Все про Єгипет

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ANANASIK, 13 Жовтень 2014.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    навіть не знаю як ту статтю прокоментувати.... Хіба, як ти себе поводиш, таке і отримуєш. Чи що? Що та тіпа "жіночка " та "ще й з дитиною" меле і творить???
    Так виглядає, що на фоні постійних проблем з "JoinUP" намагається хтось ще бочку дьогтю влити.
    А так загалом: документи (крім ваучера) нікому не віддавати, в дискусії не вступати і "зарубати собі на носі", що Єгипет то не та країна де треба променади в місті влаштовувати. Хто хоче на рів"єру - відпочиває в Італії, Іспанії, Франції, Хорватії і т.д.
    +тища.
    Якщо щось не подобається: на рецепцію . Є претензії до рецепції - дзвонимо в посольство, а не влаштовуємо скандал і показуємо
     
    Останнє редагування: 8 Червень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну і не про Єгипет, але "в тему": от уявіть собі резонанс якби це сталося в Єгипті чи в Туреччині. Потроху звідусіль
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Рецепція може бути в долі з такими людьми. Під час нашого відпочинку нашим друзям поміняли долари на фальшиві в сейфі в останній день перед вильотом. Перед тим ми здогадувались, що обслуговуючий персонал лазить по наших речах, тому наші друзі поставили камеру. І хоча в нас були прямі докази, рецепція нам погрожувала, що, якщо ми викличемо поліцію, то ми пропустимо рейс на літак і нас не випустять, поки буде розслідування. А також пригрозили нам, що це в нас на руках фальшивки!
    Тому, оскільки ми були з маленькими дітьми, нас було три сім’ї, нам не залишалось нічого, як просто з‘їсти цю ситуацію і летіти додому...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Lyudvig ви в Хілтоні були тоді?
    та я в тому ніколи не сумнівалася. І не тільки в Єгипті. Всюди ті, що прибирають в номерах заглядають в шафи і в речі. Типу порохи в шафах витирають.
    нє, в посольство дзвонимо. :girl_wink:
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Так, в Хілтоні.
    Я розумію, що можна було поборотися з ними, але сума була невелика, вони поміняли не всі купюри, думали, що не побачимо, але ми і так були мяко кажучи не в захваті, всі хотіли додому, тому вирішили чим пошвидше втекти звідти. А фальшивки спалили перед вильотом, на всяк випадок)
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    (Готель "Coral Sea Waterworld 5", тур оператор "Join Up", турфірма "Море Турів" на Городоцькій на Мотозаводі)
    Мені видається, що вона дуже ще і перебільшила. Ну так- є таке. Але мене дивує навіть той факт: чому вони гіду давали свої паспорти? На зустрічі даються ваучери, а от паспорти ви не зобов яані давати. Та і взагалі- ті зустрічі з гідом- досвідчені туристи просто в носі їх мають. Вони потрібні, об вас гід узяв на змітку і якоби не забув попередити про рецс. Але це і самі можете відслідкувати. А всі їх розповіді про те, що в поліції треба зареєструвати і т.д , бо буде проблема, якщо зупинить вас на вулиці і т.д- то дуня Ви вже є реєстровані у базі готелю при заселенні. І ці дані фіксуються
    --- дописи об"єднано, 10 Червень 2018 ---
    мені в Турції в готелі стирили гаманець із сумки ( ок, я ж то знала і там не тримала коштів. Було щось 100 наших грн і пару доларів з базару ще. Але сам факт. Плюс заколки мої пропали . І то було в 5* готелі, де вже втретє зупинялися. Два перших- все ОК, а на третій- стибрили
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нам наш сказав сфоткати паспорт на телефон. Щоб на всякий випадок мати посвідчення особи. І 100 разів наголосив ніколи і нікому не давати документи, навіть не показувати. Тримати в сейфі і не витягувати до відльоту.
    Та й взагалі "наш" Петро (ага) був кльовий. Як хтось буде в Хургаді і готельний гід - Петро : передавайте привіт зі Львова.
    Ми трохи по вечорах тринділи, поки він втикав в лобі і ми розважалися нетом. Багато цікавого обговорили про буденне життя в Єгипті і в Україні: про оренду житла, ціни на комуналку і продукти, про школу і освіту загалом, про армію і політику.
    Екскурсії не втюхував нагло, але звичайно пропонував. Показував, розказував. Я була налаштована на СіСкоп, де-хто казав, що не стягне, бо морська хороба. ТО я спочатку з дитиною вибрала "Піратський корабель", оплатила, потім ми таки передумали і поміняли на СіСкоп (доплатили 5 баксів). Взагалі без проблем чи претензій. За нами приїхав представник ТезТур і не відходив ні на хвилину від своєї групи (нас по Альбатросах зібрали 10-12 чоловік). Інших туристів привезли і залишили.
    І ще, Альбатроси мають таку політику безпеки, що сторонніх осіб, особливо місцевих на територію не впускають. Я на екскурсії робила фотки і фотограф мені ввечері приніс диск. Його не те, що на територію не впустили, його на першій охороні не впустили. Стояв на вулиці за шлагбаумом. Мене провів охоронець по "нейтральній полосі" між 1 і 2 охороною. Я забрала свій диск, віддала гроші (точніше я стояла з одної сторони шлагбаума, фотограф з другої). Охоронець взяв в нього диск, я дала гроші, він передав і провів мене назад. Була 19 год вечора. Тіпа темно. Бачила, що якісь документи брали в того хлопця і записували дані в журнал. В автобусів і таксі на в"їзді забирали документи і на виїзді віддавали. Теж все записували в журнал.
     
