Все про Єгипет

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем ANANASIK, 13 Жовтень 2014.

  1. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    О,так,цьогоріч відпочинком я задоволена на всі гроші на 100%.
    Почну з початку. Відпочивали ми за все життя лише в Туреччині, в Україні не можу наважитись на море. Страх розчаруватись(,тому порівнювати так як порівнює @сніжна я нажаль не можу.
    В Туреччині би були в високий сезон, в готелі на 3, заплатили дорого і як на мене 45тис грн за готель який на мою думку це 3+, за 6 ночей(прилетіли 22.00, а їхали з готелю в 11.00)не вартувало однозначно!Тобто співвідношення задоволеності відпочинком до к-ті потрачених коштів не рівноцінне.
    Вже добрих 2 роки Віра @VERO підбиває мене на різні акції-атракції і цього річні я таки здалась. Та добра жінка передзвонила і сказала що на 16 травня я класні вильоти з Києва, ціна хороша, готель стабільна 4. Ми якимось дивом зіьрались 20людей за 3 дні, проплатили відпочинок і зайняли останні 19 з 20 місць на літаку. Це була доля!
    Різниця між вильотами з Києва і Львова є велика. Навіть враховуючи дорогу до Києва(а це ще по 2700грн з сім'ї) було вигідно. Дорога пролетіла швидко, діти спали, все ок. Єдине ми не знали що нам перенесли виліт з 4.00на 7.30, це було пекельнв 3.30год бо усі втомились і т д.
    Прилетіли, трансфер все добре. Поселились досить швидко, лише я перебирала номерами і таки вибила собі номер який хотіла(за фляшку і чоколядку), шикарний, новий.
    Номер на 5, великий,чистий, кламнючий, постеля білюнька в полоску, завжди чиста-пахуча....прибирали кожного! дня(залишали шоколадку або доляр)В Туреччині прибирали 2 рази за 6 днів фактично і то не так як в Єгипті.
    Територія готелю величезна, чисиа, доглянута і т д. Розваг достатньо.
    Вагон задоволення від моря!Рада що послухала Віру, вона знала точно куди ми їдемо і що все буде супер. Краса, просто рая. Я тішилась як дитина від того що бачила в масці під водою.
    По харчуванню. Я хотіла суші, омари,устриці і т д, нажаль того всього не було. Були морепродуети інколи, хотілося більше, але то таке, мт ж були в 4*. Курки, м'яса, риби овочів гарнірів тьма тьмуща на любий смак. Не задовольнили мене сири та салати. В Туреччині вибіаюр і смак сирівбув кращий однозначно. Салати аналогічно. Але було багато свіжих овочів і запрвки до них. Обжерлися дині кавуна нектарин бананів, іли фініки, апельсини, застали полуницю,не застали винограду. Щоб сказати що голодати не скажу!,меню відповідало зірковості готелю однозначно!
    Багато солодкого, пахлави і т д.
    Дуже тішило що давали воду в номер 6 пляшок 0.5л на 4(2+2)
    Є Шармом задоволена на 200%. Ще колись однозначно повернусь туди. Діти мають вагон враженьта емоцій.
    Зараз в Єгипті занепад через москалів, а точніше їх відсутність, місто не так доглядають, можливо нема тої жвавості, руху, зате на пляжі красота!
    Ми заплатили 1240$+100$до Києва за 11днів 2 дорослих та 2 дітей. Цей відпочинок однозначно вартував тих грошей.
    Погода-було жарко. Коли пакувались вже було відчутно жарко тому я б іхала з 1 травня і до 20травня, було б ідеально. В червні-липні-серпні-категорично ні.Море було тепле і штиль!
    --- дописи об"єднано, 23 Червень 2017 ---
    image-0-02-05-ac4526118f17b2e12dfd9af853b182d43a3198c8e715162d1e0b2c05ced6d1f0-V.jpg image-0-02-05-8f6985514fbd260709838de81e359600cf92fd783526d20557ff6972d0f35264-V.jpg image-0-02-05-c70fea116930725f0fedee864966287eddda9257f64ec79d3975cf5a1881e535-V.jpg image-0-02-05-3cede54002390b7b78d19657e64226e16ad722f9bdc19b6b79b4c98918203861-V.jpg IMG_20170524_101929.jpg IMG_20170521_121242.jpg IMG_20170523_105302.jpg
    --- дописи об"єднано, 23 Червень 2017 ---
    Гірок було тьма, відпочили і діти і чоловіки!
    Заповідний риф казковий,Андрій сказав що бачив усе як на батискафі, Іван наплавався і його аж розптрало від емоцій!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Заздрю вам...
    хоча сам пляж гарний і риф був і перша лінія, рибки всякі різні, восьминоги, ската також бачили, великі ракушки. Ну але я зрозуміла, шо не кайфую я аж так від того, подивилась, поплавала і все, більше не хотілось. Певно, то треба любити, щоб на рибок дивитись годинами)
    Ми наймали яхту тільки для нашої компанії і займались дайвінгом. На двох людей один інструктор, два занурення за поїздку. Ніби все класно і хоча я занурювалась в своєму житті втретє (Крим, Туреччина і тепер Єгипет), я навіть вдруге не ниряла. Для мене точно краще вибирати Туреччину і не паритись)
    Напишу ще певні недоліки, що згадались: дитяча анімація- її просто не було. Хоча було гарне велике прохолодне приміщення, з іграшками, мультиками, сиділа жіночка, безрезультатно чекаючи дітей, яких було достатньо в готелі, але чомусь там їх не було. На міні діско ходили ми зі своїми дітьми, ну і ще 1,2 дитини. Все! Скучно було капець(
    Ну і добив нас готель тим, що нашим друзям поміняли 100$ на фальшиві в сейфі. Є відео, де вони зазняли, як прибиральник накрив камеру ковдрою, копирсався 40 хв., а в інші дні, прибирав за 15... отаке-то сталось в передостанній день...

