Висока Т у дітей - розбір польотів

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Holly, 19 Липень 2009.

?

Ви панічно боїтеся гарячки чи

  1. слідкую за станом дитини, полегшую страждання, але не поспішаю з хімічними втручанням

    61,7%
  2. я строго виконую совєцьку інструкцію (38,5) і хапаю "панадол"

    35,0%
  3. я така затуркана, така затуркана

    3,3%
  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    У
    У мене дві останні віруски(практично із однаковим перебьігом) найменша (4 роки)скаржиться на живіт, плаче, сидить на горшку. Соплів-кашлю немає, п"є і навіть трохи їсть, але весь час живіт. Температура в районі 38. Ну я, як ви пишете -- дала парацетамол, не з метою збивати Т. а як знеболююче. Температура впала, а живіт далі болів -- пішла спати вдень (хоч ніколи не спить). Прокидалась, плакала, що болить і далі спала. Тобто на біль парацетамол не подіяв. Через пару годин Т піднялась до 39, далі живіт болить -- і я викликала швидку. Обмацали, общупали той живіт от і до. Сказали, не хірургічне -- вірусне. Можна ще чекати поносу чи ригання. Дали випити з апмули папаверин, типу спазм знімає. Але живіт і далі болів, тобто і папапеверин не допоміг. Вранці вже Т не було, але живіт далі турбував. Мені треба було йти на роботу... Ліки ніякі не даш, бо нічого не допомагає. І я використала відволікаючу терапію -- то було ще перед Новим Роком, ялинки ще не було, але я дістала всі ялинкові іграшки, герлянди -- вона то півдня перебирала і про живіт навіть не згадала. Через пару тижнів така ж картина, тільки із Т до 37,5. Якраз сніг такий гарний був -- і вирішила я, що йдемо на санки. От на вулиці нічого не боліло, дома боліло, йшли на вулицю -- переставало. І ще наш лік -- то телефон. Дивиться там щось собі -- не болить, тобто відволікається. Я десь вичитала, що граючись в гаджетах у дітей виробляється гормон щастя, який також є хорошим знеболюючим
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    У малої з понеділка була температура і навіть при температурі до 38 , то на головний біль, то на біль в животику скаржилась. Лікар оглянула, сказала що віруска, збільшені лімфовузли. Біль животика і голови це спазм і тільки ношпу давати.
    Це напевне індивідуально, але у малої часто при вірусці є спазми животика. Мин року один раз навіть в лікарню їздили, оскільки плакала жахливо і просилась сама до лікаря. Там також після огляду вирішили , що спазм .
     
    Останнє редагування: 18 Січень 2019
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    не сперечаюсь, то треба по дитині дивитись. мій от тошноту болем називає. в серпні забирала його зі садка, казав, що живіт болить і видно було, що реально погано. Я вже весь живіт обмацала, пострибати заставила - без зауважень, і думала, чи то в лікарню їхати. Аж поки не вирвав, а потім сказав. шо хтось в садку рвав, то я вже зрозуміла, що то вірусняк швидше за все
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    От я цього разу "труханула" і відправила в лікарню, бо хоч і блював Влад 2 рази але той біль в животі (без діареї), та ще й непонятки з пісянням... Нині вже скаче як козел (при майже таких же показниках на термометрі, при яких вчора лежав і стогнав). Але я теж дуже проти знеболювальних до з"ясування причини болю. Що то було - хз, бо аналізи вчорашні ок (крім шое і трохи ацетону в сечі), будем далі спостерігати.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну от що я не так роблю? Ну не сплять в мене діти коли хворіють... "Нормальні" хворі мають більше спати, а ці як не так само, то ще й менше ніж зазвичай сплять. І Влад з 39 в перший день в кращому разі перекимарить 20 хв, і от Яська теж - сьогодні нудить-пихтить з 3 ночі, дрімає хіба по 10 хв. Коли не спить - більш-менш почувається, лежить в мене на руках бавиться. Не витримала, дала їй нурофен (вона половину виплюнула правда), але впала Т з 39 до 38,4 (і руки потепліли їй) - то хоч поспала півгодини, трошки повеселіла. Перед тим пробувала обтирати її водичкою - не помогло так :sad:
    Але от Владу можна збивати на ніч (на сон) лише в перші 1-2 дні хвороби, потім ефект протилежний - і так гоцає, а як ще Т (дякуючи жарознижувальному) стала не 39 а 38,5 - то ганяє так, що хата трясеться і скаче-триндить до 1 ночі.
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    І мої не сплять переважно. Але от зараз в Лева знову т, не така вже й висока, 38, але він такий в'ялий, оченята весь час закриваються, а ніч! Він спав без пробудження до 4 ранку, то я взагалі такого не пригадую, і то, це я його розрухала, щоб дати груди - то мені через таку нетипову сонливість так тривожно(

