Вишивальний набір. Як з ним працювати?

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Annjutka, 13 Жовтень 2009.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    зіплоки купувала на привокзальному в магазинчику з різним одноразовим начинням.
    і ще купувала в Епіцентрі у відділі різних цвяшків, шурупчиків - там вони попаковані по 100шт. цін не пригадую, щось 5-7 грн за 100 шт. такого розміру типу 3х4 см
     
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    більше пасувало би до теми Вишивальний набір... як працювати.... (шось такоє))))
    але дозволю собі відповісти тут, що ви не пропустили інфо
    ніц не міняйте
    такі органайзери дуже зручн, зручніші, ніж звичні з дірочками
    я використовую "метод Уми"-висмикую по одній ниточці і складаю вдвоє
    значно менше зайвої роботи
    варто 1 раз спробувати
     
  3. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    а якщо мені в 3 ниточки треба вишивати?
    І ще питання, ви різали ті ниткі навпіл, чи так і вишивали?
     
  4. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    Я висмикувала зразу по 3 нитки і так і вишивала - нічого не різала
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    а мені не зручні. а хвостики куди?
     
  6. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес: Цьотка в капелюшку від DIM

    а я навпроти кожного кольору роблю дірочку дироколом. і туди чіпляю хвостики - просто і зручно:girl_smile:
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    я теж так роблю. але загалом, дзюркаві органайзери мені прикольніші
     
  8. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    А я тепер по методу Роксоланки: залишок нитки пропихаю назад (це якщо колір один), а якщо бленд, то маю окремий органайзер.
     
  9. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    Дякуючи фоткам kitki я зрозуміла як використовувати ті кульочки:girl_haha:, довго до мене доходило. Але вже по бобінкам намотала. І тепер я маю пластикові бобінки на ДМС і окремий оганайзер. І окремий органайзер з картоними бобінками Дім. Ну хіба то не щастя, нє?
     
  10. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    А де краще купити вишивальний набір? Читала, що є на пл. Ринок в Краєзнавці, в Гудзиках, на Коперніка. Я початківець. Якого виробника краще вибрати? Дякую.
     
  11. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    Більшість наборів російських та українських комплектуються нитками шерсть-акрил - не найкраще задоволення для початківця:girl_crazy:ІМХО.
    Я би рекомендувала набори західних виробників, які комплектуються якісними нитками DMC чи Anchor. Бачила такі невеликі колись в Фурнітурі біля Лялькового театру, вони звичайно дорожчі за ті з шерстяними нитками, але якість того вартує. Наскільки пам'ятаю, ціни біля 50грн і вище. Може ще на Волошина подивіться (біля пам'ятника Грушевському). В тих магазинах, що ви писали, теж можете глянути, просто не впевнена, шо там такі є.
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2011
  12. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    :)А в мене гризота: не вистачає мені кульочків на тих котів і купити ніде не можу. Взяла я й намотала з десяток кольорів на бобінки. І мені незручно. Виходить, що щоразу, як мені треба відрізати нову ниточку, то я мушу розмотати ті всі пасма (отой цілий хвіст одного кольору), тоді знову намотати, а потім ще поверх нього намотати залишок з пасма, а тоді ще якось залишок з нитки, якщо він залишився:khomyak:.
    Я вже собі для зручності так зробила, що якісь два кольори, які використовуються тільки разом в бленді, склала в один кульочок, щоб довго не шукати їх окремо (ну 54 кольори, погодьтеся, що то є фест)... Я вже думала, що може мені не тягати з собою ті всі нитки, а відібрати частину, що зустрічається на тій третині схеми, яку я зараз вишиваю... Бо наразі найбільше часу в мене йде на пошук потрібного номеру:girl_crazy:. Короче, лото Забава:xaxa:.
     
  13. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    а мені кульочками користуватися не зручно. В моїх обох Дімовських наборах нитки були не розібрані, і до них додавався паперовий органайзер ( такий звичайний картон з дірочками і номерами ниток над ними ), то я користувалася ними:d64:. Спочатку було не зручно, але потім швидко звикла. Всі нитки завжди під руками і переплутати важко. А в нових наборах, нитки вже розібрані, але я їх ще не випробовувала.
    А ДМС зберігаю на кісточках, так мені зручно:girl_smile:. Кісточка має дірочку, то туди просилюю залишок ниточки, а на бобінках мені не добре ( немає куди подіти залишок нитки :girl_sad:), але то, напевне, хто як звик.
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    я навпаки на бобінках просилюю в дірочку і закріплюю :)
     
  15. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    А я вже звикла до бобінок. ДМС маю на бобінках, то вирішила і Дім перемотати, бо не зручно мені з тими хвостами всюди ходити. Мені треба, щоб вишивка мінімум місця займала, бо майже завжди з собою ношу. Спершу мені було якось дуко нитки з органайзера виймати, бо розумні ж люди то зробили, потім звикла. А для блендів маю органайзер ДМС.
     
  16. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    Дівчатка, вишиваю тюльпани з набору Дім, почала вишивати по кольорах. Це правильно? Чи потрібно все підряд відповідно до схеми, починаючи з середини?
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    А то вже як вам зручно. Переважно з середини краще починати, коли боїтеся з центром прогадати. А все решта - аби задоволення приносило :)
     
  18. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    Дівчата, чи вишивав хтось з наборів Повітрулі? В скільки ниток шити?
     
  19. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    Я набори вишиваю так як пише інструкція. Кінцевим результатом завжди задоволена.
     
  20. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    Та моя інструкція тіки загальну інформацію пише...