Вихвалялки (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем smilechyk, 10 Вересень 2014.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Щось давно я сюди не ходила. А кілька приводів було. З основного:
    1. 2 роки , як не палю. :girl_dance::dance3: О, тако 17 років палила (не фанатично - щоб очі продер і кава і папіроса), а потім щось клацнуло і перехотілося.
    2. Гектора дуже успішно прооперували і уважно перейшли весь післяопераційний період. Зажили шви "як на псові".:girl_claping:
    3. чоловік часом несподівано потішити може - недавно, просто так , подарував новий телефончик. Цікавий і незвичний такий. Звикаю по-тихенько.
    4. з мамою останнім часом не конфліктуємо. Таки моя витримка і стратегія перемагає.
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 10
    • мімімі мімімі x 1
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    А ми сьогодні достроково виплатили іпотеку!!!!:rock::rock::rock::rock::rock::dance4::dance4::dance4::dance4::dance4:
    Чує мій ніс, що сьогодні вперше нап"юсь і буду пєсні орать)):drinks: Відчуття такі, ніби в лотерею виграла мільйон, юхууууууу!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 28
    • Подобається Подобається x 20
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    А в мене мамська вихвалялочка. Вчора лягла присипляти дітей:
    - Владислав: мама, я тебе дуже люблю.
    - я: я тебе також люблю зайчику.
    - Владислав: мама, я хочу тобі купити квіти.
    -я::girl_in_love:.
    Щоб ви розуміли, в любові ми часто признавались один одному, а про бажання купити мамі квіти, це вперше.
     
    • мімімі мімімі x 15
    • Подобається Подобається x 9
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

     
    • Смішно x 10
    • Подобається x 3
    • Зе бест! x 1
    • мімімі x 1
    • Корисно x 1
  5. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Те золото...мій каже,що колись "організує" мені всі зуби золоті))))(то для нього мегакруто)
     
    • Смішно Смішно x 15
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Креативно Креативно x 1
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    А я сьогодні відшукала в фейсбуку подругу з Болгарії, з якою ми познайомились в Англії і яку не бачила 18 років. :girl_dance:Це було мегакруто, посміялись від душі, як згадували, що ми творили ( я її навчила матюкатись :girl_blush2:по-українськи, а вона мене по-болгарськи). Я навіть зараз, як мене хтось виведе, то можу так загнути, але то ніхто не розуміє :girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Смішно Смішно x 7
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Купила собі симпатичне платтячко і не за всі гроші, сама в шоці від ціни)))Люблю я такі покупки:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Я знову з списком вихвалялок^
    1. вчора здала документи на біометричнй паспорт. Начиталася всюди, як зараз важко спіймати чергу, що була налаштована дуже скептично, але вдалося мені з першого разу записатися. До НР повинна би отримати. Якось страшно мені жити без закордонного паспорта, ніби крила мені обрізали. Це вже буде 3 по рахунку:girl_crazy: Тьотічка, яка приймала документи була така прикольна, що фоткала мене поки мені не підійшла фотка . Буду гарна в паспорті наступні 10 років:girl_blum:
    2. Моя коліжаночка народила синочка:girl_in_love:. Це була важка вагітність , але козак народився нівроку: 4100 і 59 см. Казала мені тренуватися голосно і чітко промовляти "Вірую". До чого б то вона?:girl_in_dreams:
    3. Були щойно в нас в гостях племінник з дівчиною. Гггг, сказав, що я таки готую краще ніж мама і баба разом взяті:haha: А дівчина сказала. що певно треба їй до мене на майстер-класи ходити. Ото думаю, підколоти свекруху, чи не травмувати:girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що, і я з мамською вихвалялкою). 12 років тому я вперше стала мамою одного чудового хлопчика! Нам попався дуже добрий, чуйний, уважний, симпатичний, лагідний хлопчик)! Дуже дякую Богу, що це саме він! Мамина опора, допомога, підтримка! Такий собі хлопчик, якого всі дуже люблять).
    Думала, що він залишиться без свята у звичному форматі, але його любимо не тільки ми). Друзі-сусіди намалювали плакат, купили печиво та шоколадки. Так що ввечері у нас чаювання у саду, після футбольного матчу. Так приємно і несподівано!
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • мімімі мімімі x 7
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Вітаємо маму такого позитивного хлопчика, здоров"я усій сім"ї і звершення всіх мрій і задумів!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Gala

