Взаємний обмін навичками професій

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Kaska, 1 Березень 2018.

?

Як Ви думаєте це хороша ідея?

  1. Так, це чудова ідея,я поділюсь своїм досвідом

    0 голосів
    0,0%
  2. Так, це чудова ідея,я хочу прийняти в цьому участь

    0 голосів
    0,0%
  3. Ні, за все треба платити

    100,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Kaska

    Kaska Member

    Усім доброго дня!Моя мрія - перукар.Але професія в мене інша і щоб змінити її на перукаря необхідні кошти на курси.Багато мамочок які сидять у декреті ( як зараз і я )пішли б на курси,але так шкода на курси грошей,бо потрібно то візочок,то санки і т.і.В мене виникла така ідея,що якщо є дівчата(або ж чоловіки),які могли б безкоштовно (по доброті своїй)навчити тій справі які вони вміють, такий собі обмін знаннями (для того щоб з"явилась впевненість піти на курси).Наприклад я медик,можу навчити як робити ін"єкції.І так кожен може запропонувати свою допомогу.Адже якщо ти зробиш комусь добро воно тобі вернеться. Як Ви думаєте це хороша ідея?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я б пішла на норомальні курси)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kaska

    Kaska Member

    Справа в тому що боязко проміняти професію в якій ти більше 10 років.Під час декрету є можливість виділити певний час на навчання і таким способом як я пропоную,можна по-перше :впевнетись що варто змінювати професію, що ти зможеш працювати в цій галузі.Багато дівчат на форумі пишуть про курси перукарів не впевнено "хочу вчитися,так для себе,а може і піду працювати перукарем", так як і я. Якщо б вони (безкоштовно) поспілкувалися з професіоналами,які розкажуть і покажуть усі нюанси роботи,а не з викладачем з курсів,який буде тягнути час і гроші і на першому заняті розповідати історію виникнення перукарства,то з впевненістю зважувались на зміну професію і в майбутньому були впевнені що не даремно вкладають кошти за курси.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    чому ви думаєте,що там таке розповідають?:)

    ви ж до перукарні ходите - то приблизно бачите нюанси роботи. на курсах вам просто розказують нюанси і є можливість практики. крім того,ви можете розпитати безпосередньо в організатора курсів, що входить в програму,як виглядає і т.п.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Як зміна професії - не знаю...
    Але от я хотіла навчитись стригти, бо в мене в сімї 2 хлопця і чоловік... точніше, вже три хлопця :) і чоловік. І кожні 2 місяці це виймання грошей..
    То я порахувала скільки коштує машинка, ножиці (це все середньої, навіть дешевшої ланки), накидка - то виходило як півроку походити в перукарню. А життя довге :).
    Хлопців ще в віці декількох місяців-року починала підстригати, суто щоб волосся не лізло в очі/вуха.
    А от весною вже взяла машинку у знайомої, почала стригти.... В общєм, майже під ноль рівненько я таки достригла малюків, що виглядали вони як хворі :girl_crazy:чи після педикульозу))).
    Потім і в перукарні дивилась за рухами перукарів, як вони моїх стригли.
    Зимою мені подарували машинку - малих підстригла... Молодшого на 4-, старшого на 2+ ))). У них різне волосся, форма голови... Так от, докупила ножиці перукарські, тиждень тому підстригла, вже на 4+ обох :girl_dance:. Навіть чоловік похвалив та готується через якийсь час довіритись мені :).
    За цей час, відколи виникло бажання, окрім пари спостережень за перукарем, я подивилась може 10 роликів в ютубі про чоловічі стрижки. Практики в мене було разів 5*2=10. Дитячих. Немовлячих не рахую.
    І от практика - ключове. Часто бачу в фейсбуці оголошення від майстрів і не дуже про набір безкоштовних моделей для вдосконалення перукарських навичок (стрижки, фарбування тощо...), бо всякі таємниці-метОди без практики, то ніц. Хіба що під нулик стригти. І то, треба вміти, щоб було естетично :girl_crazy:.
    В мене тітка перукар. Наприкінці 80х її направили в Чернівці працювати геодезистом. Сусід старий єврей побачив руки тітки і сказав, що в неї талант. Взяв до себе в перукарню, навчив і вона ще встигла зайняти призові місця на всесоюзних конкурсах перукарської майстерності. Потім, вже в 2000х, завдяки вмінням, вже в Італії перукарем заробила на квартиру. Вона реально талановита і профі, на своєму місці. Зараз не працює в салонах, але до неї додому завжди черга і запис наперед.
    Її син після школи навчався щось типу Поплавського (а може і воно :)) на перукаря, вчився у мами, зараз працює в Москві, основна спеціалізація на бороді. На рахунок таланту не знаю, але техніка (завдяки праці) та креатив йому допомагають добре заробляти.
    Я голосую за курси. Якщо реально хочете поміняти професію. Бо та ж теоретична безкоштовна порадниця не дасть Вам людей, на яких треба всі секрети майстерності випробовувати. А Ви маєте звикнути руками та інструментами до цієї справи. Ну і інєкції ставити - це якби теж би пасувало моделей :girl_crazy:.
    Просто висловила думку, хоч і пізнаЮ перукарство суто для побутово-сімейних цілей.
    П.с. я проходила платні бухгалтерські курси восени, бо була потреба перекваліфікації. Маю знайомих бухгалтерів. Тільки не уявляю чим би вони помагали, адже у них свій графік, в мене своя лінь... А так вже заплатила - мушу йти і вчити :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А нащо їм то? От так реально? У них робота, сім"я - який сенс їм тратити 10-20 чи скільки там годин свого життя на розказування нюансів роботи невідомо кому? І, смію припустити, що 99% перукарів знання про те, як робити ін"єкції геть не потрібні. А якщо й потрібні, то вони той час що потратять на "курси взаємодопомоги" могли б присвятити роботі, заробити гроші і за протреби таки в уколах викликати собі преспокійно додому медсестру.
    Плюс Ви знання отримані безкоштовно не сприйматимете і не цінуватимете так, як ті ж курси, за які заплатите кровно зароблені.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Kaska

