Вишивальні підганялки :)

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем La esposa, 10 Листопад 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    прийом.. прийом...
    ви в зоні досяжності . у вашому напрямку рухають надзвукові літаки з ракетами проти хмар. на борту цінний вантаж - МУЗА. прошу застелити на аеродромі червоні доріжки , та поставити україночок з короваєм. літаки на підльоті. вітайте МУЗУ.


    прийом... пошук борту Хельга.. відсутній літак... останні покази - літак здійснив посадку в районі пологового будинку Ужгорода.
    наказ: за поважних причин дозволяю посадку..за місяць два чекайте на нові вишивальні завдання. екіпажу бути готовим до виконання.

    п.п.с.:girl_crazy:
     
  2. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Ого, які тут розгони! Давно я так не сміялася:girl_in_love:. Мушу відписатися, бо ще бува подумаєте, що маю в Касі якийсь блат:xaxa:.
    1. Я рядова kitka [​IMG]
    2. Вишиваю чесно-пречесно лиш дімовських блохастиків і більше ніц, але раз на три дні.
    3. Фото процесу виставила ще до того, як почула позивні диспетчера, бо неспроста мені крутило хвіст зранку:girl_crazy:.
     
  3. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Я вернісажниця MILITARIYA. Вишиваю зараз сорочку татові, тому спішу, як можу, бо обіцяла ще на Паску. На Зелені свята аби встигнути пошити))))) часу катастрофічно мало, коли надоїдає вишивато то одноманітне, то трохи вишиваю горнятко. Фото нажаль нема, бо мої акумулятори конфіскували для машинки. Але ввечері обіцяю виправитися і виставити фото де треба)))))
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    О, можна і я відзвітуюся:)?
    1. Я зрідка зазираюча на Вернісаж (щось називати себе вернісажницею клавіатура не повертається) любителька повишивати Хайді.
    2. Тільки закінчила вишивати "Кафе", вже дзвонили з багетки, що готове, фото покажу, як тільки туди закочуся:connie_pull-pigtail Вишиваю собі сорочку.
    3. Процес сорочки зазнимкую, як тільки навчуся фотографувати вишивку білим по білому (сонечко вже показалося, є всі шанси, що на знимках буде щось видно)
     
  5. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    диспечере. прийом!! Ума на запасному аеродромі, під час маневрів одна ракета наздогнала і пошкодила борт.... відшила план №1, загудзувала Патріка. прийом, шифр зрозумілий? фото будуть, як відремонтую борт!
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    прийом прийом. ваші координати злапали, шифр зрозумілий. чекаєм на фото.
    якщо не виконаєте завдання по виставлянню фото завершеної скатертини - тооо ми змушені будем видати ваші координати ворогу ( якому цікаво:girl_crazy:).
     
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    та ракета-копняк, що несла в собі установку на завершення скатертини пролетіла мимо :p Ума зманеврувала, але на запасному аеродромі робити нічого - доводиться мудрувати над скатертиною. Нині, як повезе дотягнутися до кабеля перекину фото по першим роботам. А скатертина перша на черзі, прийом :)
     
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    прийом.Ума --Ума--Ума---.. ..ШШШШ ПШШШ.... повідомляємо : ракети - нового виробнитцва. удосконалені рукодільницями. "самонаводящие".
    може й повернутися. сидіть в анагарі. носа не висовуйте. штопайте скатертину.:d64:
     
  9. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Ооо, а мені легенького копняка? Бо скоро всі забудуть, що я колись щось вишивала :)
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Ого... а я щось мазохізмом не страждаю. :xaxa:
     
  11. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    я можу нагадати ;)
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    SOS SOS SOS тире крапка тире тире карапка крапка... - .. -- шшш пшш шп шш .. пі піііііііі ппіпп

    всім рукодільницям в зоні вишивальних польотів НАКАЗ: розшукати рукодільницю Фіяну . щезла з радарів. не фіксується.

