Харчування годуючих мам 2

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Suzi, 24 Січень 2017.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    І я їм борщ і зупку, але варимо без квасолі. Бо чи то так співпало, що їла борщ з молодим горохом, але доня мучилась з коліками.
     
  2. jylanda

    jylanda занууууда

    Я мріяла про капусняк, два місяці трималась, бо в малого були коліки, але потім здалася і нажерлася, бо аж мліла так хотіла;) І нічого, на квашену капусту реації не було.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Вже десь тиждень нічого не міняла в їжі, а малого вночі висипає тільки на верхніх повіках , тре очка .... до ранку проходить , як вирахувати на що реагує ? ввечері п"ю чай з ромашки +фенхель + зоологічне печиво ( печиво завжди купуємо одного виробника .... ) від народження не реагував ...
     
  4. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Фенхель при ГВ не варто, на зоологічне печиво теж може реагувати, але, якщо лише на повіках, то я би шукала щось не зв'язане з харчуванням
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Може пральні засоби?
     
  6. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    А чому не можна фенхель ? Я пила з першою і другою дитиною ??? Тільки на повіках , личко чисте . Що ще може бути ?
    Нічого не міняла ,перу тим самим гелевим порошком що від народження ....
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2017
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Інформація, що фенхель збільшує лактацію не підтверджена, навпаки, кажуть, що він може її зменшувати, та містить речовини небажані для немовлят.
    З чим ще контактують очі і руки дитини - іграшки, постіль, ваш одяг, може, чимось змащуєте ручки, а він тре очі?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Ручки нічим не змащую , іграшками ще активно не бавиться хіба розглядає ?
    Часто гризе цілий кулачок, часом може зригнути трошки , то я витираю чистою пеленочкою руки . Може через те, що не мию йому руки після того ? Чоловік пояснює це тим , що ввечері тяжко йому заснути і тоді тре очка , то каже що сам собі натирає і того , коли годую вночі на повіках є висипка, а власне вночі вже бавиться годину-півтора і легше засинає , то вже очка не тре взагалі... якось так ...сама не вмію того описати ....
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Про той фенхель... колись на основі нього робили в аптеках так звану "кропну водичку". Приписували для кращого звільнення діток від газів. То було як закон - я сама старшій давала... З молодшою дитиною я методом логічних умовиводів вирішила, раз немає укропної води, спробую чай з насіння фенхелю, через молоко попаде... По трошки то ж нічого не буде? Мала пукала так конкретно, помітно було зразу ефект. Але смак того гм ... чаю то щось мені було не то. То я і кинула ту справу. Купила Бебінос. Але направду, в деяких чаях "для лактації" фенхель присутній. А чи сприяють ті чаї, чи ні - може на психологічному рівні. Старша моя ще пострядянська доця була на г.в. заледво місяць, тому я вже менших дітей дуже хотіла годувати і була принаймі начитана. З малим то я буквально боролася, була невпевнена, молока мало, то ті чаї хіповські я користала. А з третьою то якось я вже знала, що зможу, але на всяк випадок чай був куплений. Знаєте, заледве одну пачку допила, лиш би не пропадав. Діти приблизно однакової ваги. Але Я ЗНАЛА ЩО ЗМОЖУ! Харчування було звичайне. Мабуть і психологічний стан і впевненість у собі мають значення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  10. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    І в нас після фенхелю, за словами чоловіка, був відчутний ефект, бо пукали обидві)))
     
  11. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата, поділіться актуальною інформацією :)
    Скільки грецьких горіхів корисно їсти при гв? (Дитині другий місяць почався, алергій нема)
     
  12. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я їм 4-5 штук на добу, потрошки під'їдаю весь день
     
    Останнє редагування: 1 Березень 2018
  13. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Стільки ж , скільки і без гв - без фанатизму.
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ось таке надибала...
    Волоські горіхи при грудному вигодовуванні
    Про них хотілося б розповісти окремо, тому щодо волоських горіхів існує одна помилка. Воно полягає в тому, що практично всі матусі вважають, що волоські горіхи для лактації – незамінний продукт. Багато жінок впевнені в тому, що ці горіхи здатні підвищувати жирність молока. І матусі насправді помічають, що після вживання горіхів молоко стає більш густим і насиченим. Насправді вся справа не в жирності. Звичайно, волоські горіхи збагачують молоко вітамінами та іншими необхідними речовинами, а також роблять його більш поживним. Але жирним молоко від волоських горіхів стає зовсім не набагато. Насправді ці горіхи роблять молоко в’язким. Чим більше матуся з’їсть волоських горіхів, тим вязче у неї буде молоко. Ну і, зрозуміло, що виглядати воно буде, як ми вже сказали, густим і насиченим.

    Волоські горіхи при грудному вигодовуванні дуже навіть потрібні. Вони здатні замінювати собою багато корисні продукти і неодмінно рекомендуються всім годуючим мамам. Але їсти їх багато не можна унаслідок все тієї ж в’язкості, яку підвищують в молоці горіхи. Такому обмеженню є дві причини. Перша полягає в тому, що в’язке молоко може застоюватися в молочних протоках і викликати лактостаз. Друга причина в тому, що дитині, особливо новонародженому в’язке молоко висмоктувати дуже важко. Тому лікарі дозволяють годуючим мамам їсти не більше 1-2 волоських ядер на добу. А починати їсти горіхи краще після того як дитині виповниться два місяці.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А що реально хтось з мамі в перевіряє, яким "насиченим" стає молоко після певних продуктів?
    Я собі їм що мені хочеться, дитина смокче груди, я того молока в очі не бачу. Раз їсть і росте, значить все гаразд...

    Конкретно волоські горіхи люблю і їм скільки їсться. Їх тону і не з'їси.

    Лактостази мала тільки з першою дитиною і то через нерви.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Ari

    Ari Well-Known Member

    Дівчата, яку рибку їли на грудному в півтора місяця. Хек мені трохи проївся, хочу форелі річкової, та трохи вагаюсь.
     
    Останнє редагування: 2 Березень 2018
  17. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Будь-яку смачну. Форель і річкову, і морську. Карасики свіжі. Горбуша с/м. Короп смердів мені, тому не йшов.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Десь після 1 місяця з рибного: хек, нототенія - на пароварці, тунець (обожнюю :)) запечений в фользі, раз їла смажену мойву.
    Ще стейки зубатки, відварюю (дуже багато води при розморозці).
     
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В першому посту цієї теми є теза
    Ок. А щодо кількості їжі? Чи впливає кількість, калораж на обєм молока, йоно якість?
    Пиття, знаю по собі, впливає :). А от щодо їжі задумалась..
     
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    На "якість" молока впливає дитина - її стан здоров*я, вік, потреби, тощо. Є дослідження, які показують, що навіть протягом доби молоко змінюється.
    Молоко мами здорової дитини і тієї самої мами тієї самої дитини, але вже хворої - теж відрізняється. Організм мами через запахи, ще якісь шляхи "зчитує" стан дитини і виробляє таке молоко, яке потрібне дитині.
    Пиття - тепла рідина сприяє виділенню в організмі окситоцину, а він в свою чергу допомагає молоку легше виділятись з грудей (виділяється легше і складається враження, що його більше). Натомість на кількість молока впливу не має. На кількість молока впливає попит - те, скільки молока з*їдає дитина. Скільки з*їла, стільки і прибуло наступного разу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1