Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем irinkakosiv, 9 Лютий 2010.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    А я би вдома навіть не могла з компутера вишивати. По-перше, в нас удома тілки маки, а я ще не зустрічала програмок, що читають .xsd файли, для Mac OS. По-друге, я цілий день за компом і вишивання з листка мені дає відпочити, а з компа - я би тільки більше нервова ставала. І від переходу з тканини на монітор і назад мене очі болять, та й комп від довгого лежання на колінах нагрівається... Коротше забагато незручностей, краще трохи довше, але зручно. :girl_haha:
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    я люблю з паперу, роздруковую на твердий папір, і якщо схема кольорова, то в кольорі

    зараз шию котів з копм"ютера - тааак важко, завтра роздрукую

    програмок жодних не маю для вишивання, але думаю, що в будь-якому випадку було б важко з комп"ютера вишивати
     
  3. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    я пробувала з комп"ютера вишивати...Важко...Реально можна вишивати шось маленьке. От так : сіла-вишила-забула))))
     
  4. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Я почала з комп'ютера вишивати в жовтні, це все через Робіни)) В більшості дівчат, та і в мене, схемка на комп'ютері - і щоб не впасти в болото лицем, прийшлось вчитись встановлювати програми і розбиратись що до чого. З того часу я все шию з компа (точніше з ноута, бо за компом чоловік) і так класно йде, набагато швидше, плюси ті ж що Ума описала вище: не треба постійно шукати місце де вишиваєш, можна збільшити до "кінських" розмірів значки і вишивати на відстані (як я й роблю, бо ноут стоїть переді мною на столику), і підсвітка символів дає можливість швидко оцінити ділянки виділеного кольору, переходи між ними, де краще почати і закінчити, щоб не було довгих перетяжок. Однозначно, на паперовій схемі я це робила набагато довше. Не можу сказати, що з паперу не вишиватиму, але я стаю лінивцем - маю можливість удосконалити процес - чудово:girl_curtsey: Якби не могла з якихось причин, то й з паперу б вишивала, Ангела ж вишила))
    Ага, забула додати, що з компа вишиваю тільки в РМ або РС Stitch, бо графіку з комп'ютера - то для мене:suicide:, хіба щось малесеньке.
     
  5. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Я коли встановила РМ, то почала прямо з компютера вишивати,але не пішло. Зараз просто роздруковую у кольорі з програмки РМ, якщо деякі кольори ледь помітні ( в силу якості струменевого принтера) то дублюю символьну схему.
     
  6. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Я вишиваю з паперу, все що вже вишила закреслюю. Мені так зручно - ще зі школи привикла так вишивати: тоді ще ні компа не мала, ні про програми для вишивки не знала. Зараз багато схем маю в РМ, тому як почну щось нове вишивати, то попробую з компа - можливо і мені буде зручніше.:girl_in_dreams:
     
  7. cydulkina

    cydulkina Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    А я більше люблю з паперу вишивати, та й так можна з тою вишивкою носитися по цілій хаті, але інколи, як дуже кортить щось повишивати, а схема ще не роздрукована, то й з ноута вишиваю)
     
  8. Kiara

    Kiara Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Я вишиваю зі схеми на папері, з комп"ютера не зручно, ноута ще не маю. Дуже зручно на схемі замальовувати вишиті ділянки маркером.
     
  9. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Я як і Ума, вже просто не уявляю, як можна вишивати з папірці, а тим паче з готової роботи!!! Признаюсь, що саме завдяки Посиденькам та Умі (саме вона подала лінк на PM) я навчалась вишивати з компутера)) Програму я не освоїла до кінці, лише відшиваю підсвічуючи один колір.

    Дякую, Умо:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2011
  10. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    я чогось "не дружу" з РМ, мені з графіки зручніше (а можливо справа тільки у відсутності ноута :girl_wink:)
     
  11. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    не розумію чому у відсутності ноута??? я з ноута рідко вишиваю

    думаю, ви просто ще не звикли, 1-2 роботи з PM, і ця програмка з Вами назавжди)))
     
  12. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    А я роздруковую собі на принтері, і так вишиваю, тяжко мені з комп'ютера вишивати, а так собі всьо гарно бачу перед собою.
     
  13. Міла

    Міла Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Вже майже два роки вишиваю з ноутбука, підсвічую потрібний колір, виставляю потрібний масштаб. Сиджу на дивані, ноут на колінах, вишивка перед собою і вперед :) Якось довелося вишити дещо з графіки, то думала, що з розуму зійду! Не уявляю, як би я вишивала картини на 30-40 кольрів з паперової схеми.
     
  14. Pampulichka

    Pampulichka Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    Я люблю вишивати з паперової схеми, так для мене зручніше, проте зараз не зручно ніяк ,бо животик трохи заважає, але я всеодно вишиваю(дуже люблю), трохи менше ,бо швидко спина німіє
     
  15. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    я Теддіка вишиваю з паперової схеми, і те,що вже зашила, замальовую маркером. Але наступну вишивку хочу пробувати з компа. РМ вже встановила, тепер питання...якшо я вишиваю з РМ, то там яким чином відзначаєте,що вже зашили???
     
  16. serenity

    serenity New Member

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    я тільки один раз вишивала з ноута, коли забула надрукувати схему, а дуже кортіло почати вже..мені з очами таке почалося, що ну його!!
    вишиваю тільки з паперових схем, навіть є в мене почата робота на 50 кольорів, схема на -дцять сторінок, усе гарно лежить у файлах та у папці, яку частинку тре - ту дістаю
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    А я не погоджуюсь :) Я раніше вишивала тільки з РМ. Але коли вишила орхідею з набору, потім ще щось вишивала з паперової схеми, тепер з компа не зручно. Хоча РМ дуже кльова програма, схему можна видрукувати в будь-якому зручному форматі
     
  18. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    аналогічно і мені не зручно ні з компа, ні з ноута, бо звикла вишивати з паперових схемок. На компі тяжко слідкувати де саме я зупинилась, його всюди не потягаєш, як схемку:)))
    Так що компи-ПМ то лише для тих випадків, коли немає змоги роздрукувати схемку
     
  19. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    мені більш зручніше навіть не через це. З паперовою схемою легше зручно вмоститись :) Я вишиваю в кріслі, схему чіпаю або зажимом до столу, або приколюю голкою до бильця крісла. Ех, тре навести порядок в робочому кутку і показати вам фотки :)
     
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вишиваємо з графіки чи з компутера: хто як?

    це теж помітила, бо вишиваю на вузькому диванчику, як туди ще поставити ноут (до бра-вишивальних), то треба викручуватись і не зручно сидіти, а як пересідати до компа стаціонарного, то туди треба тягнути світло:))) А схемку поставиви-причепив і вперед:)))