Вихвалялки (4)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем smilechyk, 10 Вересень 2014.

  1. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    А у нас, а у нас, а у нас....24 07 2017 о 02:40 - НАРОДИЛАСЯ ДОНЕЧКА!:girl_in_love::d25:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 35
    • Подобається Подобається x 21
  2. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    ВІТАЮЮЮ!!!!!!!!!!!!!!
     
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Моя старша донечка вчора з бабцею на Басівкутському озері у Рівному врятувала хлопчика, який тонув.
    Він був вже біля буйків, а мої малі біля берега у воді. Почули якесь глухе "мам!" і побачили, що хлопчик вже барахтається у воді без круга. Старша каже їй зразу в голову все "вдарило" як їх на плаванні вчили і вона брасом до нього підпливла, схопила за руку (каже він їй довірився перестав барахтатися) і відтягнула на мілину. Потім ще попливла за його надувним колом.
    Заробила собі і сестрі по морозиву від мами хлопчика і пошану всього пляжу.
    А стрес вже по дорозі додому почався. Дійшло, що то вона зробила.
     
    Останнє редагування: 31 Липень 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 42
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    :rock:Всьо, від нині я - офіційно безробітна, трудова книжка на руках. В п"ятницю почалося все не дуже добре і в принципі мало би бути сумно, але я насправді навіть щаслива , що так вийшло , то точно - все що не робиться -на краще. Я сама давно хотіла але не наважувалася все покинути, тож дуже вдячна що мені допомогли нарешті це зробити :girl_yes2:
    Наразі насолоджуюся свободою, назавжди прощаюся з взуттєвим виробництвом і думаю куди мені красІвІй :d23: молодій і розумній податися далі :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається x 14
    • Оптимістично x 6
    • Зе бест! x 5
    • Погоджуюся x 1
    • мімімі x 1
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    вітання) я думаю в Тебе все получиться)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А мій племінник вже студент юрфаку!:) Тішусь за нього дуже, бо дитина не їла/не спала).
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Ljusinda

    Ljusinda Active Member

    Я сьогодні перший раз їздила сама на авто, сподобалось.
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка


    В мене почався період гніздування))). Все тягну до хати). Вчора купили ліжечко. Мені воно дуже подобається, таке біле з рожевим). Не думала я вже, що мені той колір буде світити). А ще познайомилась з дуже кльовою форумлянкою). Люблю посиденьок))).
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Минув місяць, відколи я стала МАМОЮ! Місяць, який пройшов як один день, але приніс у наше життя стільки неймовірних відчуттів, відкриттів і нових сенсів!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 17
    • мімімі мімімі x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  10. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Така класна тема! Почитаєш пару сторінок, порадієш за посиденьок і в самої настрій кращий.
    А в мене спортивно-фігурова вихвалялка. Я зібралася з силами і таки схудла на 17 кг, змогла пробігти 5 км і замовила собі фітнес-браслет. Маю ще кілька цілей до ідеалу, але все здається вже не так страшно, як на почтаку.
     
    • Подобається Подобається x 28
    • Зе бест! Зе бест! x 26
    • мімімі мімімі x 1
  11. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    А мені на Дерибасівській вчора коханий чоловік купив от яку крутезну сумочку :kisss:

    У Львові такої немає, це точно :girl_wink:
    Це не в"язана, а виготовлена на ткацькому верстаті сумочка, виглядає просто бомбезно :girl_tender:
    IMG_20170826_141042.jpg

    Пи.Си. на відпочинку добре, але вдома ще краще :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І в мене супер вихвалялка! Щойно з фестивалю Українська пісня - так давно хотіла почути і побачити наживо Антитіла, Кіра Мазур і Скрябін, а тут за один вечір отримала такий коктейль емоцій та заряд позитиву за ціле літо. ПС. Не обійшлось без ноток розгубленості та відчуття безповоротності, що не має більше з нами Андрія Кузьменка. Але моє імхо - новий склад по-своєму, але таки передає дух його пісень. Усі трибуни щиро підспівували під культові пісні, а музиканти на повну викладались на сцені.


    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А я сьогодні така молодець - перебрала всі документи-папери! Вже роки два збиралась це зробити та все ніяк час не могла виділити. А сьогодні щось понесло). Викинула певно штук двадцять тільки страхових полісів з подорожей. От і навіщо іх зберігати, га)? І ще купу непотребу. Люблю викидати! А ще тепер хоча б три місяці буду пам'ятати де і що лежить).
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Прикупила сьогодні малечі 2 пари взуття на осінь, зі старої колекції, за ціною 1 пари з нової.


    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    І я сьогодні трохи шопінгом з малюком зайнялась, прикупила йому пару тепліших речей на осінь і давно прошені кросівки, що світяться, на 9 режимів, з usb-кабелем, вперше буду заряжати взуття:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Нашій дуже бажаній та очікуваній дитині, солодкому синочкові, енерджайзеру із шилом в одному місці - 1 рочок! :girl_in_love::girl_tender: Коли той рік минув - не знаю))). Щойно поміщався на одній руці, а тепер вже і двома не втримаєш)))
     
    • Подобається Подобається x 12
    • мімімі мімімі x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    Хто це у нас молодець? це ми молодці)))) завдання в садочок виконане ( осіння ікебана). А перед тим ми активно шукали по парку шишки, збирали і засушували листочки.. і вийшло ось таке....Осіннє топіарі)) залишилось ще кудись прилаштувати кульок жолудів))))
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 29
    • Зе бест! Зе бест! x 15
    • мімімі мімімі x 2
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А у мене експериментальна вихвалялочка, я шалена солодкоїжка вже 3 тижні не їм жодних солодощів, хіба цукру даю трішки до чаю, ну і фрукти)))Думала це нереально, але таки вийшло. Головне сильна мотивація і категоричне не можна і все, навіть чуть-чуть, навіть трішечки, навіть одну маленьку цукерочку чи маленький кусочок шоколаду) Ще хочу певний час без солодощів побути. Потім головне не наверстувати упущене)))
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Чотири роки тому, в такий же сонячний день я стала мамою. І сьогодні мої кохані, найдорощі шибеники вже такі дорослі, і в той же час ще такі мацьопі дітки. Люблю їх безмежно.
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • мімімі мімімі x 6
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Виграла вперше у лотерею) Аж 8 грн:girl_haha:. Дрібниця, але приємно))))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1