В'язані прикраси

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем Kirilla, 25 Серпень 2013.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    А поговоріть зі мною про сніжинки =) До обговорення запрошую всіх-всіх, і тих хто в"яже, @EineGuteFrau (тут порада обов"язкова в рахунок того, що Ваша ідея мене штовхнула на подвиг) наприклад, і тих хто має якісь їдеї на тему.
    Яку ниточку берете? Ірис чи №40 чи може котрісь з в"язалих є тоненькі, гарнолягаючі і не надто важко вишикувані для покупки? №40 не люблю гачкувати, а в бігатьох описах саме такий варіант бачу.
    Потім крохмалити і запрасовувати?
    Робити гірлянду? За мною ходить ідея типу мобіля, але поки геть не розумія як то втілити.

    п.с. стодіваюсь темою не помилилась...
     
  2. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Я вам зв нитку не скажу. Я в'язала звичайною котоновою такою грубшою і тоненькою (то напевно і є та сороківка, як ви кажете). В мене не було на ній етикетки, то старі нитки.
    Я в'язала за відео в Ютубі, російські, англійські (одне чи два) і два німецьких (одна із цих сніжинок мені найбільше подобається)
    Щодо обробки.
    Я робила два варіанти. Перший: пів літри води і 6ст л цукру закип'ятити, кинути туди сніжинки на пів години. Дістати, розправити і розтягнувши закріпити для висихання (я брала дитячі пазли на підлогу із пінки). Сніжинки вийшли тверді, не скручуються при підвішуванні.
    Другий: накрохмалити, але крохмалю треба багато, щоб розчин був густим. Теж занурила, залишила і далі так само сушила. Сніжинки теж вийшли тверді. Я не прасувала, тож не скажу, який результат.
    Перший варіант має значний мінус: все в тому сиропі: руки, посуд, кухня, пазли. Все треба перемивати. Хоча можна розкласти на рушнику ( я так другі робила) і його просто попрати.


    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    @lovikyou
    Дивіться, моїх шматочок
    [​IMG]
    Там є дві однакові, різних розмірів, в'язані різними нитками. Є маленькі тоненькими нитками, А є маленькі грубими.
    Я, чесно не вмію за схемою визначити, який буде розмір у готового виробу, тому експериментувала. Дві вийшли взагалі здоровенні, на ялинку не повісиш, розпустити шкода)


    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. porIra

    porIra Well-Known Member

    Може ще третій комусь підійде. Нещодавно натрапила на статтю про те, як зробити пластикову канву самотужки. Там йшлося про те, щоб промастити канву клеєм ПВА, або намочити у розчині 1:1 вода і клей ПВА. Сама ще не пробувала, але відгуки були позитивні стосовно твердості тканини. Можливо і для сніжинок такий спосіб буде добрим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MissO

    MissO Well-Known Member

    @EineGuteFrau, то у Вас чорний пояс по сніжинках))) То все схеми з Ютубу? Який номер гачка? Я таке дрібненьке ще ніколи не в'язала, мені грубшими гачками якось зручніше.
     
  6. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Пару років тому зв`язала гірлянду ...фото невдале трохи.. Вона мені більше подобалась, ніж "одиночні" сніжинки. Хоча й простих таких нав`язала.... небагато, штук певно з 10..

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Дякую, нав'язала цього року трохи сніжинок)
    Так, все з Ютубу. Я до друкованих схем не маю нервів)
    Тоненькі нитки в'язала 1.75 гачком. Грубші 2 чи 2.25. до речі тоншими в'язала і в дві ниточки. Теж нічого було, особливо, коли ті дрібненькі набридали


    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ось мої на ялиночці.

    [​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 6