Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Жемчужинка, 14 Серпень 2009.

  1. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    я б не вишивала хлопчику 2 рочки сорочки (то суто субєктивне враження :) ) Забагато роботи щоб він так швидко виріс з неї :) Але гарно порадили отут.
     
  2. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ПРОЦЕСИ

    дівчата страшенно ваші роботи подобаються, де ви купували такі схемки заготовки?

    oksanusyk, цікаво як виглядає ціла ваша? можете на другий раз додати ще загальну фотографію?
     
  3. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ПРОЦЕСИ

    ці ангелики на подаруночки на хрестини наприклад - просто знахідка!
     
  4. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ПРОЦЕСИ

     
  5. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ПРОЦЕСИ

    там, навіть є місце де можна навіть дописати, наприклад як метрику зробити, або дату хрещення дописати., бо вони просто на білому фоні
     
  6. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Прочитала темку теж хочу спробувати, може і в мене щось путнє вишиється)
    Питання: дівчата а де все необхідне купити бажано в р-ні Нового цуму, якщо тут нема то вже де прийдеться заіду,...порадьте???
    можна в пп

    читала що купуєте також через інтернет, але можливо як новачку краще то все глянути в магазині і помацати той бісер і тп. В живу)))???
    Треба нитку , бісер, голку, схему і ще щось??...
     
  7. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    На "Провесні" є "Рукодільна крамничка", там все знайдете.
     
  8. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Вже десь питалася але ніхто не відповів спробую ще раз.

    SOS!!! SOS!!! SOS!!!
    У мене під руками відклеюється флізелін, що робити? там такі хвилі зі зворотньої сторони, була б то картинка я б ще не хвилювалася, а ж то великодній рушничок! Мало того що не красиво, ще й не міцно.. :sad:( ЩО робити дівчата?
     
  9. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Ще раз попрасувати. В мене на рукаві сорочки теж таке було, підпрасовувала трохи, а потім коли дошила весь рукав і обрізала гарно зайве, попрасувала на високій температу і воно гарно назад поприклеювалось і вже не відходить.
     
  10. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    попрасувати разом з бісером і на високій температурі?
     
  11. Kryhla

    Kryhla Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Хочу купити заготовку для сорочки, але не знаю з якої тканини краще? Атлас чи крепсатин (бачила на одному сайті заготовки з тих тканин з однаковим візерунком, то з крепсатину - дорожча, але чи значить це, що вона краща?)
    І ще, підкажіть, то до всіх треба знизу флізелін підклеювати?
     
  12. Barsuk

    Barsuk Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ


    питала колись кравчиню що краще мені кравчиня відповіла шо крепсатин бо він краще носиться і в догляді хороший, бо на атлас капне водичка і буде плямка затягується скоріше....
    а флезелін треба підклеювати на будьяку сорочку бісером це для жорсткості тканини
     
  13. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    я вишивала на атласі, можливо крепсатин і носиться краще, але атлас виглядає нарядніше, мені він білше подобається.
     
  14. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Дівчата підкажіть мені будь-ласка, що означає вишивати бісером на холсті, а шо на тканині. Хочу купити в фірмі AbrisArt (через інтернет) схемки вишивок однієї серії( одинакові по темі), але одна з них на тканині, а інші на холсті, дзвонила в той інтернет магазин, вони кажуть, що люди кажуть, що то тяжко на холсті. Я тепер незнаю що мені робити, чи подужаю, оскільки тільки почала освоювати техніку вишивки бісером, а ці картинки мені дуже сподобались.
     
  15. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    А де можна дати на оформлення в рамочку вишиту картину бісером?
     
  16. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    В будь-яку рамарню. Почитайте відгуки в темці про багетні майстерні.
     
  17. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    А скільки часу оформляють картинку в рамочку?
     
  18. Barsuk

    Barsuk Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    це все залежить від загруженості багетної майстерні
    я от наприклад вчора здала сказали шо в суботу буде, це була рамарня на Фурманській...
    на Водогіній знаю що довше чекати і дорожче
     
  19. Piama

    Piama New Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Дівчата може хтось знає де у Львові або на якомусь сайті можна купити канву, та що випорюється для вишивки сорочки чеським бісером № 10 ( бо мені попадаються тільки з широкими клітинками і бісер лягає дуже рідко), або можна у когось відкупити 50см. Дуже треба дякую наперед.
     
  20. Gocha

    Gocha New Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ПРОЦЕСИ

    Дівчатка,вишиваю пасхальний рушник. порадьте як краще його обробити по краях,і із зворотньої сторони якось заховати ниточки.:girl_spruce_up: Дякую))