснулась - в ванній з туалетом вона вилила півбанки Силіту (+ напевно погано змила, бо два дні стояв "аромат" Силіту), попилососила - так собі, не протерла жодне із дзеркал по всій квартирі, на кухні я їй сказала помити плитку, раковину, всі робочі поверхні - то крани вона навіть не рухала і біля раковини поверхня теж бруднюща залишилась.
    Принцип роботи її я зрозуміла: побільше хімії (то у всіх так чи тільки моя так не шкодує?), поменше часу і зусиль. Наступного разу їй поясню, якого прибирання я від неї очікую. Якщо нічого не зміниться - доведеться шукати іншу кандидатуру.
     
  21. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Хатня робітниця

    моя хатня робітниця використовує хімію дуже мало, бо в нас алергічна старша дитина і я взагалі користуюсь амвеєм, то там і так багато е треба
    ну і в мене немає таких зауважень як у вас до роботи нашої хатньої робітниці навіть близько
    така у мене не працювала б:)