Все про Єгипет

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ANANASIK, 13 Жовтень 2014.

  1. Louth

    Louth Well-Known Member

    +1 щодо пластин. В турагенції нас попередили про комарів в Єгипті круглий рік, то взяли з собою засіб, але такий, де флакон із рідиною треба вставляти в розетку. Так от, розетки там цікаві - дірки не горизонтально, як у нас, а вертикально розміщені. Тому нашим засобом користуватися не змогли: в такій позиції рідина би виливалася.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. VERO

    VERO Well-Known Member

    У Джоіна дуже хороші ціни в Шарм на найближчий тиждень з Києва.
     
    Останнє редагування: 18 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  3. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Приїхали ми з Єгипту. Були 14 ночей в Old Palace 5*, а батьки - 7 ночей в Mercure 4* в Хургаді.
    Враження нас всіх - тако собі. З найгіршого - отравлення - мама провела 2 дні, мій чоловік - 1 ніч в туалеті.
    Причина - скріш за все - вода (лід в коктейлях, помиті фрукти чи овочі проточною водою). Якщо їдете в Єгипет - запасіться фталазолом і атоксілом))
    Друге - мало місця на пляжі. Як в піонерському таборі - треба було йти в 5-6 ранку, щоб зайняти той довбаний лежак, бо в 6-45 вже просто не було що займати. Та сама історія в 2 готелях.
    Комарі були, небагато, але якийсь один чи 2 рази пролітав.
    Їжа - нам нормальна, люди відгукувались по-різному. Комусь несмачна, комусь норм. В Меркурі гірша набагато, подавали практично одні хлібобулочні вироби. В Паласі ще урізнюманітнювали грилем.
    В Єгипті була другий раз (перший - 11 років тому), втретє поїду хіба через 5-11 років))
    Вже в літаку назад - з чоловіком говорили про наступне море - полетимо або в дійсно якісний і дорожчий готель в Турцію, або в Європу (Хорватія - любов). Бо тут ніби і платиш недешево, а отримуєш трохи покращене Коблеве.
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2018
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Monopoliya На даний час всі готелі Єгипту просто виживають в часи кризи. Краще в таких умовах себе почувають мережеві готелі: Санрайзи, Альбатроси, Джази... Досить непогано примають рівень готелі в районі Макаді. Часто тут хороші, піщані входи і коралові рифи або острівки невеличкі. З простенькими 4* краще не експерементувати.
    Ви заплатили недешево за рахунок вильотів зі Львова. От недавно в Анекса була пропозиція з Кива в Паттотель Аква Парк на 11ночей 1050 дол на 2+1. В Альбатрос на 22травня 2+2 за 1200дол можна було полетіти на 10ночей. Все це з Києва. На львівські ціни деколи тільки заходжу на пару секунд і шокуюся. За такі гроші також би не полетіла в Єгипет)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Той готель Меркурі 4* так нам розхвалювали, по ціні він був дорожчим, ніж 5*. Обирали його для батьків, з обіцяним якісним харчуванням і шикарним пляжем.
    З харчування не було толком ні фруктів (були фініки і яблука), ні м"яса і риби (його порційно видавали кожному, хто відстояв чергу), ні солодкого (пахлави не було, тільки пару бісквітів в різному вигляді).
    А пляж був шикарний, якщо вчасно прийти і заняти місце...
    Короче, Єгипет - то такоє. Хто привик вставати з сонцем, харчуватись чим накормлять, то ок.
    В нас компанія хороша була, алкоголь мали з Дюті фрі, то воно десь компенсувало то все. Але реально, якщо хотіти відпочинку, де відпочиваєш, спиш, то тоді краще туди не пхатись..
    Цікаво буде поїхати туди (Сахл Хашиш) років через 5-10, глянути, як розбудувались. Бо зараз реально там 3 готелі працює.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В мене аналогічні враження, і питання навіть не в ціні, а загалом Єгипет- на любителя.
    Єдине, що в нас був широчеееезний пустий пляж, лягай де хочеш.
    Але самі люди, атмосфера, харчування просто добиває.
    І так, як ви кажете, спасав алкоголь з дьюті фрі)))
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    якось так) а ще в нас чомусь був контингент із 80% західноукраїнських тьоть, які груддю не давали підійти взяти картоплі чи рису (не рибу чи м"ясо), поки не відстоїш чергу в 30 чол, які з кожного баняка беруть собі в тарілку всього по чуть-чуть... Якась жіночка з 3 річним малим на руках підійшла щоб взяти фрі малому, то нашій тьоткі не лінь було висунутись з кінця черги, щоб за лікоть пошарпати ту жіночку, що "водивись тутай черга".. Я зареклась після того ходити їсти на початку обіду..
    При чому офіціанти постійно підносили їжу. Навіть 30-20 хв.до кінця їжа буля вся та ж сама, що й на початку.
    І алкоголь (вино) - гидота ще та.
     
  8. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Monopoliya Лакмусовий папірець- наявність європейців. Хоча би невеликий відсоток.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    розкажіть детальніше, я щось не зрозуміла, про що мова.
     