    Останнє редагування: 10 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    о, між іншим, згадала. Була піщана буря і ми прийшли в номер якраз в той момент, коли в нас прибирали. Ліжка і тумбочки по-відсовувані, постіль по-знімана. Якраз перестеляв наш прибиральник. Сказав, що знайшов кульчик, спитав чи наш. Ага, то був мій. Якось так на помацьки з вечора закидала прикраси в сейф і він напевно впав.
    Гггг, то напевно тому, що ми йому цукерки залишали (через день долар - 2 цукерки (2 прибирали : один підлоги мив, другий перестеляв))
    В перший день перескладав всю нашу косметику. Гарно, під лінійку, по-росту. Я своє як-небуть понаставляла справа, @nibysh - зліва. Приходимо , а там все перемішано і вискладані баночки по росту. Ггггг. Коли побачив, що там не містер-місіс і чайлд, а 2 "каралєви" більше наші баночки не чіпав. Але розстановка нам теж сподобалась ( і так знали де-чиє) то і ми теж не чіпали.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
  9. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ми в пошуках відпочинку, то я по всіх темах розпитую :)
    Дівчата, направду зараз в готелях Єгипту не найкращі економічні часи?
    Нам потрібно готель з широким
    піщаним пляжем, комфортним для дітей заходом у море. З тих, що тут радили щось не дуже можу знайти, щоб виліт зі Львова.
    І ще таке, були ми в Єгипті 7 років тому у готелі Sharm Grand plaza. Тоді він нам дуже сподобався і пляжем, і територією, і обслуговуванням, і харчуванням, словом - усім. Може хтось щось чув за нього чи був там останнім часом?
     
    Останнє редагування: 12 Червень 2018
  10. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    А де ж тоді тримати гроші? Якщо вміють відкрити сейф
     
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я постійно носила з собою...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    • Інформативно Інформативно x 1
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


    в готелях, насправді, сейфи відкриваються по одному принципу. Окремий персонал знає як. Бо інколи їм оводиться відкривати ті сейфи, які дали "збій" і туристи не можуть добратися до речей. Крім того, є ще ж ключики, якими комплектуються сейфи :). Сейфи- то формальність.
    так. це не перший рік. РОсіян в Єгипті немає, європеційв, порівняно з минулими роками, теж обмаль. Для українців і місцевих не особливо розганяються ( маю на увазі стандартні готелі не лакшері класу. ). Шарм Гранд порівняно непоганий і зараз. Просто не порівнюйте його із тим, що було колись. А так- він непоганий серед інших.
     
