вітамін Д - давати чи ні?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 30 Березень 2010.

?

Аптечний вітамін Д

  1. йой! ми всі помрем без його купівлі

    7,7%
  2. та знаю, що трутка, але даватиму

    21,2%
  3. є інші, цікавші товари в аптеці. не купую

    71,2%
  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    По першому питанні, то ж ніби є риб‘ячий жир. Чи він теж не «риб‘ячий»? Я взимку часом п‘ю норвезький, коли не забуваю.
    По другому, то той аналіз - обов‘язковий при прийомі в садок, то його поліклініка робить. Решта поліклініка не робить. Симптоми є спільні, то сімейний точно буде спершу глисти шукати, а вже потім вітаміни.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Я і чоловік минулого року здавала вперше аналізи крові на віт. Д , і цього року повторно - вітамін Д нижче норми. Але здавали в лютому-березні. Я не пила, бо забуваю і взагалі чомусь думаю, що скільки моєму організму треба, стільки його й виробляється. Раніше ніколи не пила Д, і ніби нічого не турбувало. А тут - тривога. Чоловік накупив купу баночок різних виробників і п'є, а я не знаю, треба воно чи ні. Малому цього року вперше здали в серпні - в нормі. Цікаво, що харчуємося +- однаково, гуляємо ми трохи менше за дитину. Думаю, може влітку він просто вищий, ніж тоді, коли ми здали. @zetta коли ви на собі відчули якийсь результат? Місяці чи роки?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Я мабуть як стара бабка,яка тяжко до всього нового привикає,але оте масове призначення спочатку аналізу на вітамін Д потім прийом самог овітаміну видається мені якимось надуманим,користь від того всього точно мають фарм.компанії з аптеками і лабораторії,за інші верстви населення якось і не впевнена
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    як тільки людина починає стресувати, хворіє, має проблеми з кишківником то вітамін Д виводиться швидше як і В і магній. Мені десь попалась динаміка здачі аналізів на Д, люди пів року пили Д в кількості 10 000 одиниць кожен день і при перездачі він або менший ніж до, або виріс зовсім трохи. Я побачила через 3 місяці результат.
    --- дописи об"єднано, 4 Вересень 2019 ---
    омега 3 і вітамін Д то різні речі.
    то приклад в контексті розмови )
     
    Останнє редагування: 4 Вересень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    найточніший аналіз на Д називається : комплексний аналіз крові на вітамін Д2 і Д3 або метаболіти вітаміну Д.
    Є ще імунохемілюмінесцентний аналіз, називається 25(ОН) Д3 він завищує в 1,5 - 2 рази показники.
    10нг/ мл - виражений дефіцит.
    20 - дефіцит
    30-100 адекватний рівень
    150 можливий токсичний ефект.
    отой 30-100 досить широкий діапазон і 100 набрати не легко, для мінімально нормального функціонування організму хоча б не знижувати менше 30. Під 100 там вже вважається як омолодження організму , ефективний імунозахист, і хороша профілактика онко захворюванням. Адже вітамін Д проникає в кожну клітину організму .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    що скажете?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. lula

    lula Member

    У мене синок у листопаді народився і до травня давала вітамін Д, як прописав лікар. Далі перестала. Ніяких побічних ефектів не помітила