    Напишу ще плюси, бо чоловік каже, що я перебільшую)
    Отже: велика, чиста, гарна територія і пляж. М'ясо ( телятина і курка), риба були завжди. Гарні сніданки. Не свіжих продуктів не зустрічала. Кока-кола і інші напитки з пляшок, а не з автоматів. В номері були гелі для душу, шампуні, вода в пляшках.
    Для дорослих було багато розваг, ми ходили на зарядки, акваеробіку і т.д. По вечорах крім шоу, в іншому місці була жива музика. Ми там кожного вечора тусувались.
    Як згадаю ще щось, напишу...
     
    Останнє редагування: 23 Червень 2017
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @VERO от скільки людей- стільки вражень. Саме у цьому готелі у квітні зупинялися наші друзі . Чолрвік задоволений , бо гарний риф і він лиш за цим в Єгі літає. Діти задоволені, бо з басейнів не вилазили. Мама задоволена хіба тим, шо дітей не бачила весь день. Риф ій без інтересу, пляж не дуже сподобався, харчування- стандартноєгипетьське. Тому- хто за чим в Єгипет іде, такі і враження. Моя манікюрниця от лиш з Туреччини. До того там не була, в Єгипті не раз була ( цьогоріч теж). В Туреччині ій сподобалося більше
     
