Висока Т у дітей - розбір польотів

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Holly, 19 Липень 2009.

?

Ви панічно боїтеся гарячки чи

  1. слідкую за станом дитини, полегшую страждання, але не поспішаю з хімічними втручанням

    61,7%
  2. я строго виконую совєцьку інструкцію (38,5) і хапаю "панадол"

    35,0%
  3. я така затуркана, така затуркана

    3,3%
  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    але коли так кажуть про, наприклад, ГВ, ти ж питаєш причини?

    Я теж не розумію нащо спочатку скинути захисний і оздоровчий механізм, а потім йти гуляти. Яка мета цих дій?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    температуру збиваю, як бачу, що він дуже в'ялий чи не може через це заснути. В нас так є, як піднімається температура він прокидається і не засне, поки не впаде температура. Не те, щоб я хочу спати, але дивитись на такий стан дитини не дуже хочеться. Ну а свіже повітря дитині потрібне, і якщо ми збили температуру, він не не спить вдень, то можемо вийти трохи на вулицю, не бачу в цьому криміналу. Попрошу мою думку не розбирати розбирати по шматках і розписувати що не так.
     
  3. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Говорила на днях зі знайомою, живе в сусідній області. Переконувала мене, що дитині температуру обов'язково треба збивати, якщо вище 38! Головний аргумент - "та у нас тут всі лікарі так кажуть! Як для чого? Бо то ж небезпечно, бо то ж може бути зневоднення організму!". Я спершу спробувала сказати, що у мене он дитина з темп. 39 поряд сидить, бавиться і просто багааато п'є від зневоднення... Але не побачила сенсу протистояти "та тут тобі любий лікар скаже збивати, і взагалі якщо темп більше 3 днів, то треба давати антибіотик! У нас всі лікарі так кажуть..."...і просто змінила тему)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    а в нас хіба ні? :) та педіатр що не наша дільнична але чогось завжди до нас на виклики ходить ще кручЄ радить: "нурофен пити 3 дні через кожних 8 годин, тобто 3 рази вдень. Навіть якщо не буде Т все одно давайте (типу запалення зніме :girl_crazy:)" ну і антибіотик так само на 3 день без варіантів.
    Я щоразу киваю, "улибаємся і машем" та й роблю собі своє, бо мене загалом при викликах додому цікавить найчастіше просто щоб малому добре кашель прослухали та й усе. Але ж інші слідують чемно, бо лікар сказав :sad:
    Ой, я тут випадково "Людоньки..." на ФБ почитала де немовляті температуру 38,5 німесилом! радять збивати :suicide: раніше я наівно вважала, що оцет і закутати то вершина геніальності, але ж ні, виявляється народному і лікарському креативу немає межі :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Може я мало спілкуюся з нашими дільничими/сімейними/педіатрами з держ.поліклінік, але мені не кажуть збивати темп 38 і давати антибіотик просто тому, що темп є більше 3 днів.

    І так, погоджуюсь, що на жаль, багато хто (як і ця моя знайома) чемно виконує, бо то ж лікар сказав!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Ми так пили, по призначенню травматолога. Сказав, що то зніме запальний процес. І племінниці теж. Але то післяопераційна терапія.
     
    Останнє редагування: 25 Грудень 2017
  7. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    М
    малій при пієлонефриті так приписували. Теж мало бути як протизапальне. Але майже відразу відмінили- температура падала до 35.
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    В нас не падала, тому чемно 5 днів пили
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Все правильно. Ібупофен, крім жаропонижуючої, має протизапальну дію і в певних випадках таке призначення лікаря є доцільним.
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Цікаво, що малим в таких випадках давали парацетамол, а от нурофен тільки на температуру яка не збивалася вже комплектом парацетамолу і ношпи.
     
  11. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    На мою старшу парацетамол не діє. Збиває дуууже довго і дуууже мало. А так як я останні роки збиваю лише після 39, то використовую лиш нурофен. ( в меншої ситуація навпаки- нурофен гірше діє на температуру).
    --- дописи об"єднано, 27 Грудень 2017 ---
    Ну і парацетамол є анальгетиком і протизапальну дію має слабку. Тоді як нурофен відноситься до групи нестероїдних протизапальних. ( п.с. Я не лікар, але що зрозуміла з інструкції).
     
