Враження про книги від учасників Читацького флешмобу

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем lovikyou, 6 Червень 2016.

 1. lovikyou

  lovikyou Well-Known Member

  Ця тема для відгуків саме від учасників флешмобу, дуже прошу, пишіть враження, але не розкривайте зміст книги, залишість можливість іншим 100% насолодитись читанням.

  Сам флешмоб тут Читацький флешмоб
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. lovikyou

  lovikyou Well-Known Member

  "Дівчина у потягу", Хоукінс, від @Burchenyatko (2017)
  Мега насичена подіями історія. Мені той квест весь час перед очима йшов фільмом, от дійсно, читаю і бачу кадри . Книга тримала в цікавості майже до кінця, бо я таки розгадала історію трохи швидше.
  Насичено, заплутано, авантюрно.

  "Найбагатший чоловік у Вавилоні", Класон, від @Hermi
  По відгуках я довго вагалась чи я таки її прочитаю, чи знуджусь. Вірішила, що розберуся по факту, книга не велика :)
  Зазвичай читаю більш активні книги, з постійним рухом, очікуванням і т.п. По суті, просто розповідь, але так, таки центральним є ставлення до грошей, до інвестицій, до прибутків та витрат. Її однозначно варто читати.
  Розмірено, виважено, мудро.
   
  • Подобається Подобається x 4
 3. svoybox

  svoybox Well-Known Member

  Я щось не маю бажання писати розгорнуті відгуки, вже пару разів заходила в тему і виходила, тому по декілька слів.

  "Забуття" Тані Малярчук від @бетменша, роман про історика, дипломата і патріота В'ячеслава Липинського, дуже цікаво, хоча трохи сумно, що все життя людина присвячує певній ідеї, а в результаті залишається ні з чим і помирає насамоті. Рекомендую однозначно до читання

  "Покров" Люко Дашвар - абсолютно мені не сподобалося, нагадало бульварний роман на фоні Майдану, для мене це як якесь святотацтво, ніби ікона в громадському туалеті. Жалію, що прочитала це і не розумію таку популярність книги, ще жодна прочитана книга не викликала в мене таких негативних емоцій.

  "Коли ти поруч" Світлани Талан, декілька разів бралась читати і не йде, не моє якесь, сльози-соплі не про мене, я більше хардкор люблю.

  "Волхв" Фаулз знову ж таки не можу себе заставити читати, весь час в уяві страшні картинки з його "Колекціонера", колись давно читала з захопленням, а зараз не йде.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. Shashynichka

  Shashynichka Well-Known Member

  Пишу з телефону, буду коротко.
  Сергій Бут ""Листи з того світу"" від Khrystik" Книжка сподобалась: мова, подача, читалось легко, було дуже цікаво, тримала в напрузі до останньої сторінки. Рекомендую до прочитання.

  Кронін ""Цитадель"". від Leditanya я ходила ще два дні обдумуючи книгу, зацепила, як міняє людину жага до грошей, слави...І тільки вона осталася незмінна, її кохання до нього, збагнеш і вже пізно...
   
  • Подобається Подобається x 3
 5. Shashynichka

  Shashynichka Well-Known Member

  Майкл Кокс Смысл ночи від бетменша Помста не повинна бути на першому місці у житті, але у головного героя вона є номер один. Були цікаво, захопило з перших сторінок, прочитала за два дні, сюжет втягує і ти разом з героєм все переживаєш, розлідуєш.Осталось відчуття жалості до головного героя, який остався ні з чим.

  Джек Лондон МАртін від Hermi дуже цікава, захоплива книга, є над чим подумати. У книзі багато філософських думок. Вона вчить не здаватися, йти вперед.Показує якою сильною волею може володіти людина.

  Брати Стругацькі ""Заселений острів"" від @Wildcat." я прочитала, але це не моє, я нічого не зрозуміла. Якось так.
   
