Все про Єгипет

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ANANASIK, 13 Жовтень 2014.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    :crazy::haha:
    піде. В них варіантів не густо.:girl_devil:
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    угумсь. Тому, є ще час до весни :)
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    там вже зимно і вітряно:cry:
     
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    маєте наувазі саме зараз?
    нас підбивають їхати в Єгипет на новий рік - чи варто? шо там по погоді і взагалі ?
    чи хтось бував зимою у Єгипті? чи варто з дитиною їхати, боюся трохи різкої зміни клімату, все таки у нас реальний дубак в порівнянні...
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ми колись святкували там НР. В Хургаді правда. Мені не сподобалося - вдень +23-25, вночі+15, вода для мене була дуже холодна. Більше не хотіла. Мені комфортно там, коли дуже тепло.
    Звичайно, що в порівнянні з
    там значноооо тепліше, але я не купалася і загаряла.:girl_nea:
     
  6. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Retaret Однозначно їхати в Шарм. Там завжди тепліше на 2-3градуси, як у Хургаді. Готель вибирати виключно в закритій безвітряній бухті. На рахунок дитини, то якщо на 7днів і дитина мала, трошки ризиковано. Куми кілька разів були на Новий Рік в Єгипті. Діти завжди потім хворіли. Після 10р- перестали. Реально покупатися/позагоряти. Але не факт, що кожного дня. Врахуйте, що сонце швидко сідає. І на Н.Р. ціни завжди вищі, як у інший період. Так як у ціну включають новорічний бенкет і програму. Підвищення попиту на ці дні також призводить до подорожчання. Але в тому, щоб зустрічати Н Р в Єгипті є свій кайф)
    П.С. Побачила, що дитині 1,5р. Трошки маленька ще. Слухайте свого серця. Якщо є погане передчуття, краще почекати хоча б рік, абе перенести поїздку на квітень)
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @Retaret якщо у вас малеча, мабуть,краще до весни чекати. 1. Взимку у Єгипті не найкращий час. Темніє дуже рано ( навіть зараз в 6 вечора- фактично ніч). Грудень- лютий- вже о 16 годині сонця немає і стає досить холодно. Реальний час,коли більш- менш комфортно - це 11-15 дня. Якщо малеча має денний сон, ви його пропустите. До 11 ще прохолодно, після 16- уже. Це пустеля,де перепади нічних-денних Т у таку пору значні. Плюс вітри. У Хургаді, то з тим взаналі абзвц. Минулоріч наші друзі,які там були власне на Новорічні свята, перше,що мали зробити- піти у магазин і куптти осінні куртки на вечір. Бо у легеньких змерзали. Хоча вдень можна було спокійно приймати сонячні ванни. 2. Харчування і обслуговування. З харчуванням для малечі Єгипет завжди був специфічним. А в період турисьичного затишшя- там зараз не найкраще і у найкращих готелях. І з обслуговуванням теж.Непогано наразі є в готелях " для дорослих". Ну але сюди не потрапиш з дитиною. 3. Іхати із нашого клімату у Єгипет взимку для 1.5- річки- не кращий варіант для іі імунноі системи. Краще вс- таки до квітня- травня зачекати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Дівчата дякую всім за відгуки. Я хоч і не знала всіх тих нюансів, але інтуїтивно не дуже мені хотілося їхати , хоч море і тепло люблю неймовірно. Тепер остаточно бачу що нема нам чого туди летіти, і всі ваші аргументи шей чоловіка переконали остаточно.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Планую поїхати сім'єю в Єгипет в квітні. Ніколи не купувала готових турів. Завжди сама обираю перельоти, проживання, харчування, розваги. Так що відпочинок з all inclusive для мене не відомий. На території готелю є кілька тематичних ресторанів, окрім того, в якому харчуватись. Тобто туди можна ходити харчуватись за додаткову плату? Чи вони теж в ту систему входять? Чи можна взяти просто проживання, а харчуватись в різних тих ресторанах і оплачувати по меню?
    Наскільки я перечитала інформацію, то в Шарм Ель Шейху в першій половині квітня буде тепліше ніж в Хургаді. Там багатша фауна, красивіші коралові рифи, але проблема знайти піщані пляжі з мілким заходом в море? Дочка обожнює море, рибки, пірнати, ловити рибу. Тут їй би було дуже цікаво. Але мені потрібно, щоб і сину було комфортно. Яку ще місцевість можна розглядати з гарними коралами і рибками? І щоб тепло і безвітряно було?
     
  10. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Були минулої весни саме в квітні....от цей місяць,як на мене,ще холоднуватий,море досить свіже, вітри були...я змерзлюха і мені хотілося більше тепла (а не лише в полудень)...були в Хургаді.В 2015 березень теж їздили-те саме плюс ще на 2дні дощів попали.
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Наскільки я зрозуміла, Шарм Ель Шейх тепліший від Хургади на кілька градусів. Плюс, треба бухти шукати, щоб вітру менше. Ми от з чоловіком в січні на Гран Канарію літали. Дітей брати не ризикнули. Тепло лиш в обід, теж вітри сильні, океан холодний. Але ми не змерзлюхи, купались, було нормально. А весною власне заради дітей хочу їхати. Підлаштуватись під шкільні канікули і щоб дорога не сильно важка і довга. Тому і звернула увагу на Єгипет.
     
  12. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    погола в квітні може бути вже комфортна, а може й не дуже. завчасно не вгадаєш. з дитиною я б все-таки розглядала Хургаду, через захід в море. На приклад Сахл-Хашиш. Рифи в Хургаді теж є, так, не такі гарні як в Шармі, але для початківця там теж досить гарно. Подивіться готель Dessole Pyramisa Sahl Hasheesh, або щось такого плану. за ресторани - зазвичай э основний ресторан, де харчуэшся постійно. і є а-ля карте (рибний, італійський і т.п. ) в більшості готелів 1 раз за перебування можна відвідати 1 алякарт. Але треба дивитися по готелю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. VERO