  4. VERO

    VERO Well-Known Member

    Справа в тому, хто що шукає, скільки за це платить і що хоче отримати. Для мене головне, щоб було чисто. Доглянута, зелена територія. Не гуляли кишкові бацили, добре фільтрували воду. Хороший риф і зручний вхід у воду. Безвітряна бухта без всяких течій, обривів, понтонів, відливів... Волейбол, спортивні актівіті, гірки і щоб діти мали заняття. Вибір зводиться буквально до кількох готелів. Я чудово знала,до деталей, куди їду і це отримала. Ми теж за рифом в Єгипет літаємо, в першу чергу. Якби риф мене не цікавив, я б теж обирала іншу країну. Тут все просто. В мене корали і Червоне море люблять всі. Навіть більше, мені інші моря виглядають порожніми. Заплила до буйків і назад. Що ще там робити?
    Дітей я бачила постійно. В морі плавали всі щодня. Гірки були після обіду і до 17год, коли їх вимикали. А тоді -вечірній заплив на фоні заходу сонця. Коли хижаки випливати починали)
    А яким могло бути харчування в єгипетській 4? В деяких 5* годують гірше. Для мене тут головне, свіжа їжа, не переправлена спеціями і +- адаптована до домашнього харчування. Зараз криза в Єгипті і навіть в цьому готелі восени годували краще, але і коштувало все це більше. Їжа нас влаштувала. Готель своїх грошей (які ми заплатили) вартує однозначно. Я в Туреччині і Єгипті була по 4рази. В Туреччину більше літали з дрібнішими дітками. А так, пріоритет би був однозначно за Єгиптом. Люблю Червоне море))) Я вперше за останніх років 5 (хоча за цей час була в Єгипті) наплавалась від душі. Не знаю, як пояснити. Так, щоб аж втомитися. Так спокійно, на одному диханні. Коли нічого мене нікуди не відносило, не накривало хвилями, не обмежували червоними прапорами, відпливами, не треба бігти до малих дітей... Просто пливеш і кайфуєш. І нехай весь світ зачекає.
    Скоро відновлять чартерну програму росіянам і все стане на свої місця. Шкода бачити пустими готелі, в яких колись відпочивали. Будуть знову працювати на повну потужність. Як цього року в Туреччині. І знову буде потік. І будуть знати, що за кожного туриста не треба боротися, бо і так спраглі росіяни приїдуть. Але буде краща їжа)
     
    Останнє редагування: 24 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  5. larisalol

    larisalol New Member

    дуже хочу туди потрапити, але робота заважа
    [​IMG]
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Черговий напад на туристів в Єгипті. На території готелю! Нападники приплили зі сторони моря . Вийшли на пляжі і кричали, щоб мусульмани розбігалися, бо будуть вбивати невірних. На щастя, охорона швидко встигла зреагувати і лише 2 загиблих туристок і 4 поранених.

    фото з місця події, є кров і поранені.
     
    Останнє редагування: 14 Липень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    то страшне. Я на вже другий рік на різні пропозиції їхати в Єгипет не ведуть власне через страх отих непонятних нападів.
    Але @flame фотки може ліпше заберіть? чи хоч може вкажіть перед офф що там фото поранених є, бо мене чесно так аж затрясло, не думала там то побачити!!
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    виправила.
    я теж дуже люблю Єгипет і дуже шкодую, що через такі випадки треба себе обмежити в можливості чудово там відпочити. Трохи мене дивують люди, які легковажно відносяться до попереджень, махнуть рукою:та бо всі їдуть і не слухають попереджень. Ще й з дітьми. Тому, фотки не буду забирати, може хтось змінить свою думку.
    Уявіть собі лише на секундочку, що терористи можуть заблокувати аеропорт в Хургаді або в Шармі. І що тоді? То не на пляжі, звідтамти не втечеш.
    Так, зараз подібні випадки стаються всюди. Але, я вважаю, що з будь-якого Європейського міста, у випадку небезпеки, простіше потрапити додому, ніж з Єгипту.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В мене трохи інша інформація, від місцевого гіда:
    Він каже, що це просто конфлікт був, а ніякий не терорист. А де правда, важко сказати...
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Lyudvig, в одних новинах пише, що був один нападник, в інших, що троє.
    МЗС каже, що ніяких українок там в постраждалих нема. І єгипетська сторона підтвердила, що вбито двох німкень, серед постраждалих двоє громадян чехії і ще про 2 нічого не кажуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Українка розповіла моторошні подробиці кривавого теракту у Єгипті
    Українка розповіла моторошні подробиці кривавого теракту у Єгипті - Телеканал новин 24
    Українка Юлія Гирич, яка відпочивала у курортному місті Хургада в Єгипті, стала свідком страшного теракту на пляжі та поділилась побаченим із журналістами.

    Нападник з ножем приплив на закриту територію готелю з публічного пляжу. Після чого накинувся на відпочивальників. Він, начебто, кричав, щоб мусульмани розбіглися, бо хотів вбивати тільки іноземців.

    Працівники готелю затримали його тільки після того, як він поранив жінок у обличчя, шию і ноги.

    "Ми відпочивали на пляжі. Спочатку ми побачили, як чоловік стояв над жінкою. Незрозуміло було, що він робить. Потім він йшов протилежною стороною і кидався на жінок – дуже страшно було, паніка була величезна", – розповіла Юлія Гирич.

    Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ застерігало українців від подорожей до Єгипту та Індії у зв'язку зі складною ситуацією з безпекою в країнах.

    Тим, хто вже у Єгипті, міністерство рекомендує утриматися від відвідування релігійних святинь, уникати подорожей у пустельні райони на захід від долини річки Ніл, до північного узбережжя Єгипту і у центральну частину Синайського півострова. Зокрема, застереження стосуються таких відомих курортних міст як Хургада, Шарм-ель-Шейх та Дахаб.

    У Єгипті суттєво активізувались радикальні терористичні угруповання, зокрема, й "Ісламська держава", які влаштовують теракти проти мирних жителів за релігійною приналежністю.

    Нагадаємо, в п'ятницю, 14 липня, невідомий чоловік влаштував хаотичну різанину в готелі курорту Хургада. Внаслідок нападу двоє жінок з Німеччини загинули від отриманих травм. Ще четверо іноземних туристів – отримали поранення.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Ми зараз в Єгипті, дууже багато відпочиваючих в готелі місцеве населення, мені спочатку було якось незвично, тепер розслабилась, але минулого тижня розказували, шо була бійка між місцевими і нашими українцями, тому..не вгадаєш ніколи.
    Вибрала Єгипет того року, мені тут легче дихати ніж в Туреччині,море казка, бо кінця відпочинку порівняю вже більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Чи відпочивав хтось у Hilton Long Beach Resort 4* (Хургада), які враження?
    Цікаво, чи скасовують туристи тури через подію з нападником? Моторошно трохи ((
     
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ми були.
    Почитайте мої відгуки вище.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. tuti

    tuti Well-Known Member

    Добрий день, можливо хтось підкаже в цій темці. Щось я цього року ніяк не можу визначитись з відпочинком і дивлюсь в сторону Єгипта на кінець жовтня (вильоти бачу є на 21 число). сподобався готель iberotel Makadi Beach, він в makadi bay. В кінці жовтня дуже там вітряно? і можливо хтось зупиняся. Ще цікавить чи взагалі дають в Єгипті морепродукти і рибу на шведський стіл? дуже дякую усім за допомогу.
     
  16. Pyshunka

    Pyshunka Well-Known Member

    Відпочивав тамтого року в листопаді відпочивав брат. Був дуже задоволений. З плюсів то це що не далеко від аеропорту, приблизно 40 хв.+- , чудова територія, чудовий захід в море. Риба була окунь і форель але більше м'ясо, кебаб. Готаль більше для спокійного відпочинку

    Подивіться дуже класний готель MARITIM JOLIE VILLE GOLF & RESORT 5*
    Mirage New Hawaii Resort & Spa 4* - відпочивало багато туристів усі хороші відгуки
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. olevitska

    olevitska New Member

    І мене цікавить з дітками, може зкомпануємось. Наскільки зрозуміла саме вітряно у районі Набк, а у бухтах затишно.
     
  18. Anty

    Anty Well-Known Member

    Летимо цього року в Єгипет 31 серпня на 7 днів. Вперше з малим. Дуже переживаю, щоб не захворів і як перенесе переліт.
    Обрали готель Jaz Fanara Resort 4*. Хоч він і в Шармі, але захід в море підійде і для дітей. Надіюсь, що все буде добре.
     
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Anty Хороший готель. Дитина вже не малючок) Думаю, все буде добре. Врахуйте, що на борту не харчують зовсім. Запасіться перекусом. На взліт і посадку підготуйте лизачки. Зараз більше відгуків про інфекції чую від відпочиваючих з наших курортів та Туреччини. В Єгипті менше відпочиваючих і Ваш готель намагаться тримати хороший рівень. Аптечку вожу з собою завжди. Хоч не користувалася нею ніколи. Налаштуйтеся на позитив та хороший відпочинок.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. koval

    koval миється в бані

    Всім привіт! Чи варто летіти до Єгипта в березні? хочемо з подругами жіночий день відсвяткувати десь біля моря, може хтось теж в березні був і може щось підказати. Дякую