вивести пляму

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Diana, 3 Серпень 2009.

  1. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Дівчата, порадьте. Має (тобто мав, бо вже виріс) малий білі кросівки пума, трохи шкіри, решта дірчата тканина. Так от, та тканина сіра, і ото вже не знаю чим на неї подіяти. ванішом вже пробувала. чим ще можна зробити її білою? виглядають брудні, а викидати шкода, може мала ще поносить - вони білі, універсальні, може бути і на дівчинку.
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Намочити і затерти ушастим нянем відбілювачем. Або здати в хімчистку взуття.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Пропорцій не пам`ятаю, але змішувала харчову соду і оцет, щіточкою наносила на кеди на 20 хв. Кеди відбілилися і навіть плями від трави стали непомітні
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. skai

    skai Well-Known Member

    підкажіть, що робити!
    Випрала дитяче плаття. Яскраво - червоне з великими білими колечками. Воно полиняло. Коли висохло, то частина білих колечок стали з рожевими розводами.
    Ще одне прання нічого не дало. хіба яскравий червоний став тьмянішим. Що зробити? Чи вже все?
    Може ті круги якоюсь фарбою для тканини помалювати, бо мабуть вони вже не відперуться. Та й не дуже хочу ще раз прати, бо вже й червоний облізе до кінця.
     
  5. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Дівчата, хелп! Чим можна відчистити шкільні штани від білого коректора, Макстимко вчора заляпав цілу штанину і нічим не можу відчистити, шкода викинути)
     
  6. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Як вивести плями від взуття на килимі? (((
    Терла вже майже всім (
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата чим і як можна почистити отакий диван?
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Прала минулої зими пуховик, гелем, вручну. Декілька раз його одягла і в результаті по куртці почали проявлятись брудно-жовті плями, бліді, але на фоні приглушеного сріблястого кольору куртки досить помітні, збизька принаймні. От зараз витягла його і нагадала собі....Плями ще чіткіші стали. Що робити?
     
  9. siriuska

    siriuska Member

    а чим я маю вивести плями на кріслі, но колесиках, типу офісного, там тканина така, як мішковина?
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Для мене теж актуально, але в мене ще і колір бежевий. Чи то викликати професіоналів?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Чи реально вивести плями від будівельної піни і як то можна зробити?
     
  12. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дівчата,не впевнена,що в тему,але пишу:випраоа пуховик свій і весь наповнювач в ньому позкомкувався?то мені вже щ ним прощатись,чи може хімчистка якось його "перепере" і врятує????(((((
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Ulianusia Який наповнювач?
    Віджим вмикали? Докиньте тенісних мячиків і спробуйте ще раз. Мені всі пуховички і куртки з різними наповнювачами перуться чудово. Лише раз випрала в машинці куртку наповнену качиним пухом, завтикала:girl_cray:, то їй капці. Носити можна, візуально не видно, але пух збився і зимно
     
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Або хімчистка, або купіть шаріки і спробуйте ще раз, повинно помогти.
     
  15. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    100%поліестер пише....прати без віджиму?дякую дуже....спробую м'ячики)))
     
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Навпаки. З віджимом, він витягує зайву вологу з наповнювача, якщо лишаються вузлики добре розтріпайте їх руками
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    чим вивести запах какульок і рвоти з дивану. вологі серветки і паром чистила, ще буду пробувати соду. але навряд. хелп.
     
  18. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Може Ванішом до ковриків попробуйте)

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Суха хімчистка для автосалонів.
     
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    попробуйте лимонним соком !!! але якщо диван світлий, то може пляма лишитися.... Ще нашатирним спиртом можна попобувати - 1 чайна ложка на склянку воду і пару разів протерти !!!
     
    • Подобається Подобається x 1