Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем вишиванка, 26 Січень 2011.

  1. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    дівчатка, на численні прохання в карму, відкриваю спільний процес серця. Думаю буде красим подарунком для мами до дня матері чи на свято весни для коліжанок чи для себе коханої ;)
    тому приготовляємо рівномірку, ниточки (можна мультиколор, меланж..) стрічки 2-х кьолорів-для троянди та зелений для листків, або можна буде робити і з нитки-теж дуже гарно виходить:)
    а для того щоб зібрати серце треба буде тканину для зворотньої сторони, фетр всередину та картон (такий як з під капронових колготів).. ну але про це все пізніше..
    тому готуємо спочатку тканину та ниточки і будемо починати десь в п"ятницю, щб нас більше зібралось, думаю буде краще і для тих, хто працює.:d64::girl_in_love:
    свої пропозиції пишіть в цю тему.
    і будь ласка до всіх-звертайтесь до мене на "ти":girl_in_love:
     
  2. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)


    Питання: в нас рівномірка не продається, а що як я би взяла аїду 18-ку? Чи то буде нездало?
     
  3. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    Прекрасно:) Як і обіцялась я берусь за процесик.
    І Я :)
     
  4. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    Дівчата, проханнячко, давайте почнемо хоч би в неділю, бо маю ще купити тої рівномірки, а ще навіть не знаю де її здибати та і все інше також, а потім може хтось ще підтянеться...
     
  5. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    навіть не то щоб нездало, просто буде важко, бо там так буде виходити, що між дірками проколювати треба буде. але думаю можеш спробувати, візьмеш гостру голку.
    мультиколор, то такі де в одній нитці є переходи в різні кольора-віжд жовтого до оранжевого..
    можемо і з понеділка почати, ви пишіть кому коли краще, вишивається воно недовго, навіть для початку думаю кожен за 2 вечори справиться.
    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2011
  6. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    Я можу і з понеділка. Але точно не з неділі - хіба що з суботи:)

    Значить купую рівномірку
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    Вишиваночко, а ти ще давала ткий шнурочок по кантиках - його теж купити треба, чи то якось робиться?

    теж хочу таке серденько :)
     
  8. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    на одне серце давала куплений, а на інше-робила. можна зхробити і дуже гарно виходить:)
     
  9. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    Я б теж приєдналась!!!

    Вишиваночко, а скільки тканини потрібно?
     
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    Таке продається:girl_yes2:. Але не білосніжне. Годиться?
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    о, а я своє хочу чаєм тонувати)))
     
  12. окса

    окса Member

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    А скільки ,приблизно,треба рівномірки-маю кусочок з орхідей-може б і я приєдналась?
     
  13. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    ну десь так приблизно 22х20 см.. розмір готового вишитого серця 45х39 клітинок, але треба щоб трохи запас був, бо треба буде загинати, коли робитимемо серце.
     
  14. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    І я би хотіла приєднатися, але не маю фетру, то чи можна його замінити і чим?
     
  15. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    можна буде спробувати іншою тканиною всередині, або тим, чим набиваєте біскорню..або спробуєте без нічого
     
  16. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    І я напевно буду з вами, завтра піду по рівномірку і по ниточки. А скільки тої стрічки треба? і де то таке можна купити? то потрібно якусь спеціальну стрічку?
     
  17. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    Стрічку саму звичайну таку 6мм широку, хоча на оранжеве серце я брала 3мм широку. ну десь приблизно 2 м треба, мені вроді меньше пішло.
     
  18. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    Таню, дуже дякую за організацію спільного процесу, я обов"язково візьму в ньому участь.:)
     
  19. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    Купила вже ниточки, стрічки і тканину - рівномірку. Хвалюсь:
    [​IMG]
     
  20. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом серце-пінкіп;)

    Хто ще у пошуках тканини - на краківському має бути біле рушникове, зі сторони шпитальної, ще можна у тканинах на Франка глянути.