  16. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Fiancee Під Ваші критерії ріф Оазис підходить, там їх 3 разом. ніби Сентідо трошки кращий за інші, але там по обслуговуванню є багато запитань останнім часом.
     
  17. VERO

    VERO Well-Known Member

    Думала писати в темці, де відгуки про турфірми пишуть, але пишу тут. Літами ми цього року в Єгипет. ТО Джоін Ап. До вибору підходила свідомо. Єгипет зі Львова в Шарм лише у них можна бронювати на 9-10... ночей.
    Динаміка цін на наш тур: 2.06 зранку 2970дол, 2.06 ввечері 1610дол, 3.06 (неділя) зранку 1410дол. За мінусом знижки (я сама шукаю тур) 1290дол. Виліт 04.06. Місць на борту показувало багато. Моя турагент була у Трускавці з поганим нетом. Одночасно пробувала бронювати вона і її працівниця. Одній видало, що місць на борту немає, а друга забронювала. Після нас рейс закрився. Підтвердили бронь швидко, хоча була неділя. Виліт був вчасно (пізніше на 30хв, як було вказано в пілотній програмі на час бронювання). Перевізник- Скай Ап. Новий 4-річний Боінг, отриманий напередодні) До перевізника, екіпажу... претензій немає. АЛЕ прикордонники у Львівському аеропорту вразили неприємно. Ми років 7 зі Львова не літали, тому я відвикла, напевно. Проходили прикордонний контроль пасажири 3-х літаків, а оформляли лише 2 прикордонники. Черга у кількасот пасажирів і вона не рухалася. Тут вже оголошують, що закінчується посадка на наш літак. На хвилиночку, в аеропорт ми прибули за 2год до вильоту. Кілька сімей (в т.ч. наша) намагаємося обійти чергу. Європейці дивляться на нас здивовано. Пані прикордонниця чисто по-українськи вийшла з будки і на повну горлянку почала кричати, що літак без нас не полетить і хай всі стоять в черзі. Тоді пані прикордонниця, які мала оформляти дипломатів (яких не було) усвідомила, що також може оформляти простих смертних. І справа пішла швидше. Як тільки ми зайшли в літак, він вже готувався до вирулювання на полосу.
    В списках на трансфер нас не було, але гід супроводжуючий просто зробив фото ваучера, скинув його кудись і ми поїхали без проблем. На зустріч з гідом не ходили. За 3 дні до вильоту прийшли, щоб про себе нагадати, заповнили анкету. За 2 дні до повернення додому подзвонила турагент, що наш літак відмінили і прийшов лист від Джоіна, чи ми згідні пробути ще добу в готелі за рахунок ТО. До речі, зранку мій син казав, як би нам на 1-2дні залишитися) Ми погодилися. За день до вильоту ми переконалися на рісепшині, що номер продовжили і спокійно додатуову добу відпочивали)
    Додому вилетіли також вчасно. Джоін зафрахтував літак у єгипетської авіакомпанії, аеробус. Правда, не першої свіжості. Весь екіпаж-єгиптяни. На табло і у всіх документах це називалося Скай ап) Я довго шукала мило в WC. Потім виявилося, що в дозаторах немає нічого. А мило в костках стояло десь високо на полці) Носили воду і сочок в упаковках. На екранах була постійно інформація по польоту. Стюарти були дуже уважні. Носили моїм дітям соки постійно. Взліт і посадка були просто невідчутними. Респект. Я перший раз в житті спала у літаку) Але знову ложка дьогтю від Львівського аеропорту. Ми прилетіли в зливу. На вулиці 16градусів. Всі у в'єтнамках і легкому одязі, багато діток та інфантів... Працівники аеропорту вирішили, що нас занадто багато, щоб возити автобусами. Біля 350пасажирів. Просто подали трап і сказали всім бігти по зливі/калюжах... Добігли в приміщення вже всі мокрі. На щастя, прикордонників було більше, оформили швидко. Старша зміни все контролювала. Тут молодці.
    Загалом, ми всім задоволені. Номер нам дали відразу і без доплат величезний сімейний 2-кімнатний (ВІП клієнтам, 2 раз там відпочивали). Хоча бронювали найдешевший стандарт. У нмері тераса і за 3 метри басейни 2 (дитячний і дорослий), постійно сиділи рятувальники. Син часто робив заплив зранку, як прокидався. В номері був роутер. Багаж принесли відразу без натяків на цайові. Виселялися в глибоку ніч, нас з речами підвезли до автобуса)
    Діти добре їли. З травленням і т.д. проблем не було зовсім. Хоча активно користувалися аква-парком і іноді пірнали у басейнах. Лід у напої давали. І у всіх, з ким спілкувалися, також з цим було все ок. Я навіть схудла на 1,5кг хоча їла значно більше, як вдома. Напевно тому, що гарніри їсти не хотілося. Смакували овочі у всіх варіантах. Ну і плавала годинами) Комарів також у нас не було. Готель дуууже обновився за той час і зовсім гіршим не став ні у чому. Це також важливо.
    Одного вечора ми зайшли через запасний вхід у готель (поверталися з прогулянки), то охоронець прибіг за нами аж до корпусу, здалека глянув на браслети і повернувся. Забули дошку для плавання (нам її спеціально для цієї поїздки приносив Миколай) -повернули у кімнаті знайдених речей.
    Впізнав наш один офіціант, який просив дозволу сфотогравуватися з донечкою рік тому. Ввечері нам накрив святковий стіл з свічками, лебедями з салфеток і запросив у Італійський ресторан. Постійно приносив дітям коктейлі улюблені без нагадування. Дрібниця, але приємно)
    Море, як завжди, на висоті. Останні 3 дні кілька скатиків маленьких постійно пропливали. Рибок багато всяких-різних, хоча риф не весь живий. Дикий риф поряд став приватним. 1дол за таку красу можна заплатити. Пляж обновили суттєво)
    Вийшло багато тексту, але якось так)
     
