Вихвалялки (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем mamatu, 27 Грудень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Іноді так хочеться поділитись радістю від обновки чи гарного подарунку! Пропоную вихвалятись у цій темці.
     
  2. Sitara

    Sitara Active Member

    Мені вчора на День народження подруга подарувала каблучку золоту з гарнесеньким каменем. Я була в шоці :khomyak:
     
  3. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вихвалялки

    нарешті перепрасувала гору чоловікових сорочок :dance: і ще 2 прання:своє і малого.я крута:girl_cool:
    приготувала на вечерю отаке (тільки не спагеті,а фузілі) муж хвалив:girl_dance:
    Tanita дякую:)
    настрій піднесений! весна!:radist:
     
  4. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Вихвалялки

    Ой дівчата, а у мене радості нема меж!
    Приїхала свекруха зза кордону (про неї то хіба до жилєтки), привезла нам (мені, малому і чоловіку) купу обновок, а ще 2 натуральних антиперспіранти Salt of the earth,а ще пароварку!!!!! Ото вже буду господиня, буду парити все підряд :girl_claping:
    Я навіть не сподівалася на таку щедрість, аж тут на тобі, подарунки до 8 березня :girl_in_dreams: Може не така вона вже недобра як я про неї думаю...
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Як то ? Подарункам тішетеся, а про сам приїзд свекрухи в жилєтку? :girl_nea: Ніззя так.
    Забула повихвалятися- Я вдомаааа!!!!!!!!:dance::radist: Я пережила ті дні, відбула Вінницю, Київ. П'ю чай і гріюся.
     
  6. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А в мене найкраща вихвалянка! В мого чоловіка в родині- зробили дівчинці (5 років) операцію за кордоном (вона мала рак на 4 стадії з метастазами)....Все пройшло УСПІШНО! Вже Соломійка почала сама їсти...набирати вагу...Лікарі кажуть, що ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ПОМОЖИ ЇЙ, БОЖЕНЬКО! Так хочемо, щоб вона повністю одужала! Ми в це ВІРИМО і будем за неї молитись!
     
  7. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а в мене теж суперова вихвалялка - мені нарешті відкрили візу, і я переїжджаю до чоловіка в Англію:girl_claping: ))))) скоро вже побачу бік бен, темзу, і червоні автобуси:girl_wink:
     
  8. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Вихвалялки

    в мене супер вихвалялка)))) сьогодні в батьків 25 років з дня весілля))))
    :girl_dance:
    на вихідних буде дефіляда з нагоди їх срібного весілля))))))

    і моя вихвалялочка- замовила весільну сукню, Maggie Sottero, :girl_in_love: така гарнюща))))
     
  9. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Вихвалялки

    Ну порівняно з вище написаними, моя вихвалялка не така грандіозна, але теж тішуся- нарешті забрали ми своє замовлення- багаторазові підгузники для синочка, будемо пробувати те чудо на практиці, вже їх попрала, сушаться...
     
  10. Tanita

    Tanita New Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А мені чоловік на ДН (2 дні тому) подарував величезний букет з 30-ти троянд :)
     
  11. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Вихвалялки

    а не 31...?
     
  12. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Вітаю! Як обживетесь трохи, то можем й собі тут форумівку зробити ;)

    А моя вихвалялка - в нас вже таки справжня весна! Нарциси цвітуть, на деревах листочки і сонечко світить!
     
  13. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    І я похвалюся, який мені чоловік зробив подарунок:girl_in_love:.
    Ось таку помічницю.
    [​IMG]
    і купила собі туш зі знижкою 20%:d23:
    [​IMG]
     
  14. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    Дякую, чудова ідея!
     
    Останнє редагування: 2 Березень 2011
  15. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А моєму синочку Ромасику сьогодні пів рочку:girl_tender:
     
  16. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я сьогодні отримала права!!!
     
  17. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А я сьогодні мала першу самостійну поїздку на авто (правда, чоловік з синочком їхали попереду, дорогу показували :girl_yes:). Було трохи страшно, але щоб не боятись я пісні собі співала :girl_wink:
     
  18. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Вихвалялки

    Мені сьогодні подруга подарувала сережки.
     
  19. manka

    manka Member

    Відповідь: Вихвалялки

    А мені вчора чоловік швейну машинку купив:girl_yes2:
     
  20. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Вихвалялки

    А ми з коханим придбали вчора ось такий фотоапарат:girl_tender:
    [​IMG]

    Ото я тепер вже буду клацатись, тільки от хай бєка з губ зійде:girl_spruce_up:
     
Статус теми:
Закрита.