вітамін Д - давати чи ні?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем loreniya, 30 Березень 2010.

?

Аптечний вітамін Д

  1. йой! ми всі помрем без його купівлі

    7,7%
  2. та знаю, що трутка, але даватиму

    21,2%
  3. є інші, цікавші товари в аптеці. не купую

    71,2%
  1. Rona

    Rona Мама-йожик

     
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    неа, в баби, мами і сестри дуже гарні ноги. Я успадкувала батькову статуру, але і в нього ноги рівні були.
     
  3. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Потім говорив не давати, бо може бути гіпервітамізон, цього має бути достатньо. Радив по більше гуляти, навіть при температурі -10. Лікар коли працював в ортопедії.
     
  4. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Як правильно капати віт. Д дитині до півроку? Відразу в ротик? Бо в інструкції пише розводити в каші або молоці, але ми тільки на ГВ
     
  5. maty

    maty Well-Known Member

    [QUOTE="synuchechka, Бо в інструкції пише розводити в каші або молоці[/QUOTE]
    можна зробити висновок ,що виробник вважає недоцільним вживання при ГВ:girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    я капаю на ложку і зціджую пару капель молока, так і даю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    нам також останньо лікар призначила по краплі в день віт.Д. я вирішила не крапати.
    давніше ще читала, що він може також спричиняти закрепи в діток(а мені того точно не треба :))
     
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Його всім для профілактики виписують, але я, особисто, щомісяця здавала дітям аналіз сечі по Сулковичу і давала вітамін Д тільки тоді, коли аналіз показував, що в ньому справді була потреба. Просто так для профілактики не давала.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    Нам сказали пити вітамін Д бо тімячко дуже велике і ще заднє не закрилось, хоча нам вже 5.5міс. Капаємо по 2 краплі на день
     
    Останнє редагування: 28 Грудень 2015
  10. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    У мене недавно дохтірка одна була. То вона порадила по три чотири краплі крапати.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Фельдшерка казала нам що в нас тоже велике тім"ячко і ще літом призначила по 2-3кр., але хірург сказав що нормальне і коли заскоро заростоє це теж не дуже добре. Чоловік трохи наполягає на віт.Д, хоча б на 1місяць, але я ще нездаюся, як ще згадає то напевно зробимо аналіз і тоді будемо думати чи давати його дитині.
    Після того як фельдшерці сказала що приймаємо віт.Д зауважень до тім"ячка не має.
     
  12. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    В малої дійсно велике тім"ячко і всі на це звертають увагу. Але я то не дуже слухаю, в старшої було теж велике, закрилось майже в 2 роки і вітамін Д пили, (здавали аналіз по Сулковичу то того вітаміну вже надлишок був), кальцій пили , УЗД робили все в нормі, а тімячко не закривалось, незнаю від чого то залежить.
     
  13. Cabrera

    Cabrera Member

    Люди добрі, чи то нормально, що обвід голівки дитини в 1 міс. - 40 см? При народженні нам не поміряли голівку, тому не знаю точно на скільки вона виросла. А ше тімячко велике. Через це нам вітамін Д радять. Я дуже не хочу але раптом це той випадок коли треба...
     
  14. MojaDora

    MojaDora New Member

    Батьки, мене цікавить Ваша думка а також досвід щодо споживання вітаміну D. До якого віку ви давали своїм малявкам, бо у нас з чоловіком вдома розгорілася суперечка щодо нього. Я знаю, ще казала моя бабуся, що цей "сонячний вітамін" це проілактика рахіту, а якщо дитина на сонці - значить отримує його достатньо. А чоловік, дає мені читати різні статті що вітамін Д це не лише профлактика рахіту а й різних захворювань, що достатня норма його в організмі запорбігає виникненню і простудних захворювань і навіть раку.
     
  15. MojaDora

    MojaDora New Member

  16. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ну то дайте почитати про передозування.

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    вітамін Д, який ви отримуєте від сонця, це і є достатня норма.
    дивно, що взагалі таке обговорюється практично влітку, коли того вітаміну можна отримати найбільше:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. MojaDora

    MojaDora New Member

    Так, я теж знала, що вітамін Д можна отримати від сонечка, та ніби зараз наші науковці дослідили що 95% українців мають дефіцит цього вітаміну, бо у нас не настільки яскраве сонце, і ми не отримуємо достатню його
     
  19. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    ви хочете щоб в чому ми вас переконали?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Charm

    Charm Active Member

    Краще такі питання задавати педіатру. Дійсно, якщо вітаміну бракує, призначать курс лікування, якщо все в нормі - літнього сонечка цілком достатньо.
    Наприклад я зараз приймаю вітамін Д за призначенням лікаря (через постійні застуди і зниження імунітету здала аналіз і виявили низький показник), а приймати ліки "на всяк випадок" я б не стала...