    VERO Well-Known Member

    @raspberry В кінці квітня в Шармі вже досить комфортно. Було 30град. вдень. Щоб вітру не було, обирайте район Naama Bay, Hadaba, Sharks Bay. Там безвітряні бухти, багатий кораловий риф, і є готелі, де вхід в море не лише з пантону. але і з берега можна зайти (вхід очищений і пологий). Треба вичитувати останні відгуки про кожний готель. Біля деяких готелів коралові рифи вже не живі, як було раніше. Все треба уточнювати. Ресторани тематичні можуть бути платними або безплатними, або 1 відвідування безкоштовне. Треба читати в описі і також уточняти. Концепція готелю може зміняватися навіть протягом сезону і без попередження. Зараз готелі на режимі економії, тому часто тематичні ресторани не працюють або один з них став головним. Так як відвідувачів мало. В Єгипті простіше і дешевше купити в турфірмі весь тур пакетом разом із страхівкою, харчуванням, перельотом... Це не та країна, де варто ходити по кафешках. Краще добре підібрати готель, де харчування буде різноманітним і завжди буде що дитині підібрати. В деяких готелях щодня вечері тематичні. Або кілька готелів у комплексі і можна харчуватися у кожному з них.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    1. Олл інклюзів Єгипту - це зараз дуже розмите поняття. Більшість готелів працюють відносно "завантаження" в певний період. Тому якість і кількість послг корегуються навіть по ходу. Приклад: якщо заповнюваність готелю 15-20% , відключають басейни з підігріву, заповнюваність більша- включають ( в квітні це вже не так важливо, як взимку, але все ж); можуть працювати лише частково інфраструктура ( наприклад 1 основний басейн ічи 1 основний ресторан); можуть об єднувати інфраструктуру 2 готелів і т.д.
    Також ряд готелів працюють з укр. туроператорами по особливій концепції , яка не входить у загальну готельну. Наприклад, "Спешл олл"( може називатися і по іншому). Це означає, що цей готель пропонує цьому оператору трішки дешевшу вартість , але під особливі умови. Наприклад, туристи селяться лише у конкретному корпусі, харчуються лише у конкретному ресторані, мають право безкоштовного користування 1 чи 2 барами ( чи узагалі немають, а їм лише 25% знижка надається). На жаль, так зараз є, що добряча частина турагентів у цих питаннях плаває. Бо навіть не знає, як пояснити туристам нюанси концепції, не в курсі, що в якому готелі зараз реально працює і як. Навіть якщо турагент каже, що бачив усі готелі Єгипту- ви повинні розміти, що бачив він їх в інфотурах. Де за 10 днів 40-50 готелів "галопом по Європі" під керівництвом менеджементу готелів показують. Тобто жоден з них не жив довший час і в 10% готелів у якості туриста цих готелів, а бачив лише годинку. Тому оцінює з точки зору інформтуру, а не туриста, який має змогу повністю відчути весь сервіс, харчування і т.д.
    2. Концепції єгипетських готелів зараз значно залежать від контингенту на певний час. Краще харчування, послуги надаються в тих готелях, де в певний період масово відпочивають місцеві араби. Це періоди їх свят, періоди шкільних канікул. Наприклад зараз до 12.02 у Єгипті починаються шкільні канікули,коли багато сімей вирушають трішки відпочити. Частина готелів навіть стає у стоп на цей період, продаючи місця єгиптянам.
    Кращі мови у тих готелях, де більше німців, ніж слов ян. На жаль, зараз Єгипет не такий популярний у європейців, тому кількість їх порівняно незначна. особливо у бюджетних готелях.
    3. Квітень є теплим місяцем для відпочинку . Але є особливість: приблизно від початку березня і до кінця квітня у Єгипті є період пісчаних бурь. Це особливі штормові вітри з пустелі, сухі і жаркі. Нечасто, але піщаний пил доноситься і на узбережжя. Шарм ель Шейх краще захищений від вітрів , ніж Хургада. Хоча і тут є відкриті р-ни ( наприклад, Набк), де вітри є круглий рік.
    Найбільш захищеними вважаються бухти Шарм ель Майя, Наама Бей, Рас ум Сід.
    4. Хороші готелі з дійсно збереженим сервісом - не зовсім бюджетні. Ви повинні розуміти, що єгипетські 5 чи 4*- зовсім мають в носі відповідність зірковості :). особливо зараз.
    З більш-менш доступних по ціні і підходящих можна дивитися Reef Oasis Blue Bay Resort & Spа 5* ( або їх готель ще Ріф Оазіс біч як варіант), Royal Albatros Moderna 5*,OTIUM HOTEL AMPHORAS SHARM 5* (непоганий новй котеджного типу готель для діток), ALBATROS AQUA BLU RESORT 4*( правда мережу Альбатросів так активно піарять на Україну всі турагенти, що в готелях один наш брат українець і поодинокі білоруси),
    SUNRISE Select Diamond Beach 5*,Iberotel Palace 5* ( цей готель раніше приймав лише дорослих. Але в кризу уже приймає усіх, хоча пар без дітей тут більше. Правда, якщо вам неважлива дитяча анімація. але в багатьох готелях з нею і так халепа- криза.Мережа Іберотелів по цілому світу досить пристойна), Jaz Fanara, Sultan Gardens Resort 5*.
    Ясень пень, що якщо коштів не шкода, то можна брати Savoy Sharm 5*- тут 100% отримаєте все ( лиш брати рівень не Спешл Олл, а повний ОЛЛ, або їх клас Е).рівня цьому готелюв Єгипті навряд чи зараз знайдете по всім критеріям.Але ціна ..
    --- дописи об"єднано, 27 Січень 2017 ---
    Марса Алам. але вона гірше захищена від вітрів від трьох вщеназваних бухт Шарму. Плюс якщо з Києва зараз сюди є кожні 10-11 днів прямі рейси, то зі Львова немає прямих наразі. А добиратися 4-5 годин автобусом- то не для дітей
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Були 2 сім"ями в Єгипті в кінці грудня. Було досить прохолодно, бо дуже вітряно. Коли вщухав вітер - дуже навіть комфортно.
    Відпочивали в готелі Jungle Aqua Park. Готель просто супер. Людей було багато - тому працювали всі 5 ресторанів, аквапарк та інше. Харчування дуже хороше. Відпочиваючі майже 80% -німці, є араби , індуси та інші (неідентифіковані). Наших дуже мало, було трохи з Білорусі, але казали, що їхали через наших туроператорів.
    Весною в цьому готелі, та й взагалі в Єгипті не була, тому за погоду не скажу, але сам готель рекомендую.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    готель непоганий. Але у дуже продуваємому місці. Там вітри постійні. Це р-н Сафаги у Хургаді, тому туди добре травень або вересень-жовтень, коли спокійніше
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Дівчата, дуже дякую за інформацію і поради:girl_smile:. Ще підкажіть, послугами яких турагенств чи туроператорів краще скористатись. В них є якийсь рейтинг (кращий-гірший)? Не хочеться йти в першу-ліпшу контору, а як обрати нормальну, не в курсі:girl_blush2:
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Баян Баян x 1
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @raspberry, ТУІ,Анекс,Корал- це так для мене по низсхідній. Особисто я стараюся уникати Джоін ап і ТПГ
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка чи є екскурсії до пірамід. Бо якийсь час ніби не було.
     
  20. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Є, ми в листопаді їздили. При чому з місцевою фірмою, набагато дешевше, якість послуг така сама як і в оператора)

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1