Вивчити німецьку самостійно

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Kotice, 12 Травень 2011.

  1. Kotice

    Kotice New Member

    Всім привіт!У зв"язку з надлишком вільного часу :girl_blush2:, вирішила вивчити самостійно німецьку мову, сама філолог за освітою (іспаніст правда))) , але думаю, що Deutshche осилю)))
    ПРоблема в тому, що от уже місяць перебуваю в активному пошуку хорошого підручника з вивчення німецької мови, дивилася всі ці книжечки а-ля за 60 днів та за 90 днів, але щось не маю їм віри. Бачу, щ є хороші підручники німецьких видавництв, але там все німецькою..... :girl_blush2: А мені ще до того рівня.... як з болота до неба)
    Можливо хтось мав досвід вивчення німецької і порадить якийсь хороший підручник українських чи російських авторів?)
    Наперед вдячна))))
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    правильно буде - просто Deutsch :girl_cool:
    ........
    починайте дивитися мультики німецькою мовою-так наші емігранти вчать за кордоном мову, то найкращий спосіб))) Teletubies- найзрозуміліший, для немовлят, але там мало слів. в ютюбі гляньте знайомі вам мультики німецькою.
    книжлк є багато хороших, але здебільшого на німецькій. Тамболін- дуже хороший, по ньому вчимо дітей.
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    то підручник? щось мені гугл нічого не видає.... мо не так шукаю?
     
  4. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    не зовсім. то такий робочий зошит. німецькою називається trambolin.
    я свого часу вдосконалювала свій німецький з-за допомогою цього підручника- Ярцев.Deutsch Fur Sie und… / Немецкий язык для вас и...- книга написана на росмові, з поясненням і різними вправами. там є і граматика і лексика, але може бути трішки і заскладно.
    добре піти в бібліотеку і взяти підручники початкових класів- там файно все пояснено.
     
  5. Kotice

    Kotice New Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Скажіть, будь ласка, а чи є якийсь такий підручник по типу Верби з англійської мови, там дуже доступно пояснена граматика від початку до рівня вище середнього?
    Бо словниковий запас набрати можна, а от в"їхати в граматику - важко)))
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Є, автор Воліна і Педанова. Дуже доступна книжка. Тільки не знаю, чи вона є ще в продажі, бо після цієї серії вийшов трьохтомник, але там автор Воліна тільки, він схожий, але дуууууже розширений. По "Воліна-Педанова" реально самостійно добре підтянути знання.
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    я потроху вчу мову через онлайн відеокурс від дойче веллє..не знаю, мені поки-що подобається..
    а щодо граматики - ну то мені трошки проводяться паралелі з укр і анг.
     
  8. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Може, Ви мали на увазі Tamburin видавництва Hueber?:)
     
  9. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    По моєму - це найправеильніше. Бо там поступово, доступно з найростіших слів і правил - до найскладніших. Може, візьмете в найближчій школі, де живете? Мені легше, бо я вчила німецьку з 5 по 11 клас. То всі ази знаю. То вдома підчитую потроху. Коли знаєш одну мову - буде легше вивчити другу, Вам в даному випадку. Тільки якби ви бачили, як правельно там читається, вимовляється - було б добре. Якби хто показав і розказав вживу. Можна було б взяти в учителя німецької мови тієї школи (найближчої) пару уроків. Не думаю, що це було б дорого, а що користь принесло і деяку ясність - це точно.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Червень 2011
  10. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    На вул. Лисенка є хороша австрійська бібліотека, там і аудіофайли і навчальна література і словнички і журнали є. Там і на курси нім. мови по рівнях можна записатися, але набори восени починаються, ведуть заняття австрійці, тому розмовна мова буде добре поставлена. Самоосвіта це найкращий шлях, і якщо вже вирішили, то починайте з бібліотеки, в інтернеті є маса матеріалів, але вже для середнього рівня і високого.
     
  11. Kotice

    Kotice New Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Дуже всім дякую за відповіді)))
    Я в принципі років 5 тому ходила на курси при універі Франка, перший рівень А1, займалися по підручнику THemen aktuell, але пам"ятаю хіба трохи як правильно читати німецькою)
    Курси - це, звичайно, річ хороша, питання в тому, що зараз, на жаль, не зможу їх відвідувати - чекаємо синочка з чоловіком ось-ось) Тому і думаю про самостійне навчання)
     
  12. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Самому вивчити іноземну мову доволі важко...... Тим більше німецьку. Раджу Вам під час вивчення все-таки звертатись до якогось вчителя, щоб , так-би мовити, направляв у правильне русло... Бо дууууже часто трапляється так, що людина завчить щось неправильно, і позбутись цього потім досить проблематично..... Німецька прекрасна, і не така вже й важка мова, як про неї кажуть, вона доволі "логічна", але з цією "логікою" Вас крок за кроком має знайомити людина, котра вже її(логіку) добре відчуває (до-речі, це вміє не кожен викладач....) Якщо ж Ви все ж твердо стоїте на своєму - вивчити самостійно - найкращий варіант, була вже така порада - відео та аудіокурси. Не хочу Вас відохочувати, але з підручником Ви далеко не просунетесь. Хіба маєте талант до тих же іноземних мов. В будь-якому випадку - успіху Вам!
     
