Харчування годуючих мам 2

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Suzi, 24 Січень 2017.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну дивіться. Ви дуже обмежуєте їжу і дитинка крутиться. Може, її просто треба гладити, гріти в себе на животі?
    По алергенності (хоча симптомів харчової алергії у вас немає) можна сказати, що під питанням пісочне печиво, і бездріжджовий хліб (купований, почитайте склад). Узвар також є більш концентрованим, ніж звичайний компот, тому, якби була алергія на яблука, то він провокував би.
    Це я не до того, що треба голодувати, просто пропоную інший погляд на "затверджені стереотипи"
    Яблук зараз сезон. Я не думаю, що від печене-сире буде різниця. Крім того, сливи зараз хоч і закінчуються, але вони справжні, домашні. Груші туди ж. Я не на колір орієнтуюсь, а на сезонність в тому плані. З донькою їла гранат майже одразу після пологів. Не цілий за раз, але не три зернятка. То був листопад, якісні сезонні гранати з Грузії.
    Всіма улюблені банани я не коментую зазвичай, бо вони дуже смачні і поживні, а калорій-то хочеться :)
    Кефір, сподіваюсь, п'єте не знежирений? :)

    Дитині тиждень. Реакція на якийсь один продукт просто не могла б сформуватись - це раз, в перші дні Ваше молоко утворювалось з того обміну речовин, який Ви запустили за дні до пологів - це два.
    Обмежений раціон може спричинити закрепи у Вас, а вже якщо в кишківнику назбираються токсини, - то це точно шкодитиме всьому обміну речовин і виробленню молока в тому числі.

    Питання кави лишаю відкритим. Шкідлива речовина в каві - це згущонка :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Воду. Треба. В нас таке саме було, крутилася, пукала, животик дошкуляв. Теорію теж знала, читала, але я вас розумію- є надія , а раптом дієта поможе. Особисто мені поміг на третій місяць візит до Гайдука і бактерії які він прописав. А до того я навіть дуже звужувала дієту і ніяк на поведінці дитини це не відобразилось.
    Але я би забрала з вашого раціону куповане печиво, і дуже вважала на дату виготовлення кефіру - має бути свіжий , буквально 2 дні від дати виготовлення
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. khorosha

    khorosha Well-Known Member


    Із напоїв я відразу пила зелений чай, кефір, кавовий напій ранок - він з ячменю.
    Із фруктів - то був ще сезон на персики, абрикоси....
    І помалу-потрошки вводила нові продукти і дивилася на реакцію дитинки.
    До слова, реакція була на мандаринки(алергія) і грушки (були газики). З часом і то вона переросла.
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А я прям мрію як з'їм гущонку :girl_sad:
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @cjomcjomka хех дякую, я просто собі вже мрію, чим я поласую, коли вже можна буде :girl_haha: надіюсь дитині таки не дуже зашкодить згущонка, бо я таки скушусь на неі точно. Не заради молока :girl_haha:, а заради себе
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені здається, тут ви добре знаєте :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А що скажете про обліпіху? Так хочеться іі в чай! Але вона оранжова). Хтось вживав? Ну і вік у нас ще дуже немовлячий...
     
  9. jylanda

    jylanda занууууда

    Нічого не скажу про обліпиху, але оранджевий колір не лякав :) в роддомі на сніданок давали свіжий апельсиновий сік:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    всякі прекрасні слова :)
    пробувати трошки, бо вона містить на собі той пилок, який може бути потенційним алергеном (за слова "потенційний алерген" мене не бити, бо глютен в хлібі - то найперший потенційний алерген). Але скорше за все, що якщо на обліпіху не реагують мама з татом, то не реагуватиме й дитина.
    Прекрасна ягода, зміцнює імунітет, дуже "чиста" (ніхто її не підсипає, сама росте). Смачного!
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Зранку таки спробувала дати пару ягідок до чаю. На даний момент все добре).
    Ну і гарбуз до каші вже декілька раз їла, теж ніби нормально пішло). А ще сьогодні спробувала батончик з вівсянкою та сухофруктами. Сподіваюсь, що теж "піде".
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а ще як набадяжити тих батончиків самостійно :)
    То в духовку - і забув (тобто, бажано не забути звісно, але дуже просто робляться). Багато відео є. Раджу брати не пластівці, а вівсяну крупу
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @cjomcjomka, колись пробувала. Щось вони мені погано склеювались. А взагалі я фанат вівсянки). Ще й у Метро була акція на вівсянку нордік, оті великі пачки))). Тому у мене зараз багато вівсяних пластівців)))!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ще розкажіть мені про сухофрукти і горіхи. Бо я щось вже призабула. Наразі з'ідаю аж один грецький горіх в день, боюсь. Хочеться родзинок, курагу поки теж боюсь. Хоча усе це вже пробувала в мікродозах. Ніби поки реакції нема.
    Ще цікавить, хто що варить на перше. Знаю, що бульйони не є добре. Тому поки все на воді. Але щось в мене вже фантазія виснажилась) за два тижні. Страшенно хочеться помідоровоі зупки, а гарбузової ще більше. Та поки не ризикую.
    Ну і рибку червону певно теж краще не їсти? Люблю дуже зранку шматочок соленоі на канапку, але стримуюсь. Вона ж червона), і морська.
     
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Вам не буду радити, а я їла все потроху, собі окремо не готувала. Але в нас "згрубша" в сім'ї здорове харчування. Уникала хіба промислово оброблених продуктів, щоб не попала якась хімія, гострого, копченого . Овочів і фруктів сезонних і перевіреного походження не уникала. Після капусти то дитина пукала, але животик не болів . Коли виписувалася з пологового з малим під новий рік, питала акушерку про кутю, бо я її шаленою люблю. То вона сказала хіба грибів на святу вечерю уникати ( я не їла поки годувала), а так казала, що можна все потрохи навіть шматочок оселедця, якщо солили дома. Коліки в малого почалися з 3 тижня і повністю зникли у 3 місяці. В дівчат і старшої, і меншої колік було значно менше. І видимого зв'язку між тим, що я їла, і животиками я не вловила. АЛЕ діти не були алергічні. Тому тут все індивідуально.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. irysuk kykysuk

    irysuk kykysuk Well-Known Member

    Приїхала до нас в гості мамина коліжанка і так здивовано: "А ти що, їси з загального столу?" Думаю, а що, ховатися мені чи зі всіма не сідати? А то вона мала на увазі, що її невістці мама все варить окремо. Я з тим не заморочуюся. Не їм лише горох, квасолю і свіжу капусту. Спочатку дуже боялась їсти полуницю (а я дуже люблю її перетерту з цукром і сметаною), попробувала по чучуть - все прекрасно. Правда, в перший місяць від свіжого огірка доня два рази рвала, то якийсь час огірків не їла. Ще раз на день п'ю чай для підвищення лактації від Hipp. Ніби і такої потреби нема, але хочу банку допити до кінця))

    О, я горіхи страшенно люблю, особливо, коли шкірочка теребиться))) В мене на подвір'ї горіх, то коли гуляю з коляскою, то їм їх багато)))
     
    Останнє редагування: 13 Жовтень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та я зараз теж їм майже все з загального столу, окремо не варю. Навіть швидше всі їдять з мого). Не можу сказати, що у нас абсолютно здорове харчування, але намагаємось шкідливого та магазинного не вживати. Але попередні двоє були алергічні, тому я трохи перестрашнна). Боюсь, що як процес піде, то потім буде важко визначити від чого. Тому я вводжу потрохи сумнівні для мене продукти. Ну і здуття боюсь, бо мала і так пукає нормально. Не хочу то усугубляти).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Сухофрукти шукайте такі, що висушені природно, а не хімкою.
    Борщик :)
    Це точно не варто. Навіть якщо самі посолите вдома, то ті рибки вирощують на антибіотиках. То ні Вам ні дитинці не потрібно
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То у нас стандартно). Діти справжні борщоіди). Можуть їсти борщ цілорічно). І ще гречана зупка, і з фрикадкльками. Але капусняк , розсольник ще не ризикую варити. Що б то ще вигадати?
     
    • Подобається Подобається x 1