Все про кір

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Зорянівонька, 9 Лютий 2019.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну от я не знаю, чи є в моїх брак вітаміну А. Даю Омегу, там в комплексі є він. Я ще десь читала, що надлишок саме цього вітаміну не наносить шкоди і що організм може його "перезапасти".
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Haidee я шукала вітамін А для дітей, щоб не в комплексі. То в аптеках не було. Для дорослих є, для дітей - в комплексах. Я своєму, коли племінниця, що живе з нами хворіла на кір, давала комплекс з риб.жиром і всіма решту вітамінами плюс вітамін С додатково. Але я почала давати комплекс десь за два тижні до того як мала захворіла. Читала, що хворим дітям вводять внутрішньо вітамін А.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я взяла ретинол ацетат вже давніше, то старшій трохи капала (він від 7 років). Ваш не захворів? Я переживаю хіба за найменшу. Вона той грип так противно переносила, то поки сил набереться, пройде ще трохи часу.
     
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Малому при корі олійний ретинол ацетат виписували на 4 дні. Дозування вже не принадаю. Я так розумію, то і є вітамін А?
    IMG_20190218_103030.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Так, в мене такий самий. Певно старшій подаю трохи. А менші хай риб'ячтм жиром вигрібають:)
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Haidee я десь читала, що в дітей після кору віт А критично мало. Чомусь виснажується найбільше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Haidee пошукайте в Комаровського. В нього точно читала про вітамін А при корі профілактично.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Screenshot_2019-02-18-11-41-34-502_com.android.chrome.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а мож в ваших малих вже антитіла є? читала є такі випадки коли безсимптомно переносять кір
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та хз. Вони восени мали щось таке неясне з сильним кон'юктивітом і високою темпою. Висипки не було. Побачимо. А вітаміни все одно дам додатково.
     
  11. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Коли мої діти мали кір, я давала вітаміни в комплексі, Супрадин, вроді. Коли пішов висип, давала жовтенькі, коли не було висипу, то ті червоні вже давала )
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Ще напишу як лікували, може, комусь знадобиться. Як тільки зхворіла старша (11 років), думали, що це грип (всі симптоми грипу: температура 38.6, ломота в тілі, боліла її голівка і руки-ніжки). На наступний день почав появлятись висип, я зразу ж подумала про кір. Купила вітаміни (найбільша доза вітаміну А була в тих, що я написала, то все, що в найближчих аптеках знайшла). Стала вишукувати інформацію. Очки стали чуть сльозитися і ледь почервоніли, тут же почала капати тобрадекс. Сімейна порадила супрастин давати.Носик промивали. Зхворіла вона в четвер (зі школи прийшла з головним болем і т.д.), найбільша висипка і температура була у понеділок. В вівторок температра спала, висип почав сходити. В середу дитина вже їла йогурт, хлібчик, кефір. І тут же в четвер захворіли середущі мої - хлопці. Починалося точно так же: голівка, температура до 38. Все було точно так само, тільки висип появився не на наступний день, а аж в неділю. Плюс хлопці температуру вище 38.2 переносили погано - починалася тошнота мало не до рвоти. Я зрозуміла. що збивати потрібно не після 38.6, а після 38.1 вже аж через пару днів. Це полегшило стан. Діти вдень були без температури, не активні, але не лежали. Коли піднімалась температура, то клонило їх в сон. Теж капала очка, промивала носики, вітаміни я їм почала давати для профілактики ще тоді, коли для старшої купляла. Ну і вони пропили омегу восени. Молодшенька зхворіла в суботу. Теж 5 днів хворіли, на 6 температура спала. Висип у одного був більш виражений, в іншого менш виражений. Найлегше перенесла старша. Хворіли по тижню часу, ще тиждень після хвороби перебували вдома (організм знесилений та й висип ще був).
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а діти вакциновані? взагалі було б цікаво щоб писали цю інфу..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    А какая разніца? Всі хворіють, просто хтось легше, хтось важче, кожна мама знає, як її дитина переносить типово віруси і можна прогнозувати. Для когось температура 38,5, а для мене - 40. Ну то що, як діти однаково будуть виглядати.
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    для статистики. якби не було такого ажіотажу. мені було б не так цікаво.думаю і не тільки мені. сьоні в нас біля входу в під)їзд агітки висіли..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ну на ДП статистика не получиться. Я в ФБ натрапила на інформацію по Львову, не пам’ятаю за який період, але на 45 не щеплених діток припадало 55 щеплених. То госпіталізовані
     
  17. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Так
    --- дописи об"єднано, 19 Лютий 2019 ---

    Саме так, хворіють всі. Старшої однокласник має два щеплення КПК, третє зробили перед виїздом закордон (так їм порадив лікар), через тиждень хлопець захворів на кір і да тижні пролежав в реанімації в важкому стані.
    Знаю нещеплених дітей (сусіди), які перенесли дуже легко.
    Залежить не лише від щеплення...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Якби в нас госпіталізовували по стану дитини, то була б адекватна статистика ускладнень і конкретно по щеплено-нещеплених. А то кір - і зразу в лікарню. А лікарі приймають, а потім репетують про переповнену інфекційну. Таке відчуття, що протоколи ніхто не читає
     
  19. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Статистика в нас справжньою не буде ніколи ) Завжди "правильна".
    Мої діти офіційно діагнозу "кір" не мають, самі здогадайтеся чому. Не мають і запису про краснуху, яку мали, про мононуклеоз, про вітрянку. Відповідно, по статистиці картина одна, а насправді інша.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я б наполягла на записі. В майбутньому для дітей це може бути важливо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3