    для підтримки духу Фіяни : така робота вас розшукує:girl_crazy:
    [​IMG]

     
    Останнє редагування модератором: 20 Травень 2011
  13. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    диспетчере прийом, прийом.... :girl_phone1:

    Фіяна майже безслідно пропала з вернісажних радарів близько трьох тижнів тому...
    але не тому, що в неї голки зламались, чи муза її покинула, чи настрою немає... усьо є і усьо в нормі :girl_curtsey:
    вона шшшшшш таки вишшшшшшиває :d64:..... і що б ви подумали? ....угумс, квіти :girl_crazy:

    чемно доповідаю - 3 тижні - 3 таємні процеси для 3-ьох чудових вернісажниць))))))

    урочисто обіцяю - на наступний тиждень виходжу з глибокого таємного підпілля))))
     
  14. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    Ого...в мене боржків виявилось багато:girl_impossible:
    Але мене це не зламає:girl_crazy: Хай боржки переживають, що лежать недороблені...
     
  15. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)


    Відзвітуюсь і я ;)
    1. Вернісажниця Olena-m
    2. Нині завершила останній в цьому році таємний процес. Думаю над оформленням.
    3. Фото буде після отримання.
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    так, як я на лікарняному і халявлю , то дістаю з кута розворушувач:girl_crazy:
    ховайтесь:girl_emo:

    Маріася - ангелики.. ну на то вони й ангелики , що їх ніхто не видів:girl_blum:+3 невідомих борги+порушення дисципліни:girl_blum:
    ІринаКосів -ангел, дивитися вище.:girl_blum:
    Ума - 3 дні полем, 2 дні лісом, і скатертиною доріжка.:girl_blum:
    Ліля - загуло за клематисами.. а как всьо красіво начіналось.:girl_blum:
    Надійка - не урожай на Оливи цього року:girl_blum:
    Фіяна - дивися Умині поля, і як добре придивтися то в полях найдете Флокси:girl_blum:
    Імель - 5-ка за горнятко,але Флокси завяли давно.:girl_blum:
    Аріель - фіолєтові плямки+грушки = ждьомс..:girl_blum:
    Ассоль- тако, як Виру не закінчите, то спєцом найду 198 фоток свого процесу і буду вас дразнити вночі ммс-ками:girl_blum:
    Хомка - давно потєряний обєкт. прошу підписати звільнення від участь в грі до Дня народження, бо не бачимо реальних процесів. мо ми чогось не знаємо, гА??:girl_blum:
    Holly -заварник з чаєм - ми вже плююшки давно нарихтували, а нема де йти , бо чай лиється в нікуди:girl_blum:
    Ляеспоза - туліпани шила. і пропала. певно звіряє відшите з натурою в Голандії десь.:girl_blum:
    Оксанка Ф - звільнена на перід шкільних іспитів.:girl_yes2:
    Христуся - переходимо на серйозні маштабні роботи. готуємся до виставки робіт.:girl_blum:

    група ЧЕМНІ: Бурулька, Кітка, Juliasia.:girl_tender:
    група Декрет: Альго, Орман.:girl_tender:

    всі хто в першій групі, або шуруєм в третю групу, або пояснення на стіл.:girl_devil:

    всегда ваша..

    кого забула - той пише два пояснення.бєбє.
     
    Останнє редагування: 30 Травень 2011
  17. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    як тільки метрику весільну дошию, так зразу за ангеликів (добре, що ти ще за три хвости не знаєш :girl_blum:). В крайньому випадку перейду в третю групу (маю повне і законне право - я ще офіційно в декреті) і буду там переховуватись.
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    нєє. ми всьо з розворушувачем просчіталі. в третю групу переходять тіко згідно СВІЖИХ лікарняних листків. а то знаю я ваших - таких в першій групі ціла купа.
    халяви не буде.
     
  19. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    :xaxa::xaxa::xaxa:
    Мельдую: взяла курс на свою орбіту, то всьо той довгоочікуваний конкурс винен:girl_blum: І з подарунками реабілітуюсь, от прям сьогодні, аби мій об'єкт на форумівці з'явився, а то запартизанився останнім часом:girl_cray:
     
  20. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишивальні підганялки :)

    мене забула. Пишу:
    1. вишиваю рушник на замовлення
    2. фотік не фоткає
    3. вишиваю конкурсну (тіко не скажу яку:girl_blum:)
    4. мала таємний процес - шем не закінчила