Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Жемчужинка, 14 Серпень 2009.

  1. Smaylik

    Smaylik Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Дівчата, треба вашої поради: купила сьогодні заготовку під вишивку сорочки бісером. Щось маю страх до неї приступати, бо ще ніколи не вишивала бісером.
    Маю такі запитання:
    1. Перед вишивкою бісером треба ввесь бісер по кольорах заливати гарячою водою і дивитись чи не облазить? А потім його сушити?
    2. В магазині мені дали бісерну нитку, але читала що вишивають білою ниткою ДМЦ. Що краще?
    3. І найголовніше: тканина у заготовці атлас, розтягується в ширину (флізелін підклеїла перпендикулярно). Як правильно вишивати? Зараз покажу на картинці, бо незнаю як пояснити правильно....
    І вишивати рядами чи квадратиками?
    [​IMG]
     
  2. Oksana Lupneva

    Oksana Lupneva New Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Вишивається легко. Я свою вже закінчила вишивати.
    2- Я вишивала бісерною ниткою.
    3- Вишивала рядами знизу-вверх.
     
  3. окса

    окса Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Весь бісер не мочіть-по кілька бісеринок візьміть з кожного пакетику і перевірте.чи не линяє
     
  4. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    А ви на обох манжетах сорочки півхрестики з бісером робите в один бік? Тоді узор виходить не зовсім дзеркальний. Чи таки в різні?
    І на скільки ідеальним має бути зворот?
     
  5. Smaylik

    Smaylik Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    дівчата, а в скільки ниток ви кріпите бісер на сорочку?
    І ще читаю по форумах, що бісер кріплять ниткою ДМС під колір бісеру, тоді вишивка є насиченішого кольору. Чи пробували ви так?
     
  6. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Я б не радила цього робити, бісерна нитка значно міцніша, я б на вашому місці вишивала спеціальною ниткою для бісеру.
    Знаю, що бісерні сорочки вишивають білою ниткою, не залежно від кольору бісеру, але якщо у вас є така потреба, можите купити темну бісерну нитку
     
  7. Kryhla

    Kryhla Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Дівчатка, де вставляєте картинки в рамочки? Чи можна просто купити рамку і самому вставити? Я так розумію, що треба обов"язково під скло, бо запорошиться з часом. Моя перша картинка, вишита бісером вже майже завершена, а як і де оформити не знаю, підкажіть.
     
  8. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Я раніше замовляла рамки на вернісажі, а тепер замовляю напроти цирку відкрився магазин все для вишивання і роблять рамки(доречі дуже великій вибір рамок, недорогі ціни і дуже швидко роблять). А самому я б неризикнула робити, щоб неспортити картину.
     
  9. ReyeN

    ReyeN New Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Дівчатка, а підкажіть, будь-ласка, де можна знайти (бажано скачати, ну або купити) схема вишивки бісером для сорочки. В мене свекруха вишиває, якщо знайду схемку то вишиє мені сорочку, а я дууууже хочу :girl_smile:
     
  10. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Я в пошуках теж схеми, але то що я бачила, то нічого не підходить,або не подобається.З минулого року шукаю.
     
  11. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Подивіться цю тему, там можна купити і схеми і заготовки для сорочок
    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=77792
     
  12. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Ви не шукайте схему вишивки бісером, а просто дивіться на схеми вишивки сорочок, а вже вишивайте бісером , один хрестик це один бісер. Ну і схеми можна глянути в нас на форумі і ще на багатьох інших рукодільних форумах, але щоб їх побачити і відповідно роздрукувати потрібно мати відповідну програму наприклад Pattern Maker. А ще схеми зараз не рідкість в кожному рукодільному магазині є і схеми і заготовки для сорочок.
     
  13. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    А все таки як ви вишиваєте?
     
