Вихвалялки (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем smilechyk, 10 Вересень 2014.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    чіз))))ггг
    як відчуття в 33? магічна дата..
     
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    чекаю коли прийде житейська мудрість:girl_haha:
    сама не вірю, що вже (чи ще?) 33 ггг
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, усім дякую з привітання!!! :girl_in_love:
    ще розкажу вам маленьку вихвалялочку. так виглядає, що планується багато приємної роботи:girl_dance:.
    лиш розберуся зі старими "хвостами" і буду творити:girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ох) як мені це знайомо)) ті творчі скорпіони)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    і знову я сюди.:girl_blum:
    сьогодні нашій Квіті, нашому маленькому горобчику, маминому щастячку 2 роки.:girl_tender:
    не віриться, що наша крихітка, усміхнена дівчинка-сонечко, вже така велика!:d25:
    нехай береже тебе Господь, моя Квіточко!!!любимо тебе аж до неба!:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 14
    • мімімі мімімі x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  7. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 27
    • Зе бест! Зе бест! x 8
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Приїхало до нас, наше собаче чудо Ахіл. Я дуже вагалася, що зарано, занадто дорослий і ще купа різних страхів. Але, знаєте дівчата, в котрий раз переконалася, що все має свій час і саме так мало бути і саме так "встали зорі".
    Прошу познайомитися і любити як Цезарчика:girl_in_love: - ANGELI DELLA FELICITA AKHIL. Я щось відразу і не звернула увагу, що в перекладі це - "ангел щастя Ахіл". Але, він відразу приніс стільки радості в наш дім, що словами важко описати. Останні місяці, коли Цезар так важко хворів, я постійно ридала, чоловік ховав в собі свої емоції, мужньо його лікував і намагався втекти з дому по-далі. Зараз, хата "ходуном ходить", Гектор ожив. Напевно нашому ангелочку ми були так само потрібні, як і він нам: дуже покусаний (морда в шрамах) і нереально битий був (по поведінці видно, що лупасили як сидорову козу).
    Дівчата, а він сама ніжність. Я такої ніжної собаки ще не бачила. Ніколи більше його ніхто не буде бити (сварити буду ще й як:girl_haha:). Таки мав бути наш.
    22879228_1495426877206759_2078990525_o.jpg 22882519_1495426910540089_2014983707_o.jpg 22883601_1495426933873420_434690089_o.jpg 22906362_1495426940540086_1871977164_o.jpg фотополювання на собак :)\
    А, Пи.СИ. Вухо ліве таки не стоїть - відразу мотали не правильно. Лежить пляцком на голові. Підмотали вверх хрящі. Дуже йому не подобається, але спробуємо витягнути. Як не вийде, ну то не вийде. На об"єм любові то не впливає:girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 3 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 20
    • мімімі мімімі x 9
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Вітааааю)))Ще зранку «засікла» то на фейсбуці)))Рада за тебе)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    І я сьогодні сюди. Хочу поділитись своєю радістю. Десять років тому відбулось найбільше диво у моєму житті: на світ з'явилась моя донечка-перлинка! І весь світ змінився, замайорів яскравими барвами від її оченят, від її сміху-дзвіночку, від її обіймашок. Час біжить так швиденько аж не віриться що доня така велика :) Нехай береже Господь нашу лялечку а ми будемо усіляко підтримувати її і любити!!!
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 2
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В мене маленька вихвалялка. Нашій красуні сьогодні 11 місяців.
     
    • Подобається Подобається x 14
    • мімімі мімімі x 1
  12. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    9 років тому ми поєднали свої долі:girl_in_love:
    Хочу подякувати свому чоловіку за щасливі роки. Дякую що ти є:kisss:
     

    Вкладення:

    • _MG_8031.jpg
      _MG_8031.jpg
      Розмір файлу:
      67,1 КБ
      Переглядів:
      186
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  13. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Вихвалялисько в мене: сьогодні таки стартувала наша перша благодійна гра MindGame на користь незрячих діток (плануємо купити портативні машинки Брайля)!
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 7
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ура!!! До мене нарешті їде вікно! Аж не віриться, що тепер я буду бачити парк, а не кусок фанери ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  15. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Тепер вже можу хвалитись-ДІВЧОНКИ,Я КИНУЛА ПАЛИТИ!!!!Зараз вже прийшов той момент,що не тягне зовсім))))Чоловік навіть презент гарний зробив))),бо починали кидати разом,але він «зірвався»...Правда я «матьора» тепер?))))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 12
    • Подобається Подобається x 4
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
  17. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Прийняла рішення,протрималась три дні,далі був ЖАХ-дуже хотілось-тут виручив Артем-купив Табекс,пила згідно інструкції перші два тижні,далі вже не пила,бо не хотілось нікотину....все))))Знаєте,аж тепер зацінила всі свої парфуми,відсутність штину в салоні авто,на одязі...Так хочу,щоб Артем кинув....,але...((((якщо знайдете толкову «бабку»-дайте знати)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Ulianusia з бабками трудно))).
    А за "відгук" про медикАмент - дякую.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    О,навіть не подумала,що ненароком рекламу забабахала)))(то позорна реклама).Але як допоможе ще комусь-то «най буде»)))
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Книжку Карра читати не пробували? В нас на роботі то була поголовна косуха: шеф купив-прочитав-кинув -- дав читати іншому. І так кілька чоловік кинуло. І коли дійшла черга до мене, вже навіть принесла її додому -- дізналась, що вагітна і бажання палити відпало само. До речі, книгу я так і не віддала))) Треба десь у мами пошукати і дати чоловікові почитати