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Таке вперше було. Я щупала, пробувала чи не апендецит (наскільки вмію). Малий так жалівся, що я здалась.
    Досі не знаю що то було.
    Але дякую за питання, трохи переосмислила.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    З апендицитом «легко». При апендициті «гострий живіт», твердий (умовно) при відпускання болить більше (дитина зойкне). Якщо м‘який і дитина однаково скиглить в процесі пальпування-відпускання, то хоч це з голови можна зняти.
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2019 ---
    Головне забула написати. Діти до скількох там років (треба перевірити), не можуть добре збагнути де саме їх болить. Тобто живіт, може бути не животом. А головним болем, або просто загальною слабкістю, або тривожністю.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Моя мала (6) досі плутається: коли нудить - може бути як "болить живіт", так і "болить горло". На свята були в селі, то теж "боліло горло", я заглядала - все о.к., стала пити чай, не допила, а ледво добігла "до відра" - вирвала... Певно , що не зовсім розуміють(хоча я вважала 6 років, має відчувати і розуміти правильно) , а я не могла збагнути, чому досі не скаже, що нудить її і тягне на рвоту...
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    То щось з незрілою нервовою системою. Коли подразнення в одному місці як дифузія у всьому тілі відчувається, або проектується в іншу частину тіла. Це вікова норма.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Смішно Смішно x 1
  11. Ari

    Ari Well-Known Member

    Моя теж має 6, часто просто показує пальчиком в рот, сама не розуміючи що саме її турбує, а я перечислюю чи біль, чи тушнота чи щось в роті. Списую на те що деякі відчуття в дитини вперше, донедавна її ніколи не закачувало в транспорті, тушнота була від харчових чинників, і вона не могла зрозуміти що в неї в горлі щось не те.
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2019
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мій син коли тошнить каже, що в нього гарячий живіт і одразу його роздягає. Йому 7 років, ніяк не збагну чому ввн просто не скаже- тошнить
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Бо він це не так відчуває. Моя сестра коли її нудить, починає з себе одяг буквально зривати. А їй 36 років. Ну звісно вона каже що її нудить, але відчуття «гарячий живіт» явно присутнє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Недавно син (5 років) крутився по ліжку, часто дихав, казав, що серце болить. Я вже розігналась швидку викликати, але не встигла, син побіг в туалет і вирвав. То його тошнило так:wacko:
     
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Аналогічно, а нудить мене дуже часто, мені тоді також хочеться з себе весь одяг зняти, особливо той, що біля шиї мене душить в той час
     
  16. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Зробіть узі ( якщо ще не робили). Бо в нас таке було через мезаденіт( збільшені брюшні лімфавузли). Правда чому вони збільшені до кінця не оприділили. Найчастіше це через глисти, ієрсініоз, туберкульоз,хронічне запалення якогось органу травлення, ускладнення перенесеної інфекційної хвороби. У нашому випадку глисти і ієрсініоз не підтвердились. Думаєм що можливо від перенесеного кору. Але було таке що під час кожної віруски і деякий час після болів живіт, деколи так сильно що їхали в лікарню з підозрою на апендицит(
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дякую. УЗД робили в грудні після двох перенесених ентеровірусів. Ніби все добре було.
     
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    В мого сина, теж колись таке бувало, я думала, що дійсно апендекс, але їхали до лікаря і то не підтверджувалося. Пройшло багато років, але видно, то слабке місце в організмі, бо час від часу буває.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Парацетамол в свічках викакує через 5 хв. Нурофен в сиропі випльовує (попри всі мої варіанти: заливати по-трошки, за щоку, давати запити водою...). Водні процедури не дуже помагають Чим ще можна збивати Т (медикаментозно) 9 міс дитині щоб вона хоч трохи виспалася? Мнулого разу їй Т39 значно легше якось далася, а цього разу вже другий день плаче-хниче без перестанку, вночі майже не спала :sad: Добе що хоч смокче і пісяє більш-менш...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Як я тебе розумію!!!! В мене свічки не викакує, тільки це проканує. Але останні не допомагали взагалі. Я вже собі подумала, що то якась підробка. Сироп теж плює як може, не їсть і не п’є зовсім. Тільки груди, нонстоп. Цілими днями і ночами. При тому, що дитина вже все іла, зараз какає як новонароджена), жовтеньким і ріденьким. Думаю, що нам ще зуби додались. Нічого до рота не хоче брати, слиниться страшенно, і пхає туди всю долоню. Бачу, що щось дуже там турбує. До лікаря таки вчора попали, сказала що на грандах якийсь гній є(((. Але поки чекаємо. Сьогодні ніби вже Т нема, але загальний стан не дуже: постійний плач і тільки мама має бути під боком.