Вода у колінах. Порадьте дієвий метод та лікаря.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Meriroma, 13 Січень 2012.

  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Мама мого коханого має таку проблему, яка зараз дуже загострилася...поки була за кордоном (досить довгий період) їй ту воду систематично шприцом витягали і від місяця до пів року це її не турбувало. Тепер вона в Україні і така процедура як викачування води не дає результату взагалі. Ноги напухають, болять. ходити не може і ніхто з тих лікарів до яких зверталась не допоміг. радять оперувати, але гарантії не дають ніякої, воду витягують, а нічого це не міняє, кажуть, що це вже запальний процес в самому коліні, а як тому зарадити не знають. Може хтось стикався з подібною бідою чи знає толкового лікаря, який би окрім тягнути гроші зумів таке вилікувати?
    Дякую!
     
  2. cloudlet

    cloudlet New Member

    Така ж проблема.... Meriroma чи знайшли рішення?
     
  3. maric

    maric Well-Known Member

    Дівчата тут хочу вам помогти - бо мав таку проблему через яку я впав в депресію і взагалі був страшний період мого життя - теж впав сильно на коліно і почалося. Зразу вам кажу - дорога вам одна - в Винники в госпіталь імені Юрія Липи до Романа Петровича - то 9 поверх,відділення кістково-гнійної хірургії. Він мені поміг. якщо що звертайтеся в приват - номер його дам домовитеся з ним про прийом. Розкажу свою історію печальну і наголошу на важливості лікування тої хвороби
    --- дописи об"єднано, 7 Червень 2015 ---
    А мені порадьте лікаря до якого краще звернутися - бо в мене на руці три пальці затерпають((( при тому два нормальні - тобто тактильна чуттєвість в тих що терпнуть погана( думаю все ж таки що то треба невропатолога
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    або мануального терапевта, чи того ж костоправа... в Інві (вул.Коцюбинського) приймає по середах ніби дуже крутий дядько - Володимир Іванович - спробуйте. Чула дуже багато хороших відгуків кому він допоміг, в т.ч.малесеньким діткам, також сама переконалась двічі. Контакти є в неті.
     
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Не знайшли поки, але коліна то вже не єдина проблема. Проте, один професор підписав на одну безкоштовну програму, тестування швейцарського препарату, вже пройшла два курси і є значне покращення, вода не набирається, але в паху болить страшно, бо ніби-то стерся суглоб, висохла рідина.
    --- дописи об"єднано, 7 Червень 2015 ---
    Маріку, були в цій лікарні не раз, результату ноль, правда не знаю в якого лікаря
     
  6. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    А ось я би не рекомендувала, мануальна медицина у Львові розвинута мало,реальних спеціалістів дуже мало, а решта можуть ще і нашкодити
    --- дописи об"єднано, 7 Червень 2015 ---
    Краще сходити до невропатолога
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    і я плюсуюсь. Я б ніколи не відважилась на мануальну терапію, за своє перебування у лікарні стільки каліцтв побачила від того лікування, що вже краще на одну ногу кульгати, ніж взагалі не ходити.
    проблеми з хребтом, скоріше всього шия. Я б радила звертатись до хорошого терапевта, а він мав би сказати в чому проблема або направити до невропатолога.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. maric

    maric Well-Known Member

    та я так промучився з тою проблемою що то найгірший період мого життя((( мені ту воду викачували і викачували, но в тому госпіталі я ліг на стаціонарне лікування і мені прописав курс той Роман Петрович, то в коліні вже почався запальний процес - ти вибирай не вибирай ту воду вона буде набиратися!!! Я б вам радив зідзвонитися з лікарем тим і прийти на прийом і прокунсультуватись. Давайте зідзвонимся я розкажу свою історію і собі зробите висновки. Бо справді після тої моєї хвороби так хочеться щоб всі люди були здорові і щасливі і не мучилися від болячок і від непрофесійності лікарів наших.
    Перша думка моя також була що з хребтом і пішов в Спартак до широко відомого і профі мануального терапевта Юрченка. ТО що він сказав то правда і виправив те моє защемлення. Але відчуття далі в пальцях залишилося. В мене таке враження що то щось зі звязкою - чи пошкоджена чи перетиснута чи може кровоносна судина перетиснута
     
  9. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

     
  10. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Як є можливість то зробіть МРТ, бо може бути грижа в шийному відділі, або і ще щось інше, в такому разі консервативне лікування малоефективне
    На Топольній є чудовий лікар Шевага Володимир Миколайович може зверніться до нього
     
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ні в кого немає свіжих відгуків по лікарях львівських, що ефективно беруться за дану проблему - воду в коліні? Знайомому дуже треба.
     
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    ходить свекруха періодично по цих програмах і дуже задоволена. Вода не набирається, суглоб в паху замінили. Запитаю деталі при нагоді і напишу Вам в приват.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Якщо актуально комусь. Брат після операції на звязці коліна. Вода і ще багато приємностей через пів року.
    Сказали жодних викачувань, лишень після операції суглобова сумка відновлюється рік.
    Вправи. Знайшла 6 етапний (на 6-7міс) комплекс з відео якоїсь американської ортопедичної лікарні. Щодня. Вже навіть візуально пішло зменшення, пройшов біль. Контрольне узд через місяць, але є прогрес, а це дає можливість сподіватися, що відновлення не зупинилося.
     
    • Тупо! Тупо! x 1