Харчування годуючих мам 2

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Suzi, 24 Січень 2017.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    о, як я згадаю ту свою дієту з малою!! довго дуже я на ній не сиділа, бо не витримала просто, і шоколадку теж почала їсти втіхаря від всіх. Навіть чай з молоком пила вперше в житті :girl_haha: Цього разу не планую собі ніяких дієт. Згадала собі фразу з курсів - речовини в материнське молоко попадають не зі шлунка напряму, а через кров, а це вже дещо інше.
    І ще дехто радив - пий молоко щоб було в тебе молоко. Але мені все не давала спокою аналогія - корова їсть хіба саму траву, але ж молоко в неї є!! :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Припер мені чоловік днями пляшку квасу (наче непоганого, живого, того що на розлив продають) і каже: ну ти ж просила. Я кажу: та я востаннє місяць тому просила, коли ще вагітною була :girl_haha:Коротше, ходила я ходила кругом того квасу і таки наважилася навіть не на ковточок, а на склянку. Виявилося що квас моїй дитині цілком ок. А от твердий сир, здається не ок :girl_in_dreams:(або певний вид і виробник твердого сиру, буду ще перевіряти).
    Доречі, мені цікаво: вже не раз читаю (правда в не дуже компетентних місцях типу "Людоньок" на ФБ:girl_smile: ) що от хочете щоб дитина цицьку не брала - наїштеся так добряче часнику чи цибулі. Я коли то вичитала тааак здивувалася, бо в принципі геть не обмежувала ні одне, ні інше. То тільки моїм дітям молоко навіть з часником і цибулею смакує як має бути? . Моркву по-корейськи наразі ще не їла, але цибуля в салаті чи часник в рагу або картоплі точно ніяких нарікань в дитини не викликав. Чи то треба цілу цибулину втовкти за раз щоб "ефект" був? :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Akina, іла і їм все, і часник, і цибулю. В стравах. Жодного разу від грудей ніхто не відмовився))). Але я і у вагітність все іла. І квас п’ю літрами. І пиво пила як була маленька ще доня, і вино. І навіть наливку якусь майже 40-градусну). Не думаю, що мої 50-100 грам можуть зашкодити. Я взагалі коли їм забуваю, що я годуюча))).
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    А йой)))))))
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я би казала таки зеленки напитися. Або полину концентрованого, внутрівєнно.:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Згадую як мені після пологів дуже захотілося солянки. Чоловік тисячу раз перепитав чи мені можна, але таки привіз в пологовий. Коли я апетитно її наминала, дівчата в палаті давились сухариком і дивились на мене дуже дивно))) Коли зайшов лікар і побачив з яким апетитом я доїдала ту солянку, то сказав що добре що не МакДональдз)))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Оооооо, я в 3 міс малого випрошувала піцу в чоловіка. Нє, ніззя і всьо тут. Зато грибами нагодувати - та що ти, мама казала корисно, білок
     
    • Смішно Смішно x 5
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А чого собі самій не купити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    наперед вибачаюсь за дурне питання, але все ж...
    як по дитині видно що певний продукт їй не підходить? :girl_blush2:
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Болить животик, випорожнення не звиклі, неспокій, висипка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    От у мене теж питання :якщо і так є ннвеликі болі в животику (що б я не їла), як зрозуміти, чи більше від якогось продукту болить чи ні.
     
  12. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    так він же болить практично у всіх приблизно до 3 місяців, хіба не так?
    не вірю що якщо мама сидить на строгій дієті, то дитину не мучить животик
    --- дописи об"єднано, 3 Серпень 2018 ---
    щодо цього питань немає - зрозуміло
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В моїх були сіро-зелені каки з неприємним запахом. Ну і животик класично не цілодобово болить, а на не той продукт дитина могла плакати, наприклад, зранку, що для неї нетипово. Я мала з меншою велику халепу один раз. Вона погано переносила яблука і я то вже в принципі знала, але на хрестини з’їла штрудля, а потім ще невеликий шматочок голубого сиру. Наступного дня з самого ранку дитина кричала безперестанку 5 годин. Не плакала, а кричала і ніщо її не заспокоювало. Я на повному серйозі вже хотіла дзвонити на швидку, бо сама вдома зі старшими, а дитина просто заходилася. Але вона сходила по великому і вигляд того все пояснив. До вечора все було добре вже, але яблук я ще довго не їла.
     
