вивести пляму

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Diana, 3 Серпень 2009.

  1. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    я затягувала крісло у ванну і пральним порошком або господарським милом + щіткою потерти, змити душом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Наближаються свята, і знову прання тюлі. Я вимочую їх в декількох водах, і з сіллю, і з порошком, і в холодній і теплій воді, але все одно залишається той сірий відтінок. Як ті тюлі хоч трохи відбілити, може хтось випробував чи чув щось новеньке і дієве?
     
  3. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    В мене сусідка в воду для полоскання додавала трошки зеленки , не були сніжно білі, але і сірого відтінку не мали ....
    Ще можете попробувати намилити відбілюючим господарським милом і герметично в кульок на добу, а тоді вже в пральку. Я постіль замочувати люблю в гарячій воді з морською сіллю, то гарно вибілює, але тюлі не пробувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Щось страшно зеленку давати, бо зелений колір мені ні до чого не пасує, а зіпсути поза двайцять метрів тюлі, щось не дуже хочеться. А от з милом треба спробувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. NikolBlack

    NikolBlack New Member

    Дівчатка, порадьте дієвий спосіб, як вивести пляму з чорнила, пробувала різні варіанти, колір трошки потьмянів, але все одно залишився.
     
  6. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Мені відпиралось звичайним господарським милом, вручну кілька разів із замочуванням. Ще спробуйте плямовивідник в порошку АСЕ для кольорового.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Як вивести свіжу пляму на джинсах, думала може господарським милом, боюсь терти сильно чимось, бо думаю полишаються світлі плями потім на тих місцях?

    Надіслано від мого Lenovo A536, використовуючи Tapatalk
     
  8. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    спробуйте плямовивідник в порошку АСЕ для кольорового мене завжди виручає

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Не знаю чи сюди, але чим можна відчистити іржу з коліс велосипеда?? Може є якийсь суперовий засіб?
     
  10. NikolBlack

    NikolBlack New Member

    Дякую за пораду, колір плями справді почав бліднути. Надіюсь, що за декілька разів повністю виведу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dusheska

    Dusheska Member

    Посиденьки рятуйте, бо зараз посивію((((. Умудрилась поставити пляму з олії на світлій шкіряній курточці, ні щоб зразу в хімчистку вирішила поритись в неті, чим то стерти. Одним слово скористалась я порадою і затерла то все харчовою содою і усьо просто капець((((. Зробила ще гірше, тепер залишилась затерта пляма від тої соди. Люди рятуйте, що то робити, то ще можна спасти чи вже усе? Хімчистка за таке візьметься?
     
  12. NiceHouse

    NiceHouse Member

    :girl_sad:Порадьте, чим можна відіпрати сліди від чорного поясу з молочної вишиванки:girl_cray: Позичила на раз вишиванку... Ваніш не допоміг:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Порадьте, чим можна відчистити жирну (з соусу) пляму, з замшевих мештів !?!?
     
  14. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Є такі спреї,що наносиш на замш-воно лягає піною-трішки тримати,а тоді щітокою відчистити.
     
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ооо, дякую, пошукаю в магазигах.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    є такий засіб Сграссаторе
    пасуватиме до всіх плям))
    навіть на кольоровому
    на разі це незамінний засіб для : білих шкарпеток і всього , що з тектилю, і для кухонного прибирання, і для всього
    загружено (1).jpg
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Є ще мило Сграссаторе, яке чудесно відпирає білі речі і плями на них.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. AilataN

    AilataN жива

    Не знала, треба купити
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Нові чоботи, всього пару днів ходжу. Позавчора виявила, що після прогулянок залишились на взутті розводи, чи то від солі, чи від піску. Протерла сухою, потім вологою, напастувала. І так пару раз. Сьогодні другий день, розводи на місці, і досить таки кидаються в очі. Що робити?
    @Akina попрошу вас при нагоді сказати свою профдумку. То вже все чи поправимо? і чи є це гарантійним випадком?
     
    Останнє редагування: 6 Грудень 2017
  20. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Дівчата, як почистити диван від плям? Міняти оббивку не хочу.