Вырастет из сына свин...?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 5 Липень 2007.

  1. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Одне цікавіше другого..
    При малій різниці діток старші страждають у більшості випадків. А тут ще й певно відповідальності багато на цю дівчинку наклали.

    Направду шкода. Я би на їх місці звязалася з кимось, хто займається теорією привязаності. Та навіть до Писарик. Власне батькам. Бо звичні психологи можуть і не допомогти.


    Теорії дуже відрізняються одна від одної. Схильна думати, що сучасні теорії позитивного батьківства карщі від Спока і вихованні на страху і оцінці.
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    А от я про теорії не знаю нічого.
    Вважаю, що все одно діти ростуть у практиці, і бачать нас не в теорії, а в житті. Тому дивитись треба на себе. Якщо своє власне життя влаштовує, якщо, грубо кажучи, бачиш себе позитивним прикладом - то і теорій ніяких не треба. Просто любити тих дітей і давати їм себе і матеріальну сторону. А от якщо сам хотів би жити інакше - працюй над собою і виправляй те, що не влаштовує. ну а діти вже підтягнуться.
     
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Тільки врахуй те, що ти працюєш над собою зараз. Скільки ще працювати доведеться- невідомо. А діти- вони ростуть тут і зараз.
    Можна перше себе дотягти, а потім вже діти підтянуться, а можна спершу теорію вивчити, по ній пожити усім разом, а тоді і самій до неї підтягнутися.
     
  4. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Наразі висновок, який я для себе зробила, після прочитання маси книжок - теорія до одного місця. Вся. Зараз книжок не читаю взагалі. Бо насправді всі теорії: хороші чи погані тільки відводять в сторону, подалі від істини. Бо ці теорії писані людьми через їх особисту суб"єктивну призму життєву і застосовні до їх життєвих обставин. Раніше ніяких теорій не було і всі жили краще набагато і люди були щасливіші. Зараз є купа теорій, а люди дедалі більш покалічені чи зі зрушеною психікою. Тому краще не витрачати взагалі часу на теорії, а барти себе в руки, викидати книжки і починати дослухатися до свого серця і своїх бажань, а не до того, як там хось вважає дитині мало б бути краще. Бо теорії діють лиш тоді, коли вони вийшли від нас і нашого власного досвіду, а коли ми чиєсь, навіть дуже хороше, на перший погляд, за вуха притягуємо, до буде зле. Направду, краще просто в кожен конкретний момент не згадати: а що там було в книжці про позитивне батьківство?, а стати, заспокоїтися і подумати: а що я зараз конкретно хочу зробити. Головне заспокоїтися і робити. Ясно, що будуть помилки і нарубані дрова спочатку, але якщо робити так, то все вистроїться і настроїться дуже добре, але за якийсь час. А якщо спочатку починати з теорій, то спочатку витратиться купа часу на ту теорію, потім прийде розуміння, що все це до заднього місця, буде довгий пошук себе і намагання викинути з голови все прочитане (а сидить воно глибоко і викидається тажко), намагання прислухатися до себе і робити як хочеться, ну і так далі. В 2 випадку часу піде набагато більше. Тут описую конкретно свій досвід, бо зараз на стадії "стирання інформації про теорії" і намагання слухати себе. Впринципі не я одна прийшла до такого висновку наразі. Тому як би це дивно не звучало, народ, менше читайте, направду :)
     
  5. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Для мене також дивно, як то можна дитину виховувати за книжою. Чесно бачила таке раз, коли мама керувалась суто встановленими правилами.....і повірте ніого доброго з того не вийшло.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

     
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Колись читала книжку "Семья Резо" Ерве Базена. І не вірилося мені і таким диким здавалося, що дітей можна "виховувати" так, як Псіхімора. Хто б міг подумати, що "лайт варіант" Псіхімори я зустріну в реальному житті. І що реальна людина, мама, так може гнобити і ламати свою дитину, виховуючи в ній "повагу до себе і встановлених правил".. Це просто страшно, дівчата. Прислухайтеся до своїх дітей, і робіть все з любов"ю бо інакше ніяка книжка не поможе.
     
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Ну ніхто точно по книжці не виховує. А от знати які є теорії - варто. І вже для себе робити висновки і вибирати підхід. Мені трохи теорія допомогла розібратися зі старшим. Але голоане - любов, терпіння і самоконтроль.
     
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Власне, коли з цим проблеми, то любові і послуху і т.д. не дочекаєшся, і правила не спрацюють..
     
  10. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    З досвіду рощення малого 3 роки і 9 місяців я прийшла геть до іншого висновку.
    І дуже вдячна всім книгам і порадникам.
    Ну але для того треба мати файний фільтр в голові.