Все для спорту і танців - де купити

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Текіла, 6 Квітень 2010.

  1. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    та він зовсім не крутиться, бо надто легкий((( Я в літі пробувала в сусідки, ніц не виходило
    Я мудрі поради в зошит записую ;)
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    нє вєрю.

    Нє серйозно, якщо він був дорослого діаметру то такого бути не може.
     
  3. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    Я звичайний купувала в метро.
    Але ним мені дуже важко крутити - власне через те, що він легкий і треба більше попенцією крутити :girl_crazy: а пробувала пару хвилин в подруги хулахуп - крутиться файно, б"є теж файно :girl_cool:
     
  4. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    так от власне, потрібно крутити, щоб напружувати прес і попу, а не тупо хула-хупом повідбивати собі хребет і внутрішні органи.
    наша тренер, якій я дуже довіряю, категорично забороняла крутити хула-хупи.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    дєвачкі, хула-хуп - це будь-який "обруч" не тіко той що з гульками. Це чогось в нас такі розподіл.
    поцілуйте її від мене :)

    ну та власне важкі обручі мають велику інерцію і самі на вас крутяться, а толку?
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    Я знов сюди.
    Хочу підкачати руки, тому вирішила купити гантелі. Яку вагу обрати?
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    чесно, мами з маленькими дітьми вже мають гантелі :)

    а так 1-1,5 кг
     
  8. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Все про аеробні навантаження (вони ж кардіо)

    А чому краще звичайний пласмасовий? Він же легкий дуже, його хіба по півгодини щодня крутити треба...Чи я помиляюсь? А ті з кульками чим погані?
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    вище почитайте
     
  10. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    поважаю за таке! я теж крутила той хуп з кульками- за що конкретно отримала наганяй від свого масажиста((( від того в мене колись защемлений нерв дався чути, і проблеми з хребтом ще загострились(( від ваги обруча результати не покращуються- сальце не зникає само по собі, а просто розбивається на 2 частини(над тим місцем що крутите і під ним)
    зрештою купила в магазині на розі Коперніка звичайний обруч залізний( але не важкий) - і стараюсь крутити не тільки на талії, а і дупцею)
     
  11. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

     
  12. Sela

    Sela New Member

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    де можна у Львові купити нудлс для аквааєробіки?
     
  13. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    Де можна купити бюстгальтер для занять фітнесом (якщо правильно висловлююся). Такий, щоб підтримував добре - бо прочитала, що в звичайних м"язи якось розтягуються, чи щось таке)
     
  14. Yoda

    Yoda New Member

    Я купляла в ГутенТак на Дорошенка.
     
  15. Nataliaka

    Nataliaka New Member

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    Дівчата підкажіть будь ласка, де можна придбати спеціальні шорти які створюють ефект сауни під час заняття спортом.
     
  16. Steba

    Steba Member

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    А мені потрібна порада. Куртка зі мною попрощалась, залишились штани. Де можна придбати фірмовий лижний костюм з гарною знижкою? Сьогодні на південному в спорттоварах підслухала, що знижки у них будуть з 20-го лютого аж. То ще до 20-го можна кілька разів на лижи поїхати.
     
  17. Njavko

    Njavko New Member

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    можна в мережі магазинів Антикриза пошукати... там звісно не останні зимові колекції, але цілком пристойні і дешеві куртки, та й костюми загалом... ще непоганий вибір є у магазині Норман, що біля театру Л.Курбаса ... на вул. Глибокій є магазин ФанатікСпорт, там теж вибір спорядження на всі сезони є і цини пристойні... ще біля франкового університету на вул.Крушельницької є магазин Boomerang (чи якось так), то там купа всяких гірськолижних костюмів, але ціни звісно вже вищі, бо розраховано на лижних модників
     
  18. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    цікавлять черевики до БІГОВИХ лиж PEGA (правда, знайомі стверджують, що бігові черевики стандартні для всіх марок). підкажіть, де можна подивитися? в тому ж ФанатікСпорті?

    уже давно його там нема - він став Антикризою біля Скрині.

    десь в неті натрапляла на те, що насправді ці шорти шкідливі для організму. і теперішня тренер так стверджує.
     
  19. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    Теж таке знаю - від тих шортів перегріваються внутрішні органи, що відповідно не дуже для них корисно. Та і взагалі одяг "з ефектом сауни" (там не тільки шорти є) лікарі не радять використовувати
     
  20. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Все для спорту і танців - де купити

    а мені ті шорти дуже допомогли в період схуднення, тіло помітно підтягнулось, прояви цилюліту зникли... але не сперечаюсь, може й шкідливі, просто я про таке не чула:girl_cool:
    купувала в тренера, правда це було років 5-6 назад, вже давно ходжу в інший спортклуб, а зараз їх купити взагалі не проблема, бачила в Арсені на Чорновола і точно є в магазині " Як барбі" на Куліша.