Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-гольничка)

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем LudmilaP, 28 Травень 2011.

  1. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Хтось почав вишивати чи ні? Я признаюся чесно що ще не бралася , постараюся сьогодні почати гольничку
     
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    я застрягла у схемах, наразі, ніяк визначитись не можу:girl_crazy:
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    те саме, але дала собі час до суботи :)
     
  4. ntv

    ntv Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Чекаю музу, шукаю схему, не купила фетру - коли все зійдеться в одну точку, зразу й почну
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Я почав:) Але з якоїсь радості навалилося купа роботи з понеділка, то ніяк не можу продовжити( І ще мені треба кусочок фетру, ще не шукала.
     
  6. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Я вчора чемно витягла рівомірку, вишила одну квіточку і на тому моє вишивання закінчилося. Муза моя втікла, і сьогодні ще не поверталася до мене :girl_smile: Як буду вдома, то виставлю фото моєї майбутньої гольнички, може то мене буде мотивувати її робити!
     
  7. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Оце буде мій чохольчик на ножнички.
    [​IMG]

    Залишилося ще довставляти у вирізані вічка бісеринки (я тільки почала вчора ввечері) , вишити лінії, по яких буде зшиватись до серединки чохольчик і обметати там, де буду відрізати. Це моя перша спроба у техніці вирізування і відчуваю, що вона мене затягує. Дуже цікаво!!! Шукаю тепер якусь манюсіньку схемку для маячка, але теж з вирізуванням. Як маєте якісь ідеї - киньте мені.
     
  8. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Мабуть і я візьму участь у спільному процесі :girl_claping: - бракує до комплекту мені книжечки-гольнички і маячка (хоча сумніваюсь чи є в ньому взагалі потреба :girl_in_dreams:), а може взагалі вишию все нове, щось яскраво-літнє :girl_dance: - йду перегляну схемки....В будь-якому випадку спільний процес - то завжди стимул!
    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  9. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Отака голиничка в мене має бути. Фото знайшла в мережі.
    Результат: вишила тільки одну квіточку.
    [​IMG]
     
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    я почала вишивати гольничку, поки хворію, то маю час
    маю ось таку лицеву сторону вишиту вже
    [​IMG] [​IMG]
     
  11. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Довишивала я свій чохольчик на ножнички, але фото виставила в Вишивальній жилетці, бо щось зовсім не хотів мені сьогодні розпрасовуватись:girl_cray:., якщо вдасться привести його до ладу, то виставлю тут, а як ні, доведеться вишивати новий.
     
  12. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Щоб ви не думали, шо я не вишиваю. Показую то, що є на сьогодні.
    [​IMG]
     
  13. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Майже закінчила. Ще трояндочок тих накрутити залишилось і можна зшивати :girl_claping:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 9 Червень 2011
  14. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Взялася я за вишивання гольнички. Поки що 1 частинка ось така
    [​IMG]
    ше залишилося бісером трошки , але то вже завтра... Робитиму таких два квадратики на обкладинку, а що на внутрішню сторону ще не знаю:d64:. І фетру ще не купила... І що робити після того, як вишию, ще теж не знаю:girl_blush2:
     
    Останнє редагування: 9 Червень 2011
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    А як будете зшивати, якщо квадратик так близько до краю?
    Для зшивання гольнички треба ще прямокутник обшити по контуру, по ідеї.
     
  16. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    ось такий маю вже перед і зад, буду прасувати і зшивати:girl_dance:
    [​IMG]
     
  17. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Маленька, але дуже корисна рукодільна дрібничка - баночка-гольничка :).
    [​IMG][​IMG]
     
  18. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Нарешті, настала та мить:girl_in_dreams:
    Показую вам свою книжечку-гольничку
    [​IMG][​IMG]
     
  19. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Такий вийшов маячок.
    [​IMG][​IMG]
    Я ним не задоволена, багато має ґанджу
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вишиваємо разом рукодільні дрібнички (чохол для ножиць, маячок, книжечка-г

    Розкажу трохи про свою історію гольнички. Попалася мені на просторах нету отака мила біскорнюшка (більшого фото нема)

    [​IMG]

    і я собі вирішила зробити книжечку-гольничку за цією схемкою. Тканини потрібного кольору не знайшла, то взяла таку нейтральну і почала вишивати

    [​IMG]

    І вже на першому квадратику зрозуміла, що до рівномірності тій тканині далеко( А щоб зробити книжечку, треба вишивку розвертати на 45 градусів, відповідно, ніц доброго з того не вийде. Тепер думаю зробити з того чохол на ножнички (хоч він мені не дуже й треба), а книжечку вже вишию, коли приїде нормальна тканина. Отак є зараз, ще дві гілячки лишилося:)

    [​IMG]