Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @Matvijko на сайті дмс там де реєстрація є вкладка де можна перевірити талони
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, хелп! Дуже потрібно забрати паспорт чоловіка. У статусі пише "Документ доставлено до територіального органу міграційної служби 25.05.2018". Фактично. минув тиждень, в ЦНАПІ його ще нема, смс теж нема. Сказали, що можна чекати ще тиждень. Чи реально його десь "виловити" і забрати в міграційній? Куди їх звозять - на Руданського чи Чайковського? Чи можна по гарячій лінії дізнатися?
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Сходіть на форум турправди "задержка выдачи загранпаспорта", там Вам оперативно дадуть відповідь, як краще діяти в такій ситуації.
     
  4. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Народ, хто знає, чи великі зараз черги аби здати документи на зак паспорт на Словацького?
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    ми були на 18, то стояли в черзі 4-ті
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я там подавала в суботу. то за годину зі всім справилась. чергу наперед не займала, прийшла вже десь через годину після відкриття. але вони тепер ше й в неділю працють. от де благодать. народу зовсім нема. я правда тільки забирала, але й там де подають було пустувато
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Дякую.. А може хто знає, за скільки часу зараз роблять отой пришвидшений варіант паспорта?
     
  8. Gala

    Gala Well-Known Member

    Брат сьогодні подавав документи на терміновий, то сказали чекати 20 днів...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я, коли робила, то казали, що до місяця часу. в результаті рівненько через місяць прийшла смс
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вчора була в тому приміщенні біля 18 год- спеціально загалянула і в ПС: черги не було взагалі.Люди були, але вже оформлялися. і ще 2 чекали
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Трeба зробити нам 4 паспорти. Чи рeально зараз зайняти чeргу в ДМС чи ЦНАПах?дітeй трeба з собою?чи пeрeплачувати і йти в паспортний сeрвіс...

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Так реально, на днях реєструвала знайомих. Черга зявляється о 00.05 або плюс мінус 5 хвилин. Головне мати біля компа документи і телефон.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Дівчата, скажіть, будь ласка, які документи потрібно для оформлення закордонних паспортів для дітей? І чи потрібно на Словацького мати дитячі фото з собою чи можна на місці зробити?
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    @Shatenka, свідоцтво про народження і про шлюб, принаймні в мене питали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Чоловік подавав двох дітей, мав свідоцтва про народження, свій і мій паспорт, інші документи не питали. Справився за 20хв десь. Фото робили в салоні
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    Ми робили 4 паспорти одночасно. Не у Львові, їхали в район. Зареєструватись вдалось біля 2-ї ночі. До речі, в Кам'янці-Бузькій жива черга, можна без електронної реєстрації подавати документи
     
  17. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    В мене питання трохи з іншої сфери. Дівчата, які їздили відпочивати відразу після одруження і зміни прізвища, ви змінювали паспорт перед поїздкою? Особливо мене цікавить як це відбувається в випадку країн, куди потрібна віза (особливо така, на яку задовго наперед треба подаватися).
    Наперед дякую.
     
  18. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Не їздила, але точно знаю, що старий паспорт діє ще 1 місяць мінімум.
    + якщо є віза в закордонному - то собі спокійно по ньому їздите, доки діє віза і доки у паспорті не закінчився термін.
    Ви ж не пред'являєте паралельно український паспорт на кордоні.

    Інше питання, якщо Ви змінили український паспорт чи в процесі заміни, то ніхто Вам візу по різних паспортах не зробить.
    Тому подбайте про візу до одруження і плануйте поїздку. На кордоні все має пройти без проблем!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Зробила я тeрміновий паспорт на Словацького за 2 тижні. Чeрг нeмає, всe спокійно. Питання, як я знаю дитячий паспорт в таку саму ціну, як і дорослий, чи ні? знайома кажe що 400 грн з копійками

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Підкажіть, будь ласка. Свекри надумали зробити біометричні паспорти. Прописані в Пустомитівському районі. Їм краще іхати в Пустомити їх робити? Треба також перед тим реєструватись? Якщо так, то де саме? Нема часу мені в тому розбиратись, дітям робили через ПС, а я маю ще старий з візою. Дякую!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1