Вишивальний набір. Як з ним працювати?

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Annjutka, 13 Жовтень 2009.

  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    Касю, там в інструкції має писати скільки відрізків кожної нитки
    наприклад св.рожева-5 відрізків, рожева-8 відрізків, темно-рожева -2 відрізки
    по тому і треба орієнтуватися/рахувати
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    мда... є така колонка. але , не зрозуміло дуже.

    наприклад -лайи йелов і лайт голд.... блискучої там нема. всі матові. як розрізнити?
    і крім того більшість відрізків - 1шт....
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    Кась, маєш коло себе той набір? Сфоткай чи що. Насправді то не так важко. Спершу порозбирайте те що не по одному і "очевидні" кольори, типу чорного. білого ...

    а потім ще по картинці можна подивитись де який колір, потім на схемі, а потім в ключі. Піти "від протилежного".

    ой написала, не знаю чи зрозуміло ...
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    [​IMG]
    Орман,звісно, якось розберемося. ну але то абзац, звиняйте.

    п.с. є шовчик Кордінг

    і буде така картинка
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 30 Квітень 2010
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    мдямс. Заходь завтра в гості на "конспіративну квартиру" - розберемо :)
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    з задоволенням. але мене не буде у Львові..обіцяю - напишу результат розбору
     
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    В китайських Дімах вже все красиво посортовано китайцями :girl_crazy:
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    сфотай ту колонку і розгорнутий жмут :girl_in_dreams:
    разом і батька....
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    [​IMG]
    [​IMG]

    ну , то що там 5 білих обрізків, я зрозуміла. а от як присвоїти на око 5 голубих відтніків:girl_devil:
    ну що то так важко вкласти органайзер:girl_devil:
     
    Останнє редагування модератором: 30 Квітень 2010
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    Касю, а ти не можеш понабирати оті номери ниток в якійсь таблиці переводу чи в чому, щоб бачити кольори і потім дивитися і сортувати від найлегшого до найважчого?
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    так і буде.

    ви не повірите але написано офігенно:

    " sort yours colors, using COLOR NAME:suicide: and number of 36" lenghts found in the Sorting List"
     
  12. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    Касю, співчуваю:girl_sad: Я свої розбирала так: від темного до світлого, тобто спочатку виймаю з джгута чорний колір, тоді сірі, коричневі, якісь контрастні - фіолетовий, червоний - ті яких по одному. Тоді дивлюсь наприклад жовті, оранжеві і голд - якихось є по 1 пасму, якихось по 2, якихось по 3 (у вашому списку) - дивлюсь яких пасем є 3 - забираю зі жмута і присвоюю їм колір, тоді ті що по 2 - теж вибираю по контрастності, і т.д. Так і з блакитними - орієнтир - кількість пасем у жмуті.
    Спочатку важко, але чим тонший стає жмутик, тим швидше йде, навіть драйв починається:xaxa:
     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    Знайшла непогану статтю порівняння наборів Dimensions китайського виробництва і американського.
     
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальний набір. Як з ним працювати?

    мій новий набір Ріолис Флокси.
    ниточки Анкор, схема хороша, голочка є. АЛЕ є одне але:
    канва. пише : канва бавовна 5,5..
    така дзюрава, жах.. буду робити заміну на кращу.
    [​IMG][​IMG]

    і для прикладу звичайна 14 Аїда.
    [​IMG]

    набір Золоте Руно - мій другий набір - як завжди на висоті, нитки на органайзері Мадейра, канва Цвайгарт. навіть голгарамки на наборі є.
    і ще чомусь в наборі був цілий моточок білиних ниток Мадейри, їх немає в схемі. то чи від Наталі подарунок чи ві Золотого Руна - але все рівно файно!
     
    Останнє редагування: 13 Жовтень 2010
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше :) (вишивка, ДІМ 35166)

    Умо, ти вже бавилася китайонським ДІМом
    розкажи мені темній, будь ласка, як таку штуку:
    нитки розібрані-то добре, але коли знімаєш одну ниточку, розрізаєш її пополам, половинкою вишиваєш, а ЯК другу половинку знову на органайзер пришпандьорити :girl_in_dreams:

     
  16. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше :) (вишивка, ДІМ 35166)

    Я собі купила органайзери ДМЦ, понамальовувала значки і всі кусочки зачіпляю туди. Якщо вишиваю не блендом, то просто згинаю навпіл, ніц не ріжу. а взагалі той органайзер з метровими хвостами мене денервує, бо в мене з двох органайзерів з нитками малий зробив один великий, зі сплутаними кінчиками і навіть як вони ще були поокремо, то як їх тримати, щоб було зручно і нитки не сплутувались?
     
  17. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше :) (вишивка, ДІМ 35166)

     
  18. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше :) (вишивка, ДІМ 35166)

     
  19. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше :) (вишивка, ДІМ 35166)

    Я маю нитки на такому ж органайзері, то ниточки, які залишились так би мовити "пришиваю" до відповідного кольору, тобто, там два картони з"єднані між собою двостороннім скотчом, то я просто пропихаю голку попід той скотч чи через нього (як вдастся), витягаю ниточку і все - вона знову в органайзері (ще правда пальцями стискаю ті кртонки, щоб нитка приклеїлась), тримається добре, не вилітає
     
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Гортензії і мушлі - хто швидше :) (вишивка, ДІМ 35166)

    я вже з досвідом того китайського Діму можу сказати, що мені їхні органайзери дууууже подобаються - то для таких лінивих як я :)

    Я витягую з органайзера ОДНУ ниточку з пасма, всі решту ниточок там і залишаються. Навіть остання з 6, теж міцно тримається на органайзері.
    А тоді я не розрізаю навпіл, а складаю навпіл і вишиваю в дві ниточки. Якщо треба в три чи в одну, то на морі в трояндах я умудрялася такою довгою вишивати (вона десь метр має?) - просто більше спускала кінчик другий і частіше його поправляла - хоча це теж не дуже вихід, бо останніх 10-15 см нитки вже троха потріпані.

    А як мала залишки, то в зіплоки їх пакувала, перед тим маленьким вузликом скріплювала бленди.

    сподіваюся зрозуміло пояснила? Тобто в мене так як в Лілі ті хвости висять, і я їх не розвішую, дістану нитку і скручу їх назад, як сильно заплуталось - то пальцями, як граблями розчешу і всьо. Економія часу.

    в мене нитки з Табуретки зосталися і всі на органайзері :)
     
    Останнє редагування: 17 Листопад 2010