  • Подобається Подобається x 2
 6. бетменша

  бетменша Well-Known Member

  я нарешті з останнім відгуком. Встигла таки до кінця року. Останньою прочитала "Історію з кладовищем" Ніла Геймана. Колись бралась за якусь іншу книгу цього автора, але не пішло, тому трошки з острахом підійшла до нової спроби. Але ця книга способалась. Дуже цікавий і оригінальний сюжет. Про хлопчика, вихованого на кладрвищі мешканцями того ж кладовища. Такий собі цвинтарний мауглі, не дивно, що вам автор надихався Кіплінгом.
  Читаючи цю книжку, не покидала думка, що можна було б з неї зробити більший роман з детально розписаним власним світом. Але і такий варінат нічогенький, особливо закінчення - зворушливо вийшло. Дякую @lovikyou за рекомендацію!
   
  • Подобається Подобається x 2
 7. svoybox

  svoybox Well-Known Member

  Повезло мені цього року на біографії, я з відгуком на історичний роман "Тричі продана" Павло Наніїв від @Leditanya, про жебрачку Софію, що стала дружиною польського капітана, коханкою польського і французького короля, шпигункою імператриці, померла як графиня, на честь якої побудований Софіївський парк в Умані. В мене коротенький діалог замість відгуку, як на мене, він повністю передає суть роману.

  - Люби людей і життя - не відчуватимеш душевного гніту.
  - Люби... А за що?.. Всюди зрада, підступність, лицемірство... <...>
  - <...> Так, то була неправда, але ж благородна, свята.
  - Гм... Свята!Нема в житті святої неправди, а є гріховна правда. Отакі люди, такий світ нині, весь брехнею пройнятий.
  - А ти на це не зважай, про свою душу турбуйся. <...> Бійся страшного суду, доню моя!
  - Ха-ха! - зареготала Софія. - Біскуп Краснянський, король польський, князь Потьомкін, пан Лясопольський, імператриця Катерина торгують людськими душами, цілими народами торгують - і не бояться... А я... Я лиш собою торгую, то чого мені боятися?

  Дякую за рекомендацію
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 8. basia

  basia Well-Known Member

  Коріна Хофман "Біла масаї"
  Цікава мотивація, дивні вчинки, екзотичний побут. І все написано оригінально - жодних описів природи, ніяких довжезних роздумів. Проста констатація фактів. При тому книга сприймається дуже фактурно - все яскраво оживає перед очима.
  дякую за рекомендацію @lovikyou
   
  • Подобається Подобається x 3
 9. basia

  basia Well-Known Member

  Амелі Нотомб "Подив і тремтіння"
  Твір невеликий за обсягом, прочитала за вечір. Для мене посил був наступний - завжди залишатися собою, до всього ставитися з гумором, ну і...." все так не буде".
  В попередній книзі побувала в Конго, у цій - В Японії))))) дякую за рекомендацію @Khrystik
   
  • Подобається Подобається x 3
 10. irkazijka

  irkazijka Well-Known Member

  "Суча дочка" Валентина Мастєрова від @Khrystik прочитала. Читалась легко, швидко. Пише автор цікаво. Жіноча доля завжди цікава і така непердбачувана. Люди здається такі однакові, а насправді такі різні. В цій книжці є і про кохання, і про душу, і про дітей, і про роботу. Хто не читав. Я рекомендую.
  Ще одна прочитана мною і велике дякую за рекомендацію @lovikyou була книга "Гонихмарник" Дари Корній. От чесно я читала по ночах, тільки як мала вільну хвилинку. Вона неймовірна ця книжка. Я вчора її дочитала, а вона і далі не йде з голови. Про що не буду розказувати.
  Скажу просто захопила так, що давно такого не мала. Читається легко. Тільки здається сідаєш читати, а тут 4 ночі. Для душі, для роздумів. І звісно ж про кохання, велике і ніби неможливе... Але.
  Ось так. :)
   
  • Подобається Подобається x 2