Все про Єгипет

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ANANASIK, 13 Жовтень 2014.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Розглядаю такі готелі, як Stella Makadi Garden Resort, Sea Gull, Golden Beach Resort ,або Long Beach Resort. Але про всі є є як і позитивні відгуки, так і негативні. Ці по цінах нам підходять більш-менш. Допоможіть з вибором, якщо хтось був у цих готелях.)
    Нам треба, щоб пляж близько ( розумію, що прям сильно близько не буде, бо у всіх територія велика), але щоб реально ходити туди-сюди. Щоб крім понтону був піщаний захід, щоб хоча б по пояс можна було зайти і з дитиною хлюпатися ( без коралів). В цих готелях ніби таке є. Ну скажіть хто що знає?)
     
  2. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відпочивали поряд( готель в готель) зі Стелла Макаді, пляж від готелю поруч, гарна територія, АЛЕ можливо тоді був відплив, тому що так було мілко-мілко, і ніби болотяно, дуже довго відпочиваючі йшли щоб нормально, хоча б коліна змочити, і туристи йшли на наш пляж. Ми також розглядали цей готель, але коли йшли замовляти , він був на стопі. Вже будучи на морі подумала, як добре, що нам не вийшло його забронювати. Ще раз наголошую, можливо це так співпало на той період. Дівчата на попередній сторінках його дуже хвалять.
     
    Останнє редагування: 28 Червень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. VERO

    VERO Well-Known Member

    Вирішила написати відгук. Можливо, комусь цікава така інформація. Пишу зі слів хороших знайомих. З ними відпочивала сім'я, де чоловік з обмеженими фізичними можливостями і пересувається у візку. Вибрали готель Albatros Aqua Park 5* (Шарм). Один з найновіших у Шармі, але до моря далеченько. В аеропорту відразу підійшов працівник, який постійно його супроводжував і допомагав. По прильоту- також зустріли, проводили без черги, заповняли доки. В готелі надали спеціально прилаштований номер. Все в номері, включаючи сантехніку, велику ванну, заїзд через пандус було продумано до дрібниць і завдяки цим моментам, він все міг робити сам. Номери надали їм поруч також для зручності. З номера вів пандус до басейну, що зовсім поряд і в басейн також був пологий заїзд. Працівники надали жидет надувний (були дитячі і дорослі). Завдяки цьому, плавати вдавалося без проблем. Вся територія полога без сходів і т.д.
    Я реально дуже тішуся, бо вперше за багато років йому вдалося комфортно відпочити (не перша поїздка на відпочинок за кордон), вдоволь наплаватися, мати можливість максимально все робити самому. Хоча праківники завжди раді були допомогти. Чесно кажучи, знайомі думали, що потрібна буде постійна допомога і супровід. Все склалося значно краще для всіх.
    --- дописи об"єднано, 2 Липень 2019 ---
    Досить великой понтон (біля 400м), немає входу з берега, дуже відчутні припливи/відпливи. З берега похлюпатися не зайдете. І друга лінія. А в загальному- хороший за свою ціну.
    --- дописи об"єднано, 2 Липень 2019 ---
    Є старий і новий Сі гал. Старий відповідно старіший. Лагуна не дуже чиста. Вхід з берега є.
    --- дописи об"єднано, 2 Липень 2019 ---
    Тут, власне, дитяче море. Вхід ідеальний, пісочок. Дуже мілко. Дорослим краще з пірсу пірнати і плавати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. VERO

