Вишивальницям-початківцям

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем kati, 25 Вересень 2009.

  1. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    roksolanka таку вишивала
    мені подобається

    Зараз пошукаю
    http://posydenky.lvivport.com/attachments/img_0061-jpg.49463/
    http://posydenky.lvivport.com/attachments/img_0062-jpg.49464/
     
  2. Elizzabet

    Elizzabet New Member

  3. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Сама не пробубувала, але бачила такі на вернісажі (правда там квіти були лише частково вишиті бісером). Мало б вийти гарно, але в такому випадку потрібно підібрати відповідне полотно, напевно краще буде вишивати на домотканому для бісеру, бо не кожне домоткане полотно витримає вагу бісеру.
     
  4. Elizzabet

    Elizzabet New Member

    Вишиваю на домотканному, з нанесеним малюнком, думаю . під ту частину де бісер думаю підкоеїти флізелін, щоб не прогиналося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Прошу поради чи допомоги. Маю велике бажання навчитись вишивати, щоб вишити всім свої вишиванки. Востаннє вишивала ще в школі, тому не уявляю з чого почати. Можливо, є якісь курси чи брати якісь елементарні схеми і пробувати. Добре би було, якби хтось навчив які нитки купувати, показав, як на звороті шити і т.д.
    Помалу читаю темку, але, якби хтось мав для мене добру пораду, чекаю ;)
     
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Подивіться декілька відео на ютубі , там і про ниточки, і про тканини, і як вишивати і закріплювати нитки. А тоді спробуйте щось просте ( наприклад, на заготовці), де небагато вишивати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    @Lyudvig Тільки не беріть заготовки з нанесеним малюнком. Малюнок набити рівно не можливо на тканині і вишивати хрестиком потім дуже важко. Я так переживала, що не втраплю вишивати на домотканому полотні, що купила заготовку і тепер мучуся, стараюся малюнок зашити(щоб видно не було) і щоб хоч трохи рівно виходило.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ааааа, я вже взяла)
    Тепер буду ся мордувати...
    Стидно за таке питання: купила нитки ДМС, розмотую моточок і скільки то тих ниточок вселяти?
     
  9. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    в основному по 2 шт., але то залежить від розміру хрестика
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    IMG_3014.JPG
    Прошу сказати, зо означають цифри 1і 2 біля кольорів?
    Я взяла дві ниточки в голку, якось мені так виглядає загрубо, чи то так має бути?
     
  11. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    а немає в наборі розшифровки наприклад: номер 1- нитки такого-то номеру з палітри ДМЦ чи бісеної палітри?
    От ті цифри 2642 та 657 - означають кількіть хрестиків/бісеринок певного кольору у цілому малюнку, а циферки які вас цікавлять мені виглядають на умовні позначення номерів у кольровій гаммі, але різні виробники по різному маркують, тому можу помилятися

    Якщо вишиваєте ДМЦ у 2 ниточки, то сумніваюся що то буде загрубо, клітинки на друкованій схемі немаленькі, одна ниточка точно буде просвічувати набитий малюнок
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    @Lyudvig щось мені по фото здається що ви купили заготовку для вишивання бісером
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Розшифровки ніякої нема, та най там. Шию, як є. Спочатку взяла нитку вдвоє, то той хрестик вийшов мені загрубо якось, навіть не було видно, що то хрестик, просто рядочок горбика якогось. Спорола, шию в один, подивлюсь, як то буде)
    Можливо, так мені в ті дві нитки грубо виглядало, бо клітинки(як на мене маленькі) і тон в тон попадають в колір з нитками.
    Дякую, що відповідаєте, буду ще питати, бо в тому чистий тлумок :girl_wink:
    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2017 ---
    Все може бути...так мені дали в магазині. :girl_in_dreams: І шо робити? Купити бісер чи вишивати вже так?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я б для того, щоб навчитися вишивати хрестиком рекомендую купити легкий і маленький набір для вишивання хрестиком на аїді 14, а тоді переходити на рівномірку. Бо ця схема зроблена для бісеру. Можете докупити бісер і заодно навчитеся бісером вишивати;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Наприклад, отаке: ?
     
    Останнє редагування: 25 Лютий 2017
  16. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Канва підходяща, нитки тут хороші, лише квіти, коли мішанина кольорів вишивати трохи тяжко, але якщо подобається сюжет і є натхнення, то ви справитеся.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1