  13. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Я сама колись пройшла всю книжку самовчителя - наприкінці мені викладачка з універу дещо допомогла...
    це реально, просто потрібна наполегливість, і все буде ок!

    Головне використовувати ту мову якнайчастіше!
     
  14. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Люди, а хто вивчає ще німецьку самостійно? Давайте спілкуватись, ділитися - хто, як вивчає мову. Вчора купила собі новий словник на шістдесят тисяч слів з новими поправками і введеннями до мови. Онлайн словник також допомагає, як немає в трьох інших словниках. Зошити і підручники з німецької забрала ще в мами. Зошити самі корисні - правила розкладені по поличках.ТО є з чого поновлювати інформацію. Багато чого забуто. Перекладаю оповіді, казки. Ставлю собі за мету вивчати по 20 слів кожен день. Щоб був більший словниковий запас. Давайте розвиватися разом!!!)
     
  15. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Дівчатка я раджу дивитись програми (можна і дитячі в неті знайти) на німецькій мові, так буде значно краще.
    А з книжок можна купити якісь дуже прості оповідання( наприклад шкільного рівня) читати, виписувати слова, їх вчити.
    А от з граматикою трохи важче, якщо ви хочете вивчити суто для себе щоб спілкуватись більш менш то можна взяти граматику, а якщо вже досконало то напевно таки з викладачем, або принаймі щоб хтось час від часу радив, тому що німецька граматика дуже складна.
     
  16. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Нічого подібного! (кажу вам як викладач). Німецька граматика логічна, послідовна і чітко структурована - тому її легко вчити, основне - зрозуміти логіку!
    Підручник то добре, але проблема українських та російських підручників в тому, що вони дають нам у 90% випадків не ту мову, якою говорять німці. Тому я їх у роботі узагалі не використовую - маю чудові книжки німецьких видавництв, де справжня "жива" мова.
    А узагалі найкращий засіб - це дивитися фільми/кліпи/мультфільми, простенькі для початку, бровзати в німецькому інтернеті, слова із словника не просто вивчати, але придумувати хоча би 5 речень чи виразів на кожне слово - інакше забудете. Говорити, слухати, слухати, говорити - бо забудете. Читати, писати - використовувати всі можливі методи. І перш за все - створити навколо себе максимально німецькомовне середовище - ТВ, інтернет, музика - все німецькомовне.
    Спочатку то дратуватиме своєю незрозумілістю, але потім нічого, звикнеться і вивчиться.
    А найголовніше - німецьку мову треба щиро полюбити!:girl_in_love::girl_in_love:
     
  17. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    коли зрідка викладаю, зазвичай його використовую - вважаю найкращим. ще непоганий Deutsch aktiv. Але перевага підручника виключно іноземною мовою у чужій країні стає недоліком - все ж пояснювати правила і виправляти якісь мимовільні помилки хтось має (в іншій країні це робить мовне середовище).
    до речі, до тих усіх підручників є касети-диски.
    тому, якщо вивчати мову тут, добре мати "Довідник з граматики". особисто я користуюся одним для старшокласників, виданим ще в радянський час (на факультеті ми його називали "жовтий довідник") - дуже класно написаний.
    зараз багато кафедр ін.мов при непрофільних вузах (зокрема, лісотех, НУЛП - бачила видані там) видають більш-менш пристойні довідники, бо вихідний рівень студентів переважно "нижче плінтуса". Шкільні підручники не раджу - в них все лиш за програмою і розтягнуто, а сучасні просто нечитабельні, ІМХО.
    можу допомогти прояснити конкретні питання, пишіть в ПП . не обіцяю негайної відповіді, але спробую допомогти, якщо з часом складеться.

    ---------- Додано в 11:39 ---------- Попередній допис був написаний в 11:30 ----------

    +1000!
    у вересні на 2 курсі бекала-мекала, за канікули забула, ну але мала немовля... у вересні на 3 курсі ситуація повторилася за винятком немовляти) ... після 3 курсу влітку мила посуд - проговорювала думки німецькою, полола грядку - те саме; мої домашні з мене сміялися. зате у вересні на 4 курсі я помітила різницю з моїми одногрупниками.
    а про "полюбити" - ну то все вдається лиш тоді, коли любиш те, що робиш.
     
  18. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Вибачте, а не поділитися де брали, або де купити в інтернеті! Бо В нас, в Санжарах, нема - в Полтаві теж. Шукала в інтернеті теж путнього нічого не знаходила. Чи я не так шукала. Німецьких путніх книг небачила, а от англійських море, бо поширеніша мова набагато, яку вивчають скрізь(. Хоча і судити якість книг не беруся по анлійській не можу, бо не вивчала в школі таку.
     
  19. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

     
  20. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Вивчити німецьку самостійно

    Ці книжки купляла в Львові, вони дорогі доволі (від 100 грн/книжка) плюс потребують занять з викладачем. Або вчити самостійно,якщо вже є якась база.

    ---------- Додано в 15:43 ---------- Попередній допис був написаний в 15:42 ----------

    Не обов"язково. Просто мені видається, що якщо зрозуміти саму логіку граматики ( а в німецькій мові, вона, безсумнівно, присутня), то не такий страшний вовк, як його малюють :)