Вишивальницям-початківцям

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем kati, 25 Вересень 2009.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальницям-початківцям

    то перевірене досвідом правило (звичайно, що на певному полотні). я просто ще спробувала 5 хрестиків, бо раптом в якусь сторону дуже відхиляється. тобто отримані мною 4 см на 5 хрестиках означають для мене 1 хр = 1 см. а потім вкінці я всеодно накидаю трохи необхідну довжину.

     
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Перерила я купа сайтів з вишиванням. Є різні версії тримання голки і роблення хрестиків: одні ресурси пишуть, що голку треба тримати вертикально і вишивати з верху вниз, інші - з лівого нижнього кутка у верхній правий робляться хрестики. Як робите Ви і як виглядає акуратніше і на лиці, і на звороті?
    І де можна почитати повну інформацію про ідеальний зворот, бо я щось нахапалась уривками, а все докупи стулити не можу :scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 14 Червень 2015
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    в мене зворот жахливий, але я вишиваю переважно картини, тому це неважливо.
     
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Я люблю у гарний зворот бавитись : ), аби без перетяжок і гарними стовпчиками. Колись казала, що менеджерів-логістів треба на співбесіді садити вишити невеликий закручегий візеруночок і зразу все буде зрозуміло ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    якщо зворот не видно(в картинах), то закріплюю і перетягую ниточки про потребі на виворітній стороні, але рядочки стараюся робити максимально правильно. на вишиванках зворот має бути охайний, тому закріплюю нитку і перетягую по лицьовій стороні під хрестиками.
     
  6. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    не бачу в тому потбери (це моя особиста думка). згідна, що зворот повинен бути охайним, але перетяжки по лиці роблять додатковий об"єм попід хрестиками, що на лиці може бути помітним. і впринципі, вишиванку розглядають саме на лиці, ніхто ж не дивиться на виворіт вишитої сорочки чи сукні, тому в одязі завжди закріплюю нитку на вивороті і дрібні перетяжки роюлю також. а от рушники чи серветки вишиваю з ідеальним виворотом. але ще раз кажу, це моє особисте переконанн
     
  7. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    однозначно
    нитку закріплюю на лиці
    перетяжок не роблю
    беру ниточку на потрібну кількість хрестиків (приходить з досвідом)))
    [​IMG]

    ну та, певно, я завжди дивлюся)))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 3
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я аж тепер трошки зрозуміла, як це вишивати, щоб був ідеальний зворот :girl_blush2:
    Вишила вчора одну арочку на своїй салфетці, ну і довга ж це процедура :girl_impossible: Можливо, швидкість прийде з досвідом. Але всеодно однією ниточкою вишити не змогла, заходила в глухий кут, мусила закінчувати і починати наново. Та ззаді це просто ідеально :girl_in_love: Хоча лице постраждало :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дівчата, я сюди з таким питанням. Взялась вишивати картинку. Там є 9 кольорів. Я купила для початку 4 і вишиваю усі фрагменти, де є ці кольори. Чи так можна? Чи не вплине це на кінцевий результат? Чи все ж таки потрібно вишивати знизу-вверх (зліва-направо) за порядком?
     
  11. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    можна,не вплине
    взагалі є два основних методи вишивання-по кольорах та парковка
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А парковка це все за порядком?
     
  13. terezka

    terezka котяка-вишивака

    на кінцевий результат впливає вишивання по листкам схеми, тоді можуть бути видні переходи між листками.
     
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я щось не зрозуміла :girl_blush2: Тобто якщо схема розміщена на окремих листках, чи як? :scratch_one-s_head:
     
  15. terezka

    terezka котяка-вишивака

    так, коли схема розміщена на окремих листках і відшивати суто по листках то у багато кого дуже сильно видно різницю.
    Тому радять вишивати або по кольорам, або парковкою, або заходити шматками за межі листка.
     
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Цікаво, чому :scratch_one-s_head: Я щось не розумію :blush:
    Я вишиваю по кольорах, але по листках. Тобто спочатку тим кольором на одній частині, потім на іншій, так флагментарно. Певно то не є добре :sad:
     
  17. terezka

    terezka котяка-вишивака

    та ні, якщо ви вишиваєте кольорами, то не є критично, бо немає чітких країв, пошукаю фото, покажу як то виглядає, для прикладу.
    В когось то видно відразу ж і дуже чітко, в когось - менше.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Якщо по кольорах то все ок буде - бо границі одного кольору завжди не чіткі, а коли вишивається ВСЕ по листках (тобто виходить що грубо кажучи вишиваєте спочатку один вееееликий повністю зашитий всіма кольорами прямокутник, а потім до нього допасовуєте другий) то границі кожного листка - то сторона прямокутника, тоді отой стик двох чи більше листів видно на вишивці. Не знаю чи зрозуміло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    terezka, ого, то так видно :girl_impossible:. Я просто не розумію, чому? Чи тому що не в один час вишивається і нитки затираються, чи в чому причина? :scratch_one-s_head: Ніколи би про таке і не подумала :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    І знову я сюди. Вишивала я салфетку, дійсно заспокоювало мене вишивання, умиротворювало. Повторюваність геометричних узорів діяла як спокійна медитативна музика. Але ж з картинкою такого немає, навіть близько :girl_devil: Сидиш, сліпаєш, вираховуєш :girl_sad: Як повернути спокій у вишивальний процес? :girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 17 Липень 2015