  12. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Прочитала в ФБ таку штуку- якщо в дитини температура (дехто писав, що і 42 ), то не збивати! Нурофеном і т.п. Ніби тоді якраз організм бореться таким чином з вірусами, а, збиваючи температуру, ми, таким чином, заважаємо природньому процесу знищення вірусів. А судоми від темпи бувають тоді, якщо різко збити темп. Лиш обтирати кінцівки серветкою, змоченою в теплій воді. Хто що думає про це? Бо навіть по собі знаю, що, коли збити темп, то краще почуваєшся, а допускати 39 і вище в дитини, тим більше, маленької, все-таки страшно.
     
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ось вичерпно розписано:
    Здоровим бути легко
     
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    39-39,5 спостерігаю. Зазвичай падає сама. Але можу збити й нижчу. «Страшно», бо що?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я температуру міряю, лише коли бачу, що дитина в'яла чи реально дуже гаряча. Збивала за всі 7 років мамівства може разів 10 (це всім трьом). От старшій взагалі не пам'ятаю, чи збивала, бо вона дуже добре переносить (але нурофен вона пила як протизапальне і знеболююче), найгірше переносить менша: лежить пляцком, щось бурмоче крізь сон - то з нею я найобережніша. Середня взагалі унікум в тому плані. Якось влітку заснула на обід, встає - як пічка. При тому біжить одягатися, бо треба йти гуляти. Я поміряла, а там щось 39,3 чи 39,7. В мене очі на лоба полізли, а їй хоч би хник. Обтерла водою, дала літр пиття, через 2 годинки вже було в районі 37. Потім щось кишкове вилізло і за день минуло. Але було, що тій же дитині я збивала 37 з копійками, бо вона дуже жалілася на головний біль і її трусило (перед тим обов'язково слідкую, щоб не були холодні руки-ноги, бо це ризиковано). І треба зауважити, що в нас, Богу дякувати, не було ангін-нирок-запалень, бо при бактеріальній інфекції зовсім інакше організм бореться і треба бути обережними з температурою. Ну і ще момент: діти мої подруг мали судоми при 37,5. Ясно, що вони більш перестрашені стосовно цифр. Тобто я маю до того раціональний підхід: при потребі збиваю, без потреби не рухаю. Дивлюся на стан, а не на цифру (наша лікарка вже навіть не питає, скільки було температури, питає, чи збивала))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ну, мені брат медик 5 курсу видав фразу - як без "анамнезу" 40 можна не збивати. я аж присіла, думаю відколи?
    ну але ж коло дитини треба посидіти, поспостерігати, вірусна температура і запалення - то різна штука. бо краще відвалятися з високою, ніж потім тижнями (а в мого чоловіка після всіх антибіотиків і інших лікуючих штук, бо темп має впасти до 36,6, і місяцями може бути) ходити в такій "тліючій" стадії і чуть що ловити заново?
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    До 42 тем-ра не підніметься, якщо нема перегрівання дитини, це не отруєння, тем-ру не збивали.
    Я бувало збивала 38,3, бо дитина навіть від циці відмовлялась і була ніяка. В бувало 40,2 не чіпала, бо дитина висіла на циці. Тоді температура впала за 3 год сама, я лише забезпечила контакт шкіра до шкіри.
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Havronia бо судоми. якщо у Вашої дитини немає, дякувати Богу. але я би вкусила себе за язик таке радити-не збивати, бо не всі однакові.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну так в тому і справа, що людина має розуміти чого вона збиває, чи не збиває температуру і які можуть бути наслідки. А не просто «бо страшно», а чого страшно невідомо.

    Я загально завжди раджу не збивати, якщо нема судом (ну тут очевидно, що ніхто й не має сумнівів в такому випадку). Бо в більшості (я наполягаю), випадків батьки лікують дітей з свого страху, а не з інтересів дитини. Тоді краще налити валер‘янки собі, а не вливати в дитину купу ліків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я не раджу, я ділюся досвідом. Ви боїтеся судом (реальних, я так розумію), хтось боїться судом міфічних. Крім того, діти переростають судоми при температурі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1