    Останнє редагування: 24 Червень 2018
    • Інформативно Інформативно x 8
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    я не знайшла назви готелю, здайте "точку")))
     
  19. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, а через які туроператори безпечно бронювати? Цікавить саме Єгипет. Чи дивитись всюди, де буде найкраща ціна? Я щось дуже гублюсь, не всі туроператори дають виліт зі Львова, не розумію чи дивитись Джоін Ап, він ж мав якісь пригоди з туристами, чи то я щось плутаю?..

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Fiancee та от власне Джоін ап вже цього року в кількох скандалах прогримів, але вони вроді найбільші в Україні, то ж логічне пояснення, чому про них найчастіше чути.
    Ще про ТПГ не дуже такі відгуки.
    Щодо авіа-перевізника: особисто я більше не купуватиму тур, де перевізник Браво ейрвейз.
    Ми з ними літали 1 раз, в одну сторону, бо їхній літак дали на заміну літака Рози вітрів через якусь поломку. Це був найстрашніший політ в моєму житті.
    Взимку цього року з Браво літали мої друзі, відгуки аналогічні до мого.
    Ось буквально тиждень тому повернувся з Тунісу ще один знайомий, в них теж чартер від Браво.
    Туди і назад перенесли виліт, туди - на 6 годин не на користь туристів, назад - теж на 6 годин пізніше, але в аеропорт привезли за 2 години до початково планованої години вильоту. Туристи 8 год "втикали" в аеропорту.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1