    VERO Well-Known Member

    Мало піску на пляжі, 2 лагуни. Море мілке, а якщо відплив- дуже мілко) Широка пляжна лінія. Є свій риф.
    Перегляньте відео в ютубі. Уважно плдивіться саме на пляж. Так простіше вибрати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Можливо хтось має свіжі відгуки про готелі для відпочинку з дітьми?
    Цікавить особливо Шарм. Хочемо щось з аквапарком і гарним морем (з заходом з берега, без відпливів, щоб з дітьми поплавати).
    Наразі дивлюся на Альбатрос аква парк, Чарміліон Клаб Резорт і Гарден Аква парк, Санрайз Селект Даймонд біч.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Miss Sixty, а ви коли хочете їхати? Ми в вересні летимо, але правда в Хургаду.
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дивлюся на кінець серпня- початок вересня.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А ви ще не були в Єгипті зі старшим?
    Бо ми взагалі туди перший раз) Не знаю, як то ми дорогу в літаку з малою витримаємо;)
    Ми 4 вересня вперед.
     
  9. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2019 ---
    @Miss Sixty знайшла свої минулорічні дописи.
     
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В Єгипті не були. За переліт я взагалі не переживаю. Ерго і циця і спокійні батьки - інгредієнти спокійної дороги)
    А який готель обрали?

    @algo, дякую, Ваші дописи вже не раз перечитала)
    Просто в порівнянні з іншими не знаю як)

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Miss Sixty, Labranda Club Makadi.
    Моя Соля просто на місці не сидить, взагалі не сидить;)) .І коли поруч інші люди не завжди хоче їсти цицю (
    Ну якось буде)
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    там або мілководдя, або довжелезний понтон з купою людей, бо він один на 3 готелі
     
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Теж за нього думала, але аквапарку нема)
    А, я переплутала з Labranda royal makadi. На нього дивилася.
     
  14. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Роял і клаб то вроді на одній території. Але роял 5 зірок, а клаб 4. То так часто є, що декілька готелів ( різної зірковості, але однієї мережі) поруч. то я так розумію все спільне, крім головного ресторану.
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчатка, котрі бували в Шармі в готелях з гарними рифами - скажіть, а взуття потрібне от прям класичні коралки оці громіздкі? E7CEF21A-9E23-475F-8BCA-9759CD8D23FE.jpeg
    Чи може бути просто гумове взуття, яке закриє стопу повністю, наприклад, щось таке?
    A9DFB3F1-B810-42AD-A04B-41215713E716.jpeg 72F44D11-68D3-41CC-BF92-2D5CA51E5AF8.jpeg
    А ось ці мені взагалі виглядають як спеціально створені для плавання, чи я помиляюсь?
    C8B39555-1DF4-4829-954A-0A626EA3418C.jpeg
     
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Kroshka Enot , жодні:
    1. звичайні крокси , вони в воді відразу будуть злітати. Плавати не можливо.
    2 і 3 з тієї ж опери
    4 можна спробувати, але теж не зовсім це.
    І найбільший "-" все взуття має відкриті ділянки, можна покалічитись об корали , каміння чи їжаків.
    Краще пошукай нормальні аквашузи
    [​IMG]

    Мені дуже подобаються такі

    в них еластична гелева підошва. Моїм вже 11 років і нічого їм не є.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Kroshka Enot Ми плаваємо в кроксах) По коралах і їжаках не ходимо. Мені зручніше, як в коралках і дітям також. Не люблю оту мокру тканину носити. Якщо розмір добре підходить і не спадають з ноги, то норм. Крокси юзаємо в морі і аквапарку, якщо плитка гаряча і важко ходити босяком) Коралки також маємо. Лежать без діла. Купити можна на місцевих базарах/лавках по 3-5дол. Кілька поїздок витримають).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Я взагалі взувала звичайні сандалі на липучках, суто щоб не посковзнутись. Але по коралах не ходила, їжаків пильнувала))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. ultra

    ultra Well-Known Member

    [​IMG] я собі і малій купляла такі, в них можна і ходити, і купатися, корали не відчуваються
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Volik

    Volik New Member

    привіт. хочемо в Шарм з дитиною в кінці вересня.шукаємо готель з гарним піщаним заходом. цікавить чи ціни впадуть ще? бо зараз трохи дорогувато.