Харчування годуючих мам 2

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Suzi, 24 Січень 2017.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В пологовому мені сказали, та й потім дитячий лікар, що перший місяць строга дієта, ніяких сирих овочів, фруктів. Через місяць можна починати по-трохи вводити фрукти. Але вже почалися кавуни, дині, персики:sad:( взагалі почитала, що кавун не можна перші 3 місяці! Але ж то вони тоді закінчаться (
    Дівчита з палати, в якій лежала їли все, зразу банани, огірки, а я шось боюся. Та й думаю, що вдома мені ніхто не дозволить того їсти.
    Чи таки через місяць пробувати почанати нормально харчуватися?
    Дівчата, в кого дітки, приблизно такі, як моя, ви як харчуєтесь?
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Thebestnata іжте все, дієти годуючоі мами не існує!! То все застарілі міфи
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я теж в ПБ їла огірки і банан, а в дома в перший же день шоколад :) З Владом 5 років тому дієти втримала десь тиждень і теж почала їсти помідори і шоколад (то найбільша хотілка була :) ). Далі вже й мандарини були і всякі інші "жахи". Загалом на час ГВ не їла лише грибів лісових (шампіньйони їла) і обмежувала копчене та алкоголь. Цього року кавуна ще не купували, просто не було нагоди, але персики, абрикоси, чорниця, яблука і т.д. цілком ок пішли.
    О, то тобі зовсім жОсткі якісь лікарі попалися, ті що до нас в палату приходили казали лише про червоні фрукти, квасолю і капусту :)
    Імхо, то збочення якесь - ніяких фруктів. Якщо твій шлунок нормально їх сприймає, то, звичайно, варто пробувати. Якщо боїшся - по маленькому шматочку і по одному продукту раз на 3 дні.
    Щодо алергій в дитини - то може бути й індивідуальна непереносимість банальної гречки, тут не вгадаєш - просто спостерігати :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    І молодець, на дієті ви лиш собі і дитині гірше зробите. Зараз така багата на вітаміни пора, користайте!
    --- дописи об"єднано, 26 Липень 2018 ---
    Цікаво чому, я би не змогла бути без грибів кілька років...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Окрім молока, зараз консультанти радять його не вживати
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я їх загалом побоююся трохи :) хоч маємо від свекрухи перевірені. Бульйон їла з білих грибів, шампіньйони їла, а от самі гриби (ті ж білі чи смажені зеленки) чогось боялася...
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Не знаю, в Польщі нема заборонни молока, ніякоі заборони нема
    FB_IMG_1532601088257.jpg
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Чого? Ні, я знаю, що є дорослі люди в яких шлунок погано сприймає молоко. Але якщо мені, наприклад, воно не шкодить, перетравлюється нормально, не призводить до здуття і т.д. то чому не можна? Я молоко не дуже люблю загалом і не так часто п"ю але якихось проблем в дітей від нього не помічала...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ага, кефір, якщо пити, то тіки нежирний і не більше 200 мл. на день, сир (кисломолочний) теж нежирний) в пологовому сказали, що можна яйця, але по одному, і мінімум через день. а дитяча, яка приходила додому, сказала, що яйце не можна. з фруктів тільки печені яблука. згущонки, халви і всього солодкого теж не можна.
    але кефіру п'ю більше, яйця деколи їм. а так гризу сухарі:)) нє, ну їм каші , зупки, навіть телятину, але я тим не наїдаюся, і хочу постійно їсти. не завжди є час, щоб поїсти. вагу продовжую втрачати (донечка набирає нормально). тому думаю таки справді пробувати шось нове.
    як побачити, що дитинці від того може бути погано? висипка на шкірі?
    бо в животику в неї і так бурчить (навіть при моїй дієті), газує теж частенько)
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Омг..... Я в шоці....... Годуюча мама, яка має мати сили на такому має вижити???
    По перше не жирне взагалі не варто, беріть нормальний кефір і нормальний сир. Аое іжте тоді і стільки, скільки смакує , а не бо треба. Каші, овочі , фрукти, мясо
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Хм, я от навпаки кефір майже не п"ю бо від нього часом неприємні відчуття (в моєму животі а не дитячому) бувають. Тому то швидше не по табличці, а по власних відчуттях варто дивитися :)
    Магазинного краще і дійсно мінімум (бо від нього і дорослого може обсипати :girl_haha:), а от домашнього печива і випічки цілком можна і навіть треба. Цукор годуючим потрібен, а то так можна і догратися без ніякого солодкого - ні фруктів, ні цукру...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    На мою, неавторитетну, звісно, думку, але оце про молоко, то з того ж розряду, що й про червоні ягоди і капусту, мед, і все інше. Колись не знали, що то може бути сильним алергеном, а зараз "шкідливість" молока в тренді, і про то багато говорять. Звичайно, може бути і непереносимість. Але чому не вживати, якщо нормально сприймається, як і все решта?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я думаю, якщо в дитини будуть якісь проблеми від продукту, Ви то побачите. Одну мою дитину турбували яблука, одну сметана. Старша на шоколад зле реагувала (потім я просікла, що на конкретні цікерки, а не загалом). Словом, харчуйтеся нормально, бо організм, хоч і має запаси, але не треба зношувати його дієтами. Якщо щось дитині не піде, прослідкуєте і виключите.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Харчування під час годування грудьми | Львівська група підтримки грудного вигодовування

    Та, звичайно, якщо мамі і дитині норм, ніхто не забороняє.


     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Та їжте все, що не хімка.
    Основне аби вам зле не було, щоб не перевантажувати жкт особливо аеликими кількостями - чи солодкого, чи мяса чи грибів чи сметани. Зараз час якраз, щоб визначити, що вам реально не підходить/ не травиться і взагалі блокує всю діяльність, що +-, а що йде на ура і ви літаєте.
    --- дописи об"єднано, 26 Липень 2018 ---
    Ох, не сперечаюся, але воно "тримає". І або постійно щось готувати їсти, або нашвидкоруч цикорій з молоком , коли треба вже. А потім можна і приготувати поїсти..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Що їсти щоб молоко прибуло?
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Просто істи нормально, тепле пиття і дитину максимально коло себе. Загніздуватись як то кажуть
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та Ви тільки вчора народили, якщо я не помиляюсь! Молоко може почати прибувати на третю, четверту добу. А зараз, дитині достатньо і того, не хвилюйтеся, частіше тримайте малятко біля грудей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Мала нервова і постійно плаче, хоче їсти. Не спить. Тому думаю як пришвидшити
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Плаче, бо все її житті кардинально змінилось). А не тому, що їсти хоче. Природою закладено так, що на початку життя оті краплинки молозива є достатньо!!! Ну і правильне прикладання - то зараз найважливіше. А молоко обов’язково буде! Тільки на суміш не ведіться. Доня просто хоче маму!
    Я б для заспокоєння радила набрати когось з консультантів по ГВ, або просто на гарячу лінію.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1