Висока Т у дітей - розбір польотів

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Holly, 19 Липень 2009.

?

Ви панічно боїтеся гарячки чи

  1. слідкую за станом дитини, полегшую страждання, але не поспішаю з хімічними втручанням

    61,7%
  2. я строго виконую совєцьку інструкцію (38,5) і хапаю "панадол"

    35,0%
  3. я така затуркана, така затуркана

    3,3%
  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В моєї якраз 2 дні тому 2 зуба прорізалися але решта ясен напухші все одно і слииина тече навіть більше ніж соплі (вчора сопель ще не було, лише слюні і Т). Може, вона дійсно плаче не лише від Т і вірусу, але й від паралельного процесу - зубів...
    Я за цих 2 дні двічі пробувала. Раз - ок, випадковість, ну але 2 рази однаковісінький результат, то я вже не стала 3 раз експериментувати і знов її мучити
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Підкажіть як правильно чергувати нурофен і панадол?
    При високій температурі (38 і вище) йогуртів не можна, правда?
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    чому йогуртів не можна?
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ми чергували кожних 4 години.
    вважається, що молочні продукти сприяють надмірному утворенню слизу в організмі, що, звісно, небажано, при високій темп і супутніх симптомах. В мого малого це спрацьовує 100%, як тільки появляється молочне - все, покашлювання, потягування носом, булькання в горлі, особливо вночі. І то без хвороби. Тому в мене вдома молочне хіба у вигляді йогуртів, коли виходить нова серія магнітиків))) І то не завжди даю йогурт, переважно магнітик - і все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. phobika

    phobika Well-Known Member

    От я притримуюсь думки, що температуру до 38, а то і до 38,5, не варто збивати. Але на практиці так не виходить. При температурі 37,5 і вище малий не може спати - крутиться, стогне, пихтить, не може заснути. То всі діти так? Мені то дивно, бо здавалося б при температурі я би тільки те й робила, що спала, а він ну ніяк. Після Нурофену десь хвилин за 40, коли температура йде до низу, засинає, і спить більш-менш нормально.
     
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    є дуже велика ймовірність, що за годину Т буде знову рости ще активніше, а наступна доза через 3год тільки
    В моєї малої так було, цілий день темп 38-39, на вечір дала нурофен, а через годину Т поза 40, тому я не збиваю якнайдовше
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Чому слиз не бажаний під час температури? Чи виділення слизу (зокрема з носа) не є захисною реакцією організму на вірус?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Так, звісно, що захисна реакція, але я писала про "надмірне" виділення слизу, який і так буде "згущуватись" і не завжди гарно відходитиме і т.д. Я думаю, що багато залежить від особливостей організму дитини, про свого я знаю точно, що при хворобі жодних молочних продуктів і обмежую солодощі. І молочне важко травиться, додаткове навантаження на шлунок. Хоча от моє покоління точно виросло на гарячому молоці з маслом або часником, то був перший лік при хворобі...
     
  9. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Мій такий був десь до 3, 6-4 років. то теж наніч мусила збивати. А тепер спить нормально, то жарознижуючі даю дуже рідко
     
  10. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Про надмірне слизоутворення я чула, що це від творога буває. А від молока температура може підніматися і погано збиватися. Незнаю чи то правда, може хтось спростує?
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Так в тому то і справа, що це захисна реакція, але не від самого вірусу а від молочного. Насправді, молочне після трьох років дуже погано травиться ( зникають якісь там ферменти) і для багатьох є алергеном. Коли людина здорова організм справляється краще. А от коли ослаблена то починає виділятися отой слиз як захисна реакція і тоді організму треба тратити свої сили не тільки на боротьбу з вірусом, а ще і на виведення молочки.
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я трохи не те мала на увазі. Коли тече ніс, то він виводить накопичені бактерії/віруси звідти. Коли є сухий кашель, який треба перевести в мокрий, то треба його розрідити.

    Якщо для когось молочка є алергеном, то це не значить, що її треба всім виключати.
    Там мова йшла про йогурт - це частково перетравлений продукт, тому не страшно, якщо не вистачає ферментів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Так ніс виводить бактерії і віруси. А продукти тваринного походження підвищують секрецію. Тому що в них містяться різні патогенні бактерії, які організм має вивести з організму. То для чого в період коли організм бореться давати йому додаткове навантаження? Для чого збільшувати кількість слизу? Воно ж часом не тільки з носа тече, а і по задній стінці, а звідти опускається на бронхи.
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Щоб швидше ніс виводив.

    Нічо ніколи не «опускається на бронхи». Бактерії і віруси відразу хапаються за ті місця, де їм найзручніше бути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А чому тоді є ускладнення, якщо все відразу сидить там де зручно відразу?
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Це не я придумала. Читаю доказових лікарів.
    На мій хлопський розум, деякі віруси здатні вражати кілька місць: горло і трахею. Але воно не опускається, а відразу там є. Віруси ми вдихаємо з повітрям. Повітря не є стерильним. І все, що пройшло через ніс (який частково очищує повітря), потрапляє в усі дихальні шляхи.
    Також не виключено підхоплення ще одного вірусу, поки організм зайнятий боротьбою з поточним вірусом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Almariel не буду з Вами сперечатися, я не лікар. Нам наш педіатр відразу каже виключити продукти тваринного походження, в першу чергу молочку,І щоб не заставляти їсти якщо дитина не хоче, тільки пити.
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Не заставляти їсти - підтримую на сто відсотків. Тільки за ацетоном слідкувати, якщо п’є одну воду