вивести пляму

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Diana, 3 Серпень 2009.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    сода? чайні пакети? Устілки виймаються? Пробували?
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Устілки виймаються. А що содою робити?
    Ще нічого не пробувала.
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Сухої насипати всередину і трохи зверху мабуть... сода забирає запахи, але чи той "секондовий" подолає - х.з...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Happy Fiancee, а чому боїтесь? Я всі кеди-кросівки-балєтки перу в пральці.
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не до мене питання, але таке можна робити з якісними кедами. Якось попрала дешеві підліткові з ССС (В малого все "горить", і дороге, і дешеве, то купуємо по 2 пари дешевших кедів на сезон, щоб міняти і провітрювати), то потім шматки картону (виявилось, що там під устілкою таке...) виловлювала в пральці. То тепер знаю той прикол, то тільки швидко вручну мию, щоб не дуже намочити.
    А раніше кроси прала різні не раз, на ощадливому режимі( в мене є "спортивний одяг "), то все було нормально. І ще треба дивитись по пальці - в деяких інструкціях бачила застереження щодо прання взуття, навіть спортивного, типу може пошкодитись барабан, хоча як гумова підошва може щось пошкодити? Хіба чоботи на шпильках :girl_crazy:.
     
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А точніше зі взуттям яке виготовлене строчечно-литтєвим методом. Піднімаєте устілку вкладну (якщо вона піднімається) і має бути під нею не картон, а видно по краю як верх взуття зшитий з тканинною основною устілкою. Головна різниця - підошва в такому взутті не приклеюється, гума вулканізується ("приливається") одразу на заготовці верху, відовідно при пранні будь-яким способом вона не відклеюється. Так є в справжніх кедах, але є і в дешевих дитячих тапочках українського виробництва :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Мабуть моя пралька не пристосована до прання взуття. Навіть в найделікатнішому режимі щось відвалюється. Останній раз теж виловлювала шматки картону. Взуття пішло не в смітник, але «біля хати».
    І подивилася в тих кедах картон...
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, прошу поради!!! Сьогодні чоловік їв в авто яблуко і не помітив як шматок впав на сидіння. Результат - пляма розміром з 5 копійок. Сидіння світло-сіре. Шо дєлать???
     
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Бачила вчора в Метро здалеку якісь пшикалки до м'яких меблів, але в руки не брала і не читала, може воно і корисне. На одязі такі складні плями мені досить непогано виводить мило Sarma( правда, воно ніби рис.виробництва), є для білого і кольорового. Воно з ензимами (ваніш і подібні кисневиділяючі засоби з яблуками і бананами, якщо не рятувати одразу, мені не справлялися). Відіпрала колись навіть плями від мильних бульбашок - ніщо інше не брало... Чи підходить до обивки - не знаю...
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Вчора ввечері нарила в себе таку пшикалку для чистки салону авто. Напшикала на пляму. Казав нині чоловік, що ідеально чисто. Сама не бачила. Але мені такий ефект сподобався))), бо то яблуко висохло ще десь до обіду. Я думала, що то вже все. Дякую за відгуки!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Їв малий шоколадне морозиво в яскравій жовтій футболці. Тепер на ній дві шоколадні плями:girl_sad: Я втикнула і кинула в пралку без попередньої обробки. Плями ясно, що не відіпрались. Це вже все? Я їх вже не виведу? Пробувала содою і зубною пастою - 0 ефекту:girl_sad:
     
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @raspberry ваніш від плям? Але в мене теж так, якщо окремо пляму не затерти одразу, потім залишається слід і вже не виводиться...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Сьогодні спробую, може якраз справиться
     
  17. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Чим вивести (хоча б частково) величезні плями від трави на джинсах? Чим їх обробити перед пранням?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ylysia

    ylysia Well-Known Member

    Дівчата порадьте, будь ласка, чим можна вивести набриск вина з стіни?
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Порадьте щось! Як можна позбутись «жвачки для рук» (так було написано на коробці) з штори? Малому подарували, він її місив, а потім доня то все закатала в штору. Зараз та штора лежить в морозилці, але бачу, що то їй не дуже допомагає. По консистенції дуже схоже на справжню жувальну гумку, але колір такий зеленкуватий.
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Сама не пробувала, але гугля видає таке:

    Спиртом тобто.
    І таке подібне. Ще в одному відео використовують очисник до скла, але там певно теж спирт в складі, та переважно ті очисники пахнуть не дуже...
     
    • Інформативно Інформативно x 1