    Kaska Member

    Дякую усім за думки.Трошки опустили Ви мене на землю і я поважаю Ваші відповіді.
    Я не маю на увазі взаємообмін досвідом,а обмін досвідом саме з тим кому це потрібно.
    Дякую за вичерпну відповідь FRIDOM UK.
    Я теж стрижу чоловіка і сина сама.токож доньку стрижу (коротка стрижка) - їхні голови я вже знаю і стрижу впевнено,а ось якщо кого-сь іншого,то страшно(мені здається мені не вистачає тих порад професійного перукаря),але теж вчуся в ютубі.Одна дівчинка перукар показувала мені як стриже професіонал і дійсно - це справа практики.
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Kaska, я в оцьому моменті дуже розумію, що Ви маюте на увазі
    Сама мала дуже вагомий досвід отакого "варто чи ні", заглянувши в професію трошечки зсередини. Але то по дружбі. Так не знаю наскільки реально знайти таку посторонню людину, можливо, пошукайте знайомих знайомих. І я б не просила їх вчити Вас, а просто познайомити зі своїм фахом, поговорити відверто про те, що дає їм відчуття задоволення, і що втомлює, напружує. За знання і навички таки варто платити.

    курси, якщо Вас справді тягне до того фаху - направду перевершують всі візочки з санками, це принципово інше якісне вкладення коштів. Навіть, якщо Ви не станете професійним перукарем, Ви навчитесь це робити "для своїх" , та і просто добре проведете час, як мінімум, розважитесь в декреті. Я не знаю, скільки вартує така перекваліфікація зараз у Львові, але це не друга вища освіта, і, принаймні перший етап варто собі дозволити.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Kaska

    Kaska Member

    Цілком з Вами згодна.Мабуть "безкоштовні курси"-це голосно сказано.Нещодавно знайома перукар сказала:починати треба з чоловічої стрижки ножицями,якщо відпрацюєш це (а основа),то потім зможеш моделювати і жіночі стрижки.Для мене це була дуже і дуже користна порада(я купила собі професійні ножиці).

    Я поділюсь з Вами таким приколом з мого життя.Коли я йшла вчитися на медсестру,то не дуже цього хотіла (не подобається ця професія, я людина творча).Але моя мама хотіла цього і казала мені:"Ти собі уяви-ти в білому халатіку і всі дають тобі шоколадки!"Мені було 16 років і я радо тому повірила.Я дуже добре вчилась,старалась.Пішла на роботу.Так - в білому халатіку,але замість обіцяних шоколадок,в мене інші "шоколадки",ті що в памперсах.

    Ось такі нюанси хотілось би знати,ще до того як підеш вчитися на певну професію.
     
    • Подобається Подобається x 2