Все про кір

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Зорянівонька, 9 Лютий 2019.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @vanilia наполягайте на записі в картку.
    Слухайте, ну це реально бардак і самі ж пацієнти сприяють цьому. Потім плачемось, як все хр.&во.
    Записи мають бути.Як в дитини складеться в майбутньому в т.ч. із здоров'ям, ніхто не може знати. Яка буде взагалі ситуація, колись з медициною ,також невідомо. Це ж важливо.Нафіга тоді ці картки кому потрібні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А чому немає запису? Не розумію, можливо, що ніколи з таким не стикалася)
     
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Бо діти форумлянки щеплені. Як же в них може бути кір? Така політика партії.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Mansikat політика зрозуміла.
    Але ж пацієнт хіба немає свого зацікавлення в записі? Я не розумію, чесно. Це безвідповідальність власна. Записи про щеплення є, про захворювання- не важливо. :pardon:
    --- дописи об"єднано, 19 Лютий 2019 ---
    Одні пишуть ліваком щеплення, інші не записують інф. про перенесені захворювання(важливі)... так і живемо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Деякі батьки самі просять не писати, бо "заклюють" в школі/садочку. Тому пишуть ГРВІ та подібне. Або канікули і не треба довідки в школу. То таки від батьків залежить. Я наполягаю на записах.
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я так розумію "в лікарні не лежали - значить не кір". Особливо для щеплених. Бо чіткий запис роблять лише у виписці з лікарні, а в поліклініці - шопопало. От Влад хворів Коксакі, лікарка, що прийшла на виклик стверджувала "грз і кропивниця". Хто ти, а хто ЛІКАР, чий діагноз правильніший? "Ви собі думайте що хочете, а то ГРЗ". У випадку з кором і т.д. довести що ти "не верблюд" можна лише здавши аналіз на антитіла. А то досить дорого (особливо якщо дитина не одна).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Akina нічого не знаю))). Я б навіть в рукопашну доводила, що верблюд лікар)). Картка медична- моя власність. Значить, якщо такі справи -забрати(як хтось писав вже) і самому робити записи. Можна, в присутності того ж лікаря, який за потреби буде оглядати дитину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Якщо дитина двічі щеплена, той аналіз теж можуть не взяти до уваги. Так що залишається записати собі десь в окремий зошит, бо доводити в такому випадку дорого і малоефективно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Цікаво, а ті записи в медкнижці мають якусь юрсилу? ну типу якщо я сама запишу, а не лікар, то хтось може сказати - а, печатки лікаря немає, то не рахується....Чи як?
    280 грн, 5 днів чекати. я все не наважусь малому здати, бо то з вени. Не дуже хочеться мордувати дитину.
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну а я про що. Он вище форумлянка писала про 4 хворих дітей. Ітого 1000 грн "в трубу", не кажучи вже про кількість нервів, зайвих рухів та розборок з дільнчним лікарем. І то лише кір. А ще ж і краснуху довести, і вітрянку і т.д...
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Записала. Постфактум і не за першим разом, але записала.
     
  12. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Пережили ми кір, 10 днів високої температури ( більше 38). Перші два дні без висипу під 40. На 4 день знову два дні під 40. З 5 дня почала висипка сходити з лиця і далі по днях вниз. Зараз сильно лущиться шкіра в складках і на обличчі, кутики губ потріскали до крові. Кашель і нежить ще є, сьогодні лікар слухав, легені в нормі. На 6 день появився біль у вусі, який за допомогою отипакс і судиннозвужуючого в ніс, зник.
    Щодо запису в картці і на довідці лікар однозначно сказав, що кір буде записано. Ми в свою чергу, ще першого дня як дізналися, повідомили вихователя в садочку.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @javorivchanka фух, молодці. Набирайтесь сил, відновлюйтесь.
    А не давали вітамін А?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Це якщо мова про igg

    Про Igm такого не скажуть , а вони ще до 2 міс тримаються
     
  15. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Дякуємо. Щодо вітаміну А, лікар нічого не сказав. Хоча я так вже від початку місяця даю йому омега 3, де він є. Прочитавши ще тут, про зовнішній ретинол ацетат, вчора йому помазала, дякую за пораду.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То всередину) але після 7 років. Мазати теж можна, я давніше вже при дерматиті мазала старшій.
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А чим пояснює лікарка те, що вона не записує?
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В мене малий має алергію на поб. хім. в вигляді екземи, то додатково даю простий АЕвіт. Подумала, що він би допомогти і Вам @javorivchanka. Але, з лікарем можна поговорити, якщо довіряєте.
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Про вітрянку пишуть
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я відповідала на питання @Козенятко, чомусь його не процитувала, хоч думала, що цитую. Тобто мій коментар вище стосується лише того, чому виникає така ситуація, коли лікар відмовляється документально підтверджувати реальну хворобу. А далі все так, згідна з Вами.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2019