Вишивана сорочка

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем Chortenia, 21 Грудень 2006.

  1. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    [mod]
    у відповідь на 135 запитання про кількість тканини на вишиванку :girl_crazy: тема тепер має закріплений топ (для тих, кому ліниво читати і користуватися пошуком), а для тих, кому буде ліниво читати топ, модератор зробить жовий або червоний подарунок [/mod]
    Імель: в цій темі обговорюємо теоретичні аспекти вишивання сорочки.

    Ось підбірка найчастіших запитань та відповідей. Прошу бути пильними та не повторюватися:

    Оздоблення вирізу/горловини чоловічої сорочки обговорюється тут, ще також тут, тут, тут
    про оздоблення комірця і не тільки технікою зубцювання, і тут,
    про розташування взору на реглані
    защіпки на рукав 1, 2
    про кількість полотна на сорочку 1, 2, 3
    кутасики 1, 2, 3, 4

    Тема для фото завершених вишиванок знаходиться за цим посиланням: Вишивана сорочка. Завершені роботи
    Для процесів вишиванки в роботі маємо окрему тему.
    Бісерній вишиванці також виділено окреме обговорення.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Травень 2014
    • Подобається Подобається x 2
  2. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Якщо ще треба напишіть в пп , маю мінімум дві


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Потребую поради: хочу вишити сорочку чоловіковій похресниці на 1 рочок. Але чи дуже треба дитині в такому віці ця сорочка? Може вишити вже на старший вік, на років 3-5, коли вже садочок є? Чи може вибрати такий варіант викрійки, що спочатку буде платтячком, а потім сорочкою?
    Моєму меншому подарували вишиванку на 1 рік, то він іі до 6 років носив), але то наша особливість - ми маленькі і повільно ростемо. Хотілось би тоже якийсь такий оптимальний варіант придумати. Може хтось поділиться викрійкою чи принаймі розмірами, буду вдячна!!! Бо вже і полотно старе домоткане купила, таке тоненьке якраз попалось, і руки чешуться, і час якраз трохи маю.
    Порадьте щось, будь-ласка!!!
     
  4. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Я би робила платтячко "з перспективою") Доні якраз таке шила, то минулого року мала на Великдень, і влітку пару раз вдягала, цього року ще як платтячко, наступного, певно, вже туніка буде, далі блузочка. Ідея варта реалізації)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А можете зорієнтувати в розмірах: довжина, ширина самої сорочки та рукава? Ну і фасон який? Рукав регланом? Дякую!!!
     
  6. MissO

    MissO Well-Known Member

    Покажіть, будь ласка, як воно виглядає, бо я теж виношую ідею, щось таке доні вишити, щоб не на один рік.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я пошила малому вишиванку в 7÷8 місяців . викрійка з суцільними рукавами..застібка кнопочки. Нам зара 2.4.по ширині вона добра.а довжина рукавів і сорочки коротка.. Я не є сильна прихильниця правильного крою. То ж думаю доростити цю сорочку.. З одягом для дівчаток ще простіш. Бо цей шов дорощування можна прикрасити гачкованим кружевом наприклад..
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Не маю нормального фото. Керувалася такою схемою, адаптувала до дитини, міряла її речі. Але я кравець-чайник, не все вийшло, як хотілося, хоч як на дебют, то мені ок. [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Можу потім поміряти, але з розмірами треба сісти і добре подумати. Я б зараз робила саме плаття ширшим, напевно, чи якусь плахту ще зверху придумала, бо зробила по боках розпорки, щоб зручно було ходити, але якраз через них вже наступного року не дуже естетично буде вдягати її як сукенку, буде видно трусики. Рукав би довшим зробила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Rosynka, якщо не важко таки заміряйте, буде від чого відштовхуватись).
     
  11. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    .......
     
  12. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    якщо є тканина. то можна продовжити плаття фальбаною. а рукав зробити на манжеті..
     
  14. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Воно не коротке, просто розпорки високо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    можна зробити зустрічні складки
     
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В бокових швах?
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    так. якщо маєте відповідну тканину. пришиваєте до розпорок прямокутник тканини-шов буде в згині.. і закладаєте складки)зверху можна закріпити строчкою
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Довжина від плеча - 55 см, ширина і довжина рукава від горловини - 34 см.
     
  19. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Маю питання по чоловічій вишиванці:
    вишиваю сама на домотканному полотні, потрібно обробити горловину, ця обробка робиться перед тим як вишивати чи спочатку вишити а потім обробляти горловину? Також маю питання щодо довжини комірця, він має бути такий як обєм шиї, чи треба трохи більше вишити?
     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В мене питання. Купила заготовку на дитячу вишиванку. Так як вони в більшості під бісер намальовані, то там є ще флізелін. Та я буду вишивати нитками. В такому випадку можна без того флізеліну?
     
  21. ultra

    ultra Well-Known Member

    я вишивала без

    Надіслано від мого SM-G360H, використовуючи Tapatalk