Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Жемчужинка, 14 Серпень 2009.

  1. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    а товарами ТМ Абрис Арт кто-то пользовался?
     
  2. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Nyashka, я вишивала ТМ "Абріс Арт", виходить гарно і не складно, єдине трохи довше вишивається, бо там нічого м"яти, згинати не можна.
     
  3. pip

    pip New Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Я вишивала схеми цієї фірми. Тканина цупка при вишивці треба скручувати рулончиком, всі пальці попроколювала- але воно того варте. Результат класний!
     
  4. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Мені от цікаво а як вишивати кругові вишивки бісером?
     
  5. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Дівчата, що робити, якщо схема нанесена чорним, а вишивати треба білим, при натягувані в раму між бісером будуть просвічуватись ті клітини.
     
    Останнє редагування модератором: 1 Грудень 2013
  6. rusichka

    rusichka New Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Доброго дня! Дівчата, прошу вашої маленької консультації, хто вишиває на замовлення. Я вишиваю особисто для себе, та от знайома попросила вишити їй ікону. А я незнаю як оцюнювати роботу(((
     
  7. Ліля

    Ліля New Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    це залежить по перше від розміру а подруге від схемитобто скільки зашивати
     
  8. Ліля

    Ліля New Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    пишіть поможу оцінити
     
  9. rusichka

    rusichka New Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Дівчата, може хтось знає, де можуть надрукува на замовлення схему, для вишивання бісером?
     
  10. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Ще сюди виставлю , бо потребую поради. Почала вишивати задом на перед(тобто знизу вверх), щоб залишити собі час на роздуми. Мені не подобається той фіолетовий вгорі, якось ні в тин ні в ворота, як на мене. Бачила варіант блакитний замість нього - теж мені не дуже. Дівчата, що би ви порадили?
     
  11. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    мені подобається цей образ на темно-коричновому, як варіант, напр. такий
    [​IMG]

    а взагалі закиньте в пошук через гуглик і подитвіться на різні варіанти вишивки, так швидше визначитесь
     
  12. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Дівчата підкажіть вперше пробую вишивати бісером, купила дві різні вишиванки картинку і пасхальний рушничок. Картинку спробувала вишивати, бісер ніби витискає один одного, дзвіночок зробився випуклим, а спробувала вишивати рушник, то вже зарідко з-під бісеру виглядає нанесений на тканину колір, всі нитки також зверху. Обидві вишивки вишиваю чеським бісером №10. То я така безрука, чи то такі нанесення схем погані?
    [​IMG][​IMG]
     
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Як на мене то рушник ваш дуже добре виглядає. майте на увазі, що ви ще поперете його і тканина сяде - тоді буде в сам раз. Хоч мені і зараз подобається.
     
  14. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Дякую вам Лідочка, а я й навіть не подумала про те, що після прання тканина сяде. Ви мене заспокоїли :girl_smile:.
    Тоді, як після прання сяде тканина у вишивці з дзвіночками, то вона взагалі буде випуклими горбами :girl_impossible:, то тоді її або не вишивати або не прати.
     
  15. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    так, темно-коричневий дійсно краще. Але я дивлюся, тут і і всі інші кольори краще підібрані, сама схема багатша на палітру (влісне не кількість кольорів, а відтінків). Ну, а в мене - як то кажуть - маємо те, що маємо

    Подивилася в Гуглі (окремо дякую за пораду - і чого я сама не додумалася) - сподобався ще варіант з молочно-білим чи дуже світлим беж.
     
  16. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Ееемм... А воно Вам не буде просвічуватись? А то замість світлого бежу буде виглядати ніби брудний беж...
     
  17. fillette

    fillette Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Потребую поради. Коли вишивала образ бісером, то прикріпляла канву на дерев'яну рамку, щоб вишивка була рівна. Тепер купила вишивати рушник. Якщо вишивати в руках, вишивка буде рівна? І як ви закріплюєте нитку на лицевій стороні? Бо я закріплювала на звороті, але в рушнику буде видно.
     
  18. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    та буде, мабуть.. я ж не кажу, що так вишиватиму, просто сподобалося.
     
  19. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Я так закріплюю, мені сподобалось.
    А як гарно закінчити нитки я не знаю, підкажіть.
     
  20. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    прошивала на тому місці, де буде вишито , вишивала 3-4 бісеренки, а потім ще раз по тих же бісеренках поверталась назад. Тримається. Шила так і сорочку і рушничок.