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Не факт, тут вже треба дивитися по своїй дитині. Просто, кожна мама, мусить визначитися, або дієта від всього, або збалансоване харчування в міру своїх потреб. Ніхто не дасть конкретної відповіді.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    то якісь такі стереотипи - животик болить у ВСІХ до 3 міс, потім полізуть ЗУБИ, ойойой аж 20 штук перетерпіти і т.д...
    суцільне пекло перші місяці-рік, як то така маленька дитина витримує?))
    у нас животик не болів 3 міс, ну може пару разів на щось зреагував, зуби вилізли без болю, принаймні я просто помічала нові зубки)
    от як Ви то собі уявляєте - дитину від народження і 3 міс безперестанку болить живіт?)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну по перше було написано практично у всіх, а не у всіх. Бо це так і є. У вашоі дитинм не боліло, супер, але це ше ні про шо не свідчить. Моі оьоє мали газики , але шо таке коліки я не знаю. Дочки зуби йшли непомітно, в сина дуже сильні капризи. Це не стереотипи, краще казати, що всі то проходять і то мине само, аніж панікувати і пічкати дитину ліками, чи сидіти на дієті.
    --- дописи об"єднано, 3 Серпень 2018 ---
    А хто тут таке писав?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ну там же не йшлося про "животик болить - всьопропало", а про те, що досить часто діток такого віку турбують ті чи інші дискомфортні прояви зі сторони ШКТ, і незалежно від харчування мами. І справа така, що завжди це можна списати на харчування ("винуватець" знайдеться, на якій би дієті мама не була), а можна розглядати як особливість такого віку. Звичайно, варто простежити зв'язки, щоб відрізнити одне від другого, просто про те і йшлося, що це така непевна ознака.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    І ще, додам, що так помічаю, оцей пошук "винуватих" - дуже популярне заняття, чуть щось там дитя пукне, чи прищик з'явиться. Значно популярніше, ніж розуміння якихось фізіологічних особливостей організму немовля, які можна пережити і без нагнітання, і, відповідно, урізання раціону. Класика жанру - акне новонароджених у розквіті - "нуу от, мамочка щось не то з'їла".
    З мого досвіду, доходило до смішного з порадами не пити каву - обоє дітей погано спали з народження, спочатку каву не вживала, потім пила, розуміючи, що різниці з/без кави нуль, проте, хто знав, що діти сплять погано+мама дозволяє собі пити каву, не втомлювалися радити мені її не пити. То та сама історія дуже часто з животами - якщо дитина страждає від болю/газів і мама їсть все - то мама винна, якщо мама на дієті, а дитина все одно так само мучиться з животом, ну то що вже поробиш, але мама робить все що може.
    Одним словом, маминої уважності ніхто не відміняє, але зі здоровим глуздом.


    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    А я напишу, як було у мене. Із першою дитиною, вся така молода-зелена їла після пологового все під ряд. І не було кому підказати-напоумити. Жила в невістках, але ні свекруха, ні мама моя нічого ніколи мені не радили. Кажуть, колись було по одному, а зараз інакше. От я і їла ще з перших днів морозиво на домашній жирній сметанці, бо люблю дуже молоку, ні в чому собі не відмовляла. Верещала моя доня, без просвіту. Аж поки коліжанка не звернула мою увагу на молочку і те безкінечне морозиво. Стало легше. Про непереносимості тоді ні не чули( зараз нам 7 років, маємо неперосимість коров'ячого молока та лактози. Годувались довго грудьми, то єдине моє спасіння. Ато травила б молочкою "аж гай шумів би"((((
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    От і мій малюк сьогодні ввечері живе животиком на животику, і то лиш якщо його підколихувати (масаж). Я вже було думала, що то шуба (але майонез домашній, оселедця мінімум), аж згадала, що було сьогодні морозиво. І не так вже конче мені його хотілося - навіщо їла?!
    А солодкого дуже хочеться. Сухофрукти не рятують. Домашня випічка теж. Що з купленого-не-вареного солодкого більш-менш адекватне в плані натуральності? Халва? Казинаки? Щось з тих еко-магазинів?