Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

1. Chortenia

Chortenia Well-Known Member

[mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.

Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

Може й так. Але коли я вивчала то питання, то було написано, що це вперед голку, але зворотня сторона.

3. Almariel

Almariel Well-Known Member

Скажіть мені щось. Я без схеми вишивала - тільки ідею під глянула. Не вистачає чогось? Я думаю про вершечки ромбиків - додати туди світло-зеленого і маленьких чорних ромбиків (обведено на другому фото)?
    Що скажете про ширину і довжину вишивки? Чи просто на полотні не зрозуміло? [​IMG]

4. Almariel

Що робити з білою смугою між половинками? Там де зелене посередині вишите - то оброблений розріз. А далі таким же чином дощити до самого низу? Чи трохи вужчим?

5. Masja

Masja Well-Known Member

Я б дошивала такої ж ширини. Вужче - ні.

6. Alstroemeria

Alstroemeria Well-Known Member

Я б спробувала дошити/продовжити взір і з`єднати ті ромбики.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Almariel

Яка чудова ідея!
    Треба спробувати, як воно там зійдеться. Ех, якби знала раніше - порахувала би, щоб сходилось

8. Almariel

Вийшло так нічо. Не ідеально зійшлося, але мені подобається

• Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Rodionochka

@Almariel, дуже гарна вишивка! І гарно, що взір зійшовся. Відносно вершечків ромбів - мені Ваш варіант сподобався. І більше б нічого не додавала, не люблю лишнього). Про довжину вишивки говорити важко, бо не зрозуміло де вона закінчується. Ну і тут кому що подобається. Мені особисто подобається така лаконічна ота вставка на чоловічій сорочці.
    Ну і хотіла спитати як Впм виривається колодочками? То ж вони?

10. Almariel

Ой, дякую за похвалу.
    Колодочки. Вишивається швидко, але я маю схильність до сильного затягування нитки (навіть в хрестиках) , то треба себе постійно контролювати.
    Єдине - чорним вишиваю аж в 6 ниток (все інше - в три), то бачу, зо вийшло загрубо, але вже не буду переробляти, буду вважати, що це так задумано. Пробувала чорними по три - а воно геть лисо виходило.

• Подобається Подобається x 1
  11. Almariel

Якось так на мені. Чоловік мій лише на кілька см вищий.

• Подобається Подобається x 5
  12. Rodionochka

FA16313B-726C-4857-B9C6-2B2A014881C7.jpeg А я сину почала вишивати. Треба до 1 вересня встигнути. Вже майже 2 манжети є.
    --- дописи об"єднано, 18 Липень 2019 ---
    @Almariel, можна пробувати і в 4 нитки вишивати. Хоча мені таки більше подобається в 6, люблю коли воно таке рельєфне). Зараз вишиваю в 3 нитки, економлю).

13. Almariel

Сорочка нарешті пошита.
    Дивіться, що робиться в розрізі. Я залишила одну ниточку між тою темно-зеленою обробкою на розрізі. Але гляньте, як стирчить. Що робити? Обробити розріз ще раз? [​IMG]

• Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

Ще раз можна пройтись. Буде штивніше. Я чоловікові навіть тоненький шнурочок в колір туди впихнула і обметала разом з горловиною.

15. Almariel

Можна мені викройку цієї сукеночки дитячої, може і я щось надумаю.

16. Rodionochka

І я зависла). Нема там викрійки. Ну в мене не було. Зараз знайду якусь схожу картинку в неті.
    --- дописи об"єднано, 6 Вересень 2019 ---
    6C4DC88D-70A8-4D8D-8DB8-8336E0677FE8.png
    Щось типу такого)

17. aknytsU

aknytsU волошкова...)

Підкажіть де можна завантажити схеми для сорочок, суконь вишитих.
    В мами чешуться руки до вишивання, хочу підкинути їй роботи, сукню малій і собі :)

• мімімі мімімі x 1