Вырастет из сына свин...?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 5 Липень 2007.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    В УМ-форумі (мам-форумі) прозвучало дискусійне питання:
    "всьому - своє місце і час" чи правильна виховна теза.
    Чи не призводить пофігізм батьків до появи "нової (де-?)генерації?
    Обговоримо?
     
  2. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Залежить що під цим розуміти. Кожен вкладає в ці слова своє значення.
     
  3. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Ухти , мене аж тіпнуло. Це улюблена цитата викладача з кримінології.
    Правда він більше цитував.
     
  4. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    я вже давав відповідь ,але вона нікому не сподобалась,а залишками жіночої ради була сприйнята в штики http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=25234 основна моя теза що через 20 років отримаємо сина схожого на вашу статеву партнерку
     
  5. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    а ще якщо ви оженились на різко відмінному генному складі в сторону голубих кровей чи в сторуну пролетариата,то вірогідність що син буде схожим на вас мінімальна,ті гени задавлять ваші,а про виховання я вже туть говорив це -комуняцький міф
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Згідна, що тенденція така... Але чому через 20 років? Маю приклади коли хлопцеві 27 років а він ніде не працював ще, бо мама каже що ще в стані його прогодувати і вдягнути. Або ж мамочки, яка нехтує особистим життям 32-річного сина з тим, щоб він фінансово лише її підтримував.
    Чи не чоловіча це проблема? Чому жінки займаються вихованням синів? Де у цей час чоловіки? На роботі? На пиві? У Фешені по бабах?)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    то чисто жіночий підхід не варто туть його і розглядати, а вернути туди звідки взятий ,хай собі обговорюють,і ще смішно коли мужики дописуєть в бабські розділи ,я ще ні одного поста звідти не прочитав ,не то щоб дописувати,це так якби журнал "Крестьянка "читати
     
  8. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Фі, Шреку, ну що за дискримінація. То може і мені в НТП нема чого потикатися? то ж "чоловічий" розділ?
     
  9. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Ви перекрутили мою думку ,я стверджував, що нічо"го дописувати в жіночі розділи,то як на кухні сидять дами і "о своєм о девічьемговорят" а ми туть со своїи рилом в калашний ряд
    "бон тон"
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Шреку, в мене своє болото, зі своїми табу, своїм поняттям "жіночості", краси і тп... Ніхто ж не вимагав від вас розгляду, діло добровільне. Не питаю, чо' Ви в "дитячий" розділ сподобилися (нє царскоє ето дєло, нє царскоє).
    В редакції "крєст'янкі" працюють і чоловіки (не тільки електриками).
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Я не бачила наразі, щоб в нормального подружжя виросли діти-свині. Можливо ще зустріну таких. Думаю, що рано чи пізно дитина повторить вчинки і перейме погляди батьків. Тобто основа виховання - це приклад батьків.

    Це дещо інше аніж спадковість. Вроджену інтелегентність жодними засобами не виховаєш...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    дві діаметрально протилежні точки зору-рідні діти і мама,жінка ж чужа людина то вже вияснили "Я живу з чужою людиною http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=24950 "
     
  13. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    яскравий образчик жіночої логіки
     
  14. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Незважаючи на свій досить-таки нестарий вік зауважую, що є молодь, якою я захоплююся, якщо вони багато досягли, але таких (як і в мій "молодяцький" ;) час одиниці), більшість мене жахає теперішньою модою на "бєрци" в 35-градусну спеку, чорний колір переважає в одязі, обкурені. Іду і думаю, як добре, що мене ніхто не зачіпає. Найбільше бісить, коли після пляшки пива починають скандалити в маршрутці чи на вулиці з дядьками років 40-45 (про пенсіонерів і бабулєк вже мовчу): "ти мужик тіпа поговорити хочешь? так ми зараз поговоримо" ну і т.п. Не вистарчає поваги до батьків, освіти, бібліотек, радянських фільмів і кінотеатрів, орієнтованих на освіту, а не на касові фільми. Це моя думка.
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Нє-нє!
    Повторюю: в мене - своЄ болото, я живу зі своЄю людиною (і дітьми).
    Ситий - голодному нє таваріщ...

    А хто ту повагу (і коли?!) повинен вкласти? Точніше: хто недовклав, злодюга?
    ТАК! Але погляд і "нормальних батьків" буває: "а шо ТАКого? воно малюсіньке, най си бавить. от в школу піде - там навчать (не кричати на лекції вагітних мам)"
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Поширена дуже проблема і погляд на виховання. На будь-якій площадці знайдеться мамашка (ки) яка абсолютно не переймається вихованням. Дитина сипить піском в очі/на голову іньшим, відбирає іграшки і т.п. Мама стоїть в стороні і робить вигляд що не бачить (або лялякає), на зауваження каже "Ну він (вона) ще маленький, не розуміє, чого я його дьоргати буду, от краще ви зробіть зауваження, чужих боїться, може послухає." Як правило коли доходить справа до школи і далі зробити щось з дитиною вже не можуть ні батьки, ні вчителі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Мене приколює інше формулювання: "Не можна, бо дядя сваритися буде..."
    Цікава аргументація...
    логіка приводить до висновку: "як дядя не бачить - то можна". "роби, синку, роби"
     
  18. Nadin

    Nadin Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    З другого боку не кожна мама потерпить щоб її дитину виховували, але такі випадки, які стаються навіть в садочку: якщо мама не бачить і не чує, то я скажу все, без проблем.
     
  19. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    Або інше формулювання з тої ж серії.Дитина лізе в корзинку візка, в мене там продукти, мобільний. Роблю зауваження мамі, мама - дитині "Не рухай, бачиш тьотя свариться", а пояснити дитині що чуже в принципі рухати без дозволу не можна ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Вырастет из сына свин...?

    на докір за крики дітей я закрию вуха :)

    але стосовно виховання змалечку тут ще такий фактор як характер дитини. Мій досвід ще мізерний, дитині лише 1 рік, але ще з вагітності було помітно, що малеча спокійна. Зараз є веселою дівчинкою, ніколи не впадала у сльози, ніколи не була у поганому настрої, зажди усміхається і гарно бавиться. Я не думаю, що це виховання зіграло роль у цьому віці, скоріше характер...