    Gala Well-Known Member

    І в мене вихвалялка .Рівно12 років тому Бог подарував мені мою меньшу сонячну дівчинку,мою Сяньку- надзвичайно ніжну,добру і лагідну , яка любить увесь світ і захисник усіх тваринок,комашок і плазунів))).дякую Тобі Боже за донечку!!!
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • мімімі мімімі x 4
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Катрусі 4! вже ЧОТИРИ!коли? як? так швидко росте і дорослішає наша маленька дівчинка. прошу в Бога про опіку і щасливу долю для моєї доні!
    будь щаслива, моя крихітко!:girl_in_love:
     
    • мімімі мімімі x 9
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    І я маю вихвалялку-пішла чоловікові за парфумами,а купила собі))))
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Креативно Креативно x 2
    • мімімі мімімі x 1
  14. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Нова торба - раз.
    Чергові кабли - двас.
    Здала документи на закордонний паспорт - трис.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 4
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    городня вихвалялка :girl_haha:
    гарбузики цього року вродили. штук 50 :girl_impossible:
    DSC_2215.JPG
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 2
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а я його нарешті отримала! тепер от думаю де б то поїхати. Сказала дівкам, що поїду на шопінг в Жешув, вони мені сказали, що в моєму віці треба літати на шопінг в Мілан) Так що я в роздумах, наразі маю два варіанти на одне число: в Албанію на футбол чи в міні-тур Дрезден-Прага-Будапешт?

    А ще я в суботу їду в Ужгород! Хто із першого разу відгадає до кого -- той получе щось від нього) (о, я навіть в рифму можу)))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Вчора прийшовши з роботи (ага, це ще одна вихвалялочка, я вже не домогосподарочка:ed4d70def841dc74b57, а офісний працівник :windie:),побачила цей прекрасний букет моїх улюблених квітів. Це чоловік мені подарував на наш перший ювілей (5 рочків). IMG_20170930_085619.jpg
     
    Останнє редагування: 30 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Дякую, дівчата, всім за вчорашню підтримку в жилєтці. Як і обіцяла, йду сюди хвалитися, бо трохи мені перейшло, хоч і не зовсім здорова ще.
    Можливо, хтось пам'ятає мої стєнанія півторарічної давності про улюблену роботу, за яку ні фіга не платять. Рік тому я не витримала і знайшла роботу не за фахом, але з хорошими умовами і непоганою ЗП. Хоч це і було не моє, і було мені важко, багато чого довелось вчитися і перелаштовуватися. Але я змогла опанувати це все і навіть адаптуватися в колективі, середній вік якого набагато молодший за мій. І коли я потім йшла, багато хто казав, що шкодують, і що завжди візьмуть мене знову, якби я схотіла повернутись.
    Влітку мені запропонували роботу за спеціальністю в Києві. Я довго боялася, вагалася, бо це ж і житло знімати, і переїзд, і маму залишити, і таке інше. Але я наважилася і анітрохи не шкодую. На роботі як риба в воді, займаюся улюбленою справою, хороші умови і ставлення, платять наразі непогано. Навіть вдалося швидко знайти квартиру і забрати з собою кошатін. Квартира, правда, на краю світу і умови дужжжже так собі, але нічого.
    Зате я тепер в себе вірю і знаю, що ніякі труднощі мені не страшні.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 29
    • Подобається Подобається x 19
    • Оптимістично Оптимістично x 5
    • мімімі мімімі x 1
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а в нас проста домашня радість - нарешті вдалися непогані ведмедики, типу Барні. Правда перша порція підгоріла, я не сподівалася, що вони так швидко пропікаються. Зате другі - дуже навіть добрі.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Побували в Будапешті-я в ЗАХВАТІ!!!!
     

    Вкладення:

    • IMG_1568.JPG
      IMG_1568.JPG
      Розмір файлу:
      64 КБ
      Переглядів:
      91
    • IMG_1577.JPG
      IMG_1577.JPG
      Розмір файлу:
      112,8 КБ
      Переглядів:
      92
    • IMG_1591.JPG
      IMG_1591.JPG
      Розмір файлу:
      75,1 КБ
      Переглядів:
      98
    • Подобається Подобається x 17
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1