  14. LevSeniya

    LevSeniya New Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Дівчата, привіт усім. Я на форумі новенька, а у справах вишивання бісером й поготів. От я тему почитала, зрозуміла, що треба вибирати бісерне полотно, на якому вишивати. З того полотна і сорочечку шити? чи вишиту роботу потім пришивають до сорочки?
    І ось є у мене тканина (рубашечная ткань), я почала вишивати, та здається, що для рясної вишики вона не підходить. Я їі посилити - приклеїти флізелін (бачила тут дівчата писали, і питала у однієї жінки - вона каже - під низом підкладка).
    Вибачте за такі може ділетантські питання, але в Криму (де я жила до вчора) в нас не знайдеш тих, хто вишиває вишиванки, а тим більше - бісером. Тож, дуже прошу допомоги, бо люблю наші вишиваночки...
     
  15. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Вишиваєте на полотні і з нього ж викроюєте сорочку. Вшивати вставки - то не дуже добре. Бісерне полотно цупкіше за сорочкове, бісер не так провисатиме. А ще є атласні заготовки для бісерних сорочок. Прочитайте тему про бісерні сорочки.
     
    Останнє редагування: 22 Січень 2013
  16. StarKa

    StarKa Member

    А я закінчила свою Богородицю з Ісусиком, почала вишивати 5 грудня вишивала до 10 січня, 11 здала в рамарню, 18-ого забрала, а 19-ого посвятила, тепер висить на стіні. Матвійко тепер кожен раз перед сном (і ще кілька разів на день) сам каже молитися до Ісусика треба. А ще під час вишивання постійно любив рукою гладити вже по вишитому бісеру - певно тому в нього такі приємні емоції до тої ікони виникли. Якось сфотографую то викладу.

    О побачила на попередній сторінц Kvitneva виклала фото своєї Богородиці, так у мене така сама тільки в коричнево-жовтих відтінках і в два рази більша.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Січень 2013
  17. Caramelle

    Caramelle New Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    дівчата, можливо хтось порадить де можна купити заготовку для вишитої сорочки бісером для хлопчика на 2 рочки, стільки магазинів обійшла,переважно схеми для дівчаток
     
  18. TesTanya

    TesTanya New Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    Чи вишивав хтось бісером на флізелінових схемах, які приклеються/пришиваються до тканини. Написано, що той флізелін водорозчинний, і залишається сама вишивка. Хто має досвід з такими схемами, які ваші враження???

    Чи "витримає" сорочка з батисту невеликі вишивки з бісеру (десь 10 на 10см), чи не буде провисати під вагою бісера?
     
  19. Barsuk

    Barsuk Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    підкажіть як правильно закріпляти нитку коли вишиваєте бісером... сорочку... чи потрібно припалювати....шоб вивовріт теж гарним був....
    і ще купила набір від барвистої вишиванки там ще і флезелін ішов у комплекті .. його куди приклеїти пришити??? і для чого поясніть новачку.... вишиття бісерних сорочок
     
  20. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ОБГОВОРЕННЯ

    розписала тут

    ОО і в мене питання про флізелін. Почала вишивати великодній рушничок, але тканина на якій малюнок була ну дуууже делікатна, таке врраження навіть що не атлас, а якийсь сатин або трошки товстіший шовк (я не сильно розуміюся..). Коротше продавець порадила мені його проклеїти флізеліном. Набігалася я по привокзальній поки його знайшла, прийшла додому приклеїла, ніби все гуд. Тепер поча вишивати узорчик, а він мені в тому місці де руками часто мнеться починає відслоюватися від тканинки. ЩО робити з тою халепою?? І це ще тільки початок вишивки. Поки до кінця дійду то вже буду його не знати чим тримати.. Коли першу картинки вишивала - там флізелін був зразу підклеїний і тримався мертво поки не закінчила узор. Я думала що цей також так має, або я щось невірно зробила або флізен якийсь не дуже вдалий ввикористала. Вони бувають різні? Бо той що я купувала коштував 100 грн за метр при ширині 90 см.