  10. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Згідна на всі 100 %.
    Ми були 1,5 роки тому в Хургаді в дуже хорошому німецькому готелі Steigenberger al dau beach з двома малими дітками. Пляж великий і пустий, басейни з підігрівом, їжі повно різної, але! Все одно в Єгипет ми більше ні ногою. З готелю немає куди особливо піти, на території за тиждень ми знудилися, у обох дорослих були розлади шлунку, повно комарів. І на додачу ми вирішили поїхати на екскурсію "королівським" кораблем, старший дуже хотів. Ото була "атракція". Я вважаю, що за таку суму можна чудово відпочити в Іспанії, на приклад. Ми за +- такі ж гроші 10 днів відпочивали на Майорці, правда з однією дитиною і організовували відпочинок самі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Аналогічно, в нас це був перший і останній раз відпочинку типу all inclusive. Нудно мені там. Ну і оця купа їжі, її реально забагато. Краще ті гроші з більшою користю використати. Хоча є люди, які реально кайфують від такого формату відпочинку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Monopoliya Якщо в готелі є хоча б незначна частина європейців, рівень харчування, обслуговування значно вищий.
    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2018 ---
    В Шармі є куди вийти: Голлівуд, Сохо, Наама Бей, 1001 ніч, Ель Меркато, мечеті, Старе місто... Це лише в межах міста. В Хургаді ніколи не була. І не радять їхати. Всі агенти кажуть, що після Шарму в Хургаді немає що робити і куди вийти. Ну і море не зрівняти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    в нас було проц.70 - наші, 20 - німці, вкінці заїзду приїхало чол 30 італійців. Ще словаки і з Канади... Всі бігали з рушниками в 6 ранку))
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    є - ЯЯЯЯЯЯ ЄЄЄЄЄЄ:girl_blum:
    Коли я змучена і їду на море, я хочу саме такого лінивого відпочинку: пляж, гарантовано чудова погода і тепле море, басейни, лежаки,готова їжа, коктейлі, дискотеки, прибирання номеру і максимум комфорту.
    Коли я хочу пригод - екскурсійні подорожі і "гУляй Ясю" кілометровими стежками.
    Коли поєдную - ні то , ні друге не не задовільняється: виходить "біг пес через овес".
    Єгипет особисто для мене - найкраще море. Власне МОРЕ, а решта - дрібниці, які ховаються в ньому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну це - стадний інстинкт. Хтось побіг з рушником, значить і я маю бігти. Ну от для чого???? Завжди всім вистачить лежаків. Якщо раптом бракує, то є працівники пляжу (т.з." бічбої" ), які тобі завжди притягнуть лежаки і поставлять там, де Ви пальцем покажете.
    В мене цього разу теж сталася така "прикрість": я прийшла до басейну, а лежаків вільних нема. Рушники на лежаках - є, людей на лежаках нема. Я хвильку по-сумувала, потім покликала симпатичного хлопчика з обслуги і сказала, що маю гостру потребу тут лягти, в холодочку. І чудо сталося - вуаля, за 1 хв - лежак зі складу появився і навіть рушник постелився. Ну але та, в 2 ряду :connie_pull-pigtail І ще за хвилю прибіг офіціант і спитав чи я бажаю "дабл віскі-кола-но айс" :girl_haha:, а було задуже тепленько і я бажала " ноу алкогол мохіто ноу айс". Всьо. Лежу , втикаю в де-кому позичену почитати @Akina книженцію про "5 мов любові". :girl_blum:
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2018
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  16. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    так, лежаки доставляли, але то займало годину часу, поки він їх ніс. До того ж, бракувало парасольок, які просто в нікуди було поставити. І отой біч мен казав "нет зонтика, нада лєжать так"
     
  17. VERO

    VERO Well-Known Member

    @flame +1 І мені з дітьми комфортно. Вибираю готель, де є для них чим зайнятися. Беру з собою Ролики/велобіг/самокат... Ввечері гуляємо містом. Зранку море завжди. Люблю його надзвичайно. Я можу там плавати годинами. Чоловік також. Син вже цього року зі мною плавав на дикий риф і весь пляж (800м!) вздовж буйків пропливав щодня по кілька разів. Я від цього кайфую. Доці одягали маску і показували рибок біля берега. Після обіду 1-2год в аква-парку, потім на море ще йдемо. Захід моря, гори, більше риб, скатів... ввечері. Жодного разу діти не нудилися і просяться саме туди. Коктейлі, морозиво, гарячий шоколад, купа басейнів, качельки...
    А їздити і пізнавати нові країни точно без дітей краще, але і вони хочуть кудись поїхати, і на морі побувати. Тому поки що так. Діти завжди малими не будуть. Тоді інший формат відпочинку будемо розглядати.
    Хургаду для відпочинку не розглядаю зовсім. Лише район Макаді Бей. Вибираю готель (мережевий) місяцями і знаю на 100% куди їду. Знаходжу на форумах туристів, які приїхали недавно і дізнаюся все до деталей. В цій справі я занудна)
    Люблю Червоне море страшенно. Всі інші моря для мене порожні. І я не розумію, що там робити, крім 1-2 запливів за буйки.
    В Альбатросі ми собі вибирали, біля якої пальми і на якому лежаку будемо лежати. Навіть, якщо приходили пізніше. Пляж величезний і це один з кри теріїв по вибору готелю.
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Monopoliya "спопеляєте" поглядом і і ще за хвилину є тіньочок. Або звечора даєте чарівний долар чи цукерку, і зранку, не треба бігти, приходите в обід - все постелено , вас чекає , бічбой посміхається на всі 32. А як скажете, що будете на 11-00 і хочете пива, то ще й холодне пиво на столику буде стояти. Гггг, то мене так аргентинці на Кубі навчили:girl_wink:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    долар вони не зацінили б, бо німці платили по 10 за таке)
    тому ми були невиспані, але під довбаними парасольками)))
    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2018 ---
    поглядом хз, на любітєля, бо по ранках ходив чоловік)) а біля мене волочився 1.5 річний малюк
     
    • Смішно Смішно x 2
  20. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Monopoliya В Макаді Бей Джази мають величезну пляжну лінію на 3готелі. Санрайз Макаді-також. Тут вихід простий- готелі з широкою пляжною лінієї і нікому нічого платити не треба, а лежаки завжди вільні. В Шармі також можна вибрати.
     
    • Подобається Подобається x 1