Взуття: догляд і проблеми

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Златка, 14 Жовтень 2008.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    В неті по цьому питанню багато радять зробити таким чином:
     
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    Я знаю, що від вологості добре напхати у взуття газети, за ніч взуття буде сухе, а чи воно запах забере не знаю.
     
  3. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    Я використовую спеціальний дезодорант для взуття. Він усуває запах і створює відчуття свіжості + має антибактеріальну дію.
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    А який саме.....? бо маю трішки клопоту з взуттям чоловіка
     
  5. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    Всі ті фірми які випускають засоби по догляду за взуттям мають і дезодоранти для взуття. Навіть є спеціальні сильні для кросівок.
    Ми для себе берем Salton classic свіжіть і комфорт. Задоволена ним тому пока не міняю, може і кращі є. Цим один раз в тиждень побризгаю взуття і все немає проблем. Літом частіше приходиться. Та то все напевно залежить і від взуття.
     
  6. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    Маю дві пари взуття з т. зв. пресованої шкіри. Не впевнена, чи вона так називається точно, але це така шкіра досить приємна на дотик, і вона від води промокає....
    Так от, справа в тому, що в мене одні біло-кремові чоботи і одні рожево-малинові. Може хтось підкаже, чим їх можна почистити? Бо я вже їх за рік заходила, а в брудних вже не буду ходити. Паста не допоможе, бо шкіра не така, та й кольори.... Вода теж не підходить, бо вони все зразу вбирають і можуть бути розводи....
    Може в хімчистку якусь здати?
    Дуже буду вдячна за поради!!!

    ---------- Додано в 12:09 ---------- Попередній допис був написаний в 12:04 ----------

    Нє, прогуглила "пресована шкіра" - то не то. Значить вона якось може по-іншому називається, навіть не знаю, де то взнати :sad:

    ---------- Додано в 12:11 ---------- Попередній допис був написаний в 12:09 ----------

    А, та шкіра не має такого блиску, як звичайна шкіра, вона якась наче матова....
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    то певно нубук?

    думаю, ніц окрім спреїв для догляду не існує.

    як вимиєте бруд водою - колір зміниться. на мою думку.
     
  8. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    О, дякую, Касю!!! :girl_tender: Мабуть це таки нубук. Тепер хоч в інтернеті можу якісь поради пошукати, а то навіть не знала як то шукати...

    ---------- Додано в 12:47 ---------- Попередній допис був написаний в 12:25 ----------

    Ой, я вже сама не знаю. Як я зрозуміла, нубук - то більше схоже на замшу...
    А мої чоботи більше все-таки на шкіру...
    Я вирішила сфоткати, може так легше буде розізнати... Хоча, це фото, може воно так не передасть. Ну, словом, виставляю фото:
    [​IMG] [​IMG]
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    яе на мене - це звичайна матова шкрі , але фарбована.

    думаю, рожеві врятує тільки спрей - для кольорової шікірі- якщо найдете потрібний відтінок.
    а білі - можна просто змити бруд теплою водою з милом. і після висахання нанести білу пасту. Саламандра - має багато відтінків.
     
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    Я користуюсь ось таким дезодорантом. Спеціально його не купувала,а в нагрузку до інших засобів догляду за ногами, але цим дезодорантм дуже задоволена! Має антибактеріальну та протигрибкову дію, яка запобігає виникнення запаху.
    [​IMG]
     
  11. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    може не зовсім сюди пишу, але потрібної теми не знайшла.
    маю шкіряну коричневу сумку. довго її носила і вирішила помити зовні і зсередини. помила звичайним чорним господорським милом - відмилось добре, але нема того блиску на шкірі. вона стала ніби нубук.
    хто знає, чим краще відновити вигляд шкіри? фарбу пробувати не хочеться, бо колір буде "линяти" на одяг.
    Дякую.
     
  12. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    а якщо олією без запаху змастити? я пробувала так робити, правда, з взуттям - ні плям ні жиру не було. і стало блистіти.
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    Тре підбити тухлі на високому тонесенькому каблуку, майстер пропонує метелеві набійки (є таке слово?), а воно ж так цокотить :girl_devil:, каже, що поліуретанові поставити може, але триматися вони не будуть.
    В Києві мені майстер на шпильку (правда трохи товстішу) ставив поліуретанові, нічьо - гуд.

    Підскажіть в пп, де і хто мені може помогти, так, щоб якісно і навєрняка :girl_flag_of_truce:
    Бажано район Н.Цуму
     
  14. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    олією сумку не ризикувала мазати,бо боялась за жирні липкі плями. користувалась зволожуючим кремом або жирним. деколи брала і старий крем для рук. шкіра на сумці то добре впитувала і ставала м"якшою і "живішою" на вигляд
     
  15. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    дівчата як Ви доглядаєте за взуттям з замші???

    порадьте якісь засоби по догляду?
    в інтертопі придивилась такі спреї але незнаю чи варто купувати їх,чи просто звичайний Саламандрівський.... спрей?Може хтось мав такі?

    [​IMG][​IMG]

    якось останні рази в мене з тими спреями несклалось,то незафарбовує,лишає якісь плями,то кнопка пульвезатора зламалась...пробувала Салтон і Сільвер недуже.

    і ще якими щіточками чистите?
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2011
  16. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    З власного досвіду - підбила високий тонкий каблук поліуритановими набойками - вистачило на 2 дні - трісли і злеіли, і при чому по дорозі додому, було страшенно некомфортно - йти на цвяшкові...... Отож мусіла ставити металеві набойки
     
  17. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    Я мала чорний спрей для замші Collonil. Не можу сказати, що він чимось відрізняється від Саламандрівського. Принаймі я різниці не побачила. А щіточку купила Саламандрівську для замші та нубуку (її конструкція складається з трьох частин: жорстка синтетична частина (для видалення видимого бруду), бокова ребриста частина (для видалення бруду з важкодоступних місць) та м’яка гумова частина (для розпушення ворсинок після обробки Спреєм для замші та нубуку))

    ---------- Додано в 15:13 ---------- Попередній допис був написаний в 15:06 ----------

    А доглядати за замшею не важко, якщо немає ніяких вставок. Я спочатку чищу від бруду, потім обробляю спреєм, а коли він висохне розпушую щіточкою і все. А коли в мене були чоботи шкіряно-замшеві то я мала клопіт...навіть згадувати не хочу (бо перед тим як пофарбувати замшеву частину треба було позаклеювати шкіряну, щоб фарба для замші не попадала на шкіру :8::8::8:)
     
  18. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    Дуже потрібно перефарбувати замшеві чоботи! Підскажіть, де у Львові якісно фарбують замшу!
     
  19. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    Сьогодні виявилось, що малої уги страшенно ковзають, їй важко в них ходити((( чи можна щось зробити, щоб не ковзали?
     
  20. sirudenka

    sirudenka Member

    Відповідь: Взуття: догляд і проблеми

    Я собі колись клеїла смужки пластиру білого медичного, такого типу як у радянські часи був