Врятуймо Ромчика

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Kohaju, 23 Вересень 2015.

  1. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Друзі - це Ромчик! Йому не має ще року,

    [​IMG]

    В нього не має батьків, від нього вже встигли відмовитися опікуни, і він вже переніс клінічну смерть. В нього не вірить цілий світ, але він вижив , щоб боротися!

    Якби ця дитина могла до Вас звернутися, то він просив би не обіймів і поцілунків, без яких немислиме дитяче життя, не іграшок та модних витребеньок -він сказав би, що просто хоче жити, хоче позбавитися пухлини із свого мозку та щоб припинились болі...

    Рому рятували в Україні, проте пухлина розміщена у такому місці, що видалити її до кінця, на жаль, не вдалося.

    З матеріалами та українськими обстеженнями малюка ознайомився один із кращих дитячих нейрохірургів Мемет Озек, який дає дитині шанс на життя. Виставлена вартість лікування, сума шалена. Але це ціна життя дитини! Це ціна віри і припинення його мук!

    Малюк вже втратив зір, і ще не відомо, які ускладнення та біди чекатимуть на дитя!

    Наразі відбувається збір необхідних документів для МОЗ України на отримання дозволу для вивозу вихованця Прилуцького притулку на лікування закордон у клініку Аджібаден. І поки останній триває, ми починаємо збирати кошти на лікування для Роми!

    Просимо Вас підтримки та репостів!!!

    Реквізити для отримання коштів
    5168 7555 1198 9481 Смик (Боркут) Катерина, волонтер ЧОБО "Майбутнє України"
    Перерахувати он-лайн:
    Врятувати Фенікса Ромчика!.Я Волонтер

    PayPal account (у призначенні вказувати ім'я Рома):
    ukrzukunft@web.de
    Kidsfutureukraine@gmail.com

    Контакти:
    Катерина Смик 067 959 69 68, Київ
    Марта Левченко 050 243 69 71, Чернівці

    Потрібно зібрати: 64 000$.
    Зібрано на 21.09: 2 495$
    Залишилось: 61 505$

    Давайте допоможемо малюкові!

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Із загальних потреб Ромчику: візочок (прогулянковий блок на зиму), шапочка для прогулянок, кофтинки і штаненята на кожен день. Телефони вказані вище.
    Лише перепощую інфу, яка є на вказаних ресурсах. Вірю, що є небайдужі. Знаю, що зараз всім буває по-всякому, але ж то мале дитя, яке й ще залишилось сам на сам з бідою. Але вірю, що часом люди разом - то велика сила. Якщо кожен перепостить, помолиться, чимось допоможе, кине якусь гривню-десять, це врятує дитину.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    кинула трішки, виздоровлюй малюк...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    від мене теж дещо. одужуй хлопче!!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    На сьогодні зібрано: 62304 грн., 100 $, 300€. Тільки разом ми зможемо дати шанс чудовому малюкові жити і радіти кожному дню. Хірург, який погодився зробити операцію, працює в Стамбулі, він направду має "золоті" руки. Він вже врятував 2-х діток з України. Треба тільки фінансова допомога небайдужих і молитви, і Ромчик теж одужає.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. magic

    magic Well-Known Member

    Ромашечка, одужуй, дитинко! долучилася..
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Це ПриватБанк?
     
  8. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Так, приват. Вони долучились до акції.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    + від мене

    Як же щемить серце таке читати.... Одужуй, маленький...
     
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    долучилась до збору...щиро надіюсь, що Ромчик буде врятований. Хай і наші молитви тому допоможуть також.
     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    + від нас. Так хочеться чуда для маленького янголятка!!!!
     
  12. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    На сьогодні збір становить 112224 грн., а це 5720 $. За сьогоднішній день - 21438 грн. Ось так маленькими кроками ми стаємо ближче до мети: подарувати життя маленькому Ромчику. Ще місяць назад він був самотній. А сьогодні завдяки одній дуже сильній дівчині, яка долає безліч перешкод на шляху Ромчика, він має шанс. Дівчатка, розповсюджуйте цю інфу, будь- ласка. Я розумію, проблем багато в країні, та цей хлопчик, який не має ще і рочка, зовсім сам. В будинку маляти. Він не знає мами. Опікуни, які побачили, що має проблеми з зором, відмовились оформлювати документи. Але хлопчик сильний. Він має жити. Просто тому, що в це вірять.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    Останнє редагування: 26 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    На сьогодні зібрано 6250$. Але не зупиняємся. Це дуже важливо. Попереду ще 10 таких сум, аби дати змогу малюкові рости і тішити навколишній світ. Пухлина в головному мозку росте, вбиваючи живі клітини, в важливо зібрати кошти вчасно. Малюк вже втратив зір, адже ніхто ним не займався після операції в Києві, якби не добрі люди, зокрема просто чудова дівчина Катерина Смик, яка маючи двох діток, робить просто надзвичайну справу: вірить і допомогає ЛЮДИНІ! Саме вона знайшла одного з найкращих і безумовно мегаспеціаліста в цій справі, хірурга зі світовим ім'ям ( Prof. MEMET ÖZEK ).
    І ми віримо, що він подарує Ромчикові життя. Не без вашої допомоги. Будь-ласка, зробіть добру справу. Можна не один і не два рази. Просто знайте, що хтось цього дуже чекає.
    Я написала у благодійни фонди РФ, бо в них більша база і напрацювання, поки в одному мені відповіли, що не мають можливості, бо це не громадянин РФ. Чекатиму відповіді від інших. Можливо хтось має якісь контакти в нас, або закордоном? Благодійні фонди, організації, волонтерські громади? Я би надала текст англійською, є також польською і французькою. Приєднуйтесь. Робити добро так просто. Нехай ця історія закінчиться хеппі- ендом.



    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    На фб бачила подібні групи, можу спробувати їм написати. Серед тих, що на слуху - Крила надії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Була б вдячна, якщо написали.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  16. KUSJ

    KUSJ мрійлива

  17. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Написала в групу Таблеточки, Крила Надії і Українську Біржу Благодійників. Може ще хтось якісь групи знайде.
     
  18. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Таблеточки відписали:

    Здравствуйте, мы публикуем на своей странице информацию исключительно о наших подопечных.

    Во-первых, мы работаем с детьми, у которых рак крови. Во-вторых, мы принимаем обращения о помощи исключительно от родителей ребенка или же его опекунов. Все контакты указаны на нашем сайте.
     
  19. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    + від мене
    --- дописи об"єднано, 28 Вересень 2015 ---
    здоров"я малятку)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Так якось офіційно, сухо і..бездушно. Не розумію я таких відписок. Можна зробити добру справу, а можна шукати причини, чому ні. Просто писати це ні теж можна по- різному. НМСД.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk