Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Matvijko я сьогодні на
    вичитала, що зараз друкують паспорти за 14-15 вересня.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Тобто по любе ще місяць. Дякую дівчата.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я теж подавала 13 жовтня. Надіюсь до лютого місяця отримати. Мені не спішить, тому чекаю.
    Сумніваюсь, що отримаєте до вказаної дати свій паспорт(
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    На сьогодні не термінові паспорти виготовляються вже довше, ніж 3 місяці.
    Свекри подавали 16.09, персоналізація - 27.10, ще не готові.
    (Мені і сайту не повірили. Їздили в райцентр, де подавалися, для того, щоб забрати свої паспорти :girl_crazy:. Орієнтують їх на 27.12, не раніше)
     
  5. phobika

    phobika Well-Known Member

    Здавала сьогодні документи на закордонний паспорт в Паспортному сервісі на Словацького - собі і дитині. Якщо би прийшла в 12 годині, то навіть би не чекала. А так то вийшло десь годину часу.
    Сервіс дійсно сподобався. Малого певно хвилин 15 фотографували, поки вийшло, як треба. Після того реєстраторка ще мала сили мене питати чи мені фото сподобалось:girl_spruce_up:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    І скільки часу Вам казали на паспорти чекати? Теж є там затримки?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Подача 16.09, нетерміновий.
    Надрукований 20.12
     
  8. phobika

    phobika Well-Known Member

    Теж є затримка. 3 місяці на нетерміновий чекати
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Всі сервіси і цнапи передають документи в дмс, а ті потім в Київ. Звичайно, затримки точно такі самі. Тільки додаткові кошти за сервіс, тобто не ловите вночі годину для подачі.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    якби ж то рівно 3 місяці, то я би ще тішилась..мої 3 міс. 30.12. виповнюються..і ми в мілімітраж , але вкладались би... А так---"буувваааєєє"..
     
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    То одній мені здається, що назву теми вже давно треба змінити?:)
     
  12. phobika

    phobika Well-Known Member

     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    Дівчата, щоб подати документи на виготовлення біометричних паспортів можна їхати прямо в ДМС на Донецьку чи треба обов'язково реєструватись на сайті міської ради?
     
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    І в мене питання. Будемо робити через паспортний сервіс на Словацького. Як довго зараз роблять паспорти? Якщо робити звичайний, то чи є шанс, що до весни (квітень-травень) його отримаю? І скільки роблять терміновий?
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Можна їхати в ДМС і пробувати взяти талончик в електронну чергу. Як зараз, не знаю. Раніше, щоб взяти талон з першого разу, чергу займали з 5-6 год. ранку. І від дати, коли отримали талон, до дати подачі документів - місяць.
    Якщо реєструватися на сайті ДМС онлайн (процедура в цій темі неоднократно описана, саме головне - ловити дати рівно о 00:00), то дати для подачі доступні через 2 тижні.
    В паспортних сервісах, мабуть, таких проблем з реєстрацією на електронну чергу немає (за цю зручність вони і беруть оплату за свої послуги), але чекати на паспорт там так само довго, як і в ДМС.
    --- дописи об"єднано, 10 Січень 2018 ---
    не термінові - не менше трьох місяців.
    Якщо подасте в найближчі дні, то до травня мав би бути готовий. Ще й обіцяють покращення ситуації (скорочення терміну виготовлення паспортів), бо начебто нарешті докупили обладнання для друку на Поліграфкомбінаті. Але то поки вилами по воді...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дякую. Продавати будемо цього тижня. Ми плануємо малого на обстеження в Польщу везти, то час для нас має значення. Кінець квітня-початок червня.
    Тому й думаю, що будемо робити термінові. Але цікавить чи ці термінові теж не будемо чекати 3 місяці.
     
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Термінові будуть однозначно швидше, але я не досліджувала того питання, тому реальних строків не знаю.
    Щоб зорієнтуватися, почитайте кілька останніх сторінок теми "Затримка видачі закордонного паспорта" на форумі Турправди. Там багато цінної інформації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я забирала минулого тижня свій паспорт, спитала які зараз терміни. Відповіли, що не терміновий 3 місяці і 2 тижні, терміновий 2 місяці і тиждень або 10днів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Маю відкриту шенгенку до 13 травня, тому... вже в перших числах січня намагалась зареєструватись у електронній черзі, вчора таки вдалося... подам документи 24 січня, паспорт буде у кращому випадку в кінці квітня, у гіршому - середина травня (якраз віза закінчиться) або кінець травня. Висновок: гострити лижі на відпочинок влітку треба за півроку наперед